Literatūra

Įvairūs patarimai, vertingos nuorodos, istorinė apžvalga
User avatar
irmis
Posts: 168
Joined: 2008 Oct 27 Mon, 13:07
Location: Kaunas
Contact:

Post by irmis »

Truputį noriu nukrypt nuo vabalinės literatūros,prie knygų apie senus automobilius ir jų istorija,nes manau daugelis forumiečių neapsiriboja domėjimusi vien tik VW.

1. Labai rekomenduoju paskaityt šią knygą.
2. Taipogi įdomus romanas apie automobilių gamybos istorija Amerikoje.
3-12. Na ir kitos knygos iš lentynėlės :D

Rekomenduokit,jei žinote kokia gera automobiline knyga,ieškosim :)
daLiusia
Posts: 65
Joined: 2011 Jan 26 Wed, 18:39
Location: Vilnius-Raseiniai
Contact:

Post by daLiusia »

užskaitau tokią temą 8) labai labai reikėjo..
aš VABALAS-be vabalo !
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Sigitas wrote:Neteisybe,vienas temas trinam kitas laikom,gaidynas gaunasi.....Pasirinkimas laisvas,nori perki,nori atsisiunti is draugu.As irgi atsisiunciau ir nematau jokio kriminalo.
Sutinku su Sigitu,nes internėtas pilnas instrukciju kopijuotų nuo orginalų ir jas galima laisvai atsisiūsti.Ir dauguma remontų knygų perkamų turguje yra kopijuotos ypač rusų kalboje ir dėl to niekam nekyla problemų.
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
User avatar
Mindaugas
Posts: 883
Joined: 2007 May 10 Thu, 10:01
Location: Vilnius

Post by Mindaugas »

didele dalis knygu yra laisvai randamos legaliai ar nelegaliai nukopijuotos internete, bet kai kuriu pamatyti bent puslapi be virselio nelabai ir imanoma.. Pabandykit rasti "vw transporter workshop manual" 1950-1962 arba 1963-1967. Knyga labai stipriai saugoma ir niekas nenori teikti jokios informacijos. Esu su keliais zmonem susirasinejes, bendravome dalykiskai, bet paprasius nuskanuoti viena konkretu puslapi nei vienas nedriso.. Nezinau kur paslaptis, speju kygoje aiskiai ivardinta atsakomybe uz nelegalu platinima.
VW T1 '65
VW T2 '72
VW T3 '82 westfalia aircooled
VW T3' 87 doka SY
Justinas
Posts: 574
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Justinas »

O knygoms, kaip ir muzikiniams kūriniams, negalioja senaties terminas kažkoks, po kurio jos gali būti laisvai platinamos ? Nes kažkas lyg ir turėtų būti.

Mano turimos knygos, kurias mielai galiu paskolinti:
User avatar
irmis
Posts: 168
Joined: 2008 Oct 27 Mon, 13:07
Location: Kaunas
Contact:

Post by irmis »

Savaitgalį truputį pasipildė knygų lentyna, tik deja nieko susijusio su VW nepavyko gauti...
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Pratęsiu Irmio temą, įdėsiu kelias knygas apie automobilius. Ši knyga, tai lenkų lenktynininko, lenktyniavusio ne tik lengvaisiais automobiliais, bet ir sunkvežimiais, patarimai apie saugų vairavimą, vairavimo kultūrą ir kita susijusia su automobilizmu :arrow:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Šios knygos apie vairavimo kultūrą, kas ypač aktualu pas mus šiais laikais :roll: :arrow:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Apie automobilių konstrukciją ir remontą :arrow:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Šioje knygelėje patarimai, kurių nerasime prieš tai buvusiose knygose apie auto remontą :) :arrow:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Post Reply