Ar verta pirkti šį vabalą?

Ieškantiems klasikinio VW automobilio
Post Reply
Babalas
Posts: 4
Joined: 2011 Aug 28 Sun, 14:12
Location: KAUNAS

Ar verta pirkti šį vabalą?

Post by Babalas »

Sveiki visi,
esu čia naujokas, todėl labai reikia jūsų konsultacijų ir patarimų. Noriu įsigyti šį vabalą, bet nesu tiek įgudęs. Reikia jūsų pagalbos įvertinant jį:
1. Ar vertas šių pinigų,
2. Ar tikrai tai 1957 m. originalus modelis?
3. Kiek reikėtų investuoti, kad pilnai atrestauruoti jį?

Iš anksto dėkoju visiems už nuomones ir patarimus.
http://www.autogidas.lt/volkswagen-kafe ... 37322.html
Sigitas

Post by Sigitas »

Tik mano nuomone,kaina labai per didele,pinigu investuoti reiks nemazai,pilno orginalumo irgi nera...Grynai as nepirkciau.
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Šis Vabalas pardavinėjamas jau šešis metus, 2005 metais už jį buvo prašoma lygiai tiek, kiek ir dabar.
Visumoje automobilis nesudarkytas, turi savo variklį, pavarų dėžę ir savo pakabą. Ne to laikotarpio yra buferiai, galiniai žibintai, posūkiai. Galiniai ratlankiai ne Vabalo, skydelio apačioje prisukti Pobedos prietaisai. Bet visa tai įmanoma ištaisyti.
Kėbulas apatinėje dalyje greičiausiai bus gerokai surūdijęs, o variklį, pavarų dėžę ir pakabą reikės kapitaliai remontuoti.

Vabalas turi gal būt daugiau minusų, nei pliusų, žodžiu laukia labai rimta restauracija ir nemenkos išlaidos :(
Babalas
Posts: 4
Joined: 2011 Aug 28 Sun, 14:12
Location: KAUNAS

Ar verta pirkti?

Post by Babalas »

Na ,man jau pasidarė aišku :D ,kad teks ieškotis kito kandidato.... :roll: :? Ačiū už nuomones, man jos tikrai padėjo apsispręsti.Deje ne šio vabalo naudai. :cry:
montynis
Posts: 5
Joined: 2011 Sep 21 Wed, 16:58
Location: Vilnius
Contact:

Post by montynis »

Babalas,

jei turi kažkokių konkrečių pageidavimų dėl vabalo ir turi laiko brukštelk čia ar atiūsk info mail (montynis@yahoo.com) patikslines ko nori ir aš pasistengsiu padėti. Turiu keletą pasiūlymų.
Post Reply