Autobusėlio stogo dangos keitimas

Konsultacijos taisant, perkant autobusiukus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Post Reply
Sigitas

Autobusėlio stogo dangos keitimas

Post by Sigitas »

Mano t-3 buso stogo danga gerokai pavargusi,ka galimte patarti ,kaip pasikeisti,is ko lengviau butu pasigaminti?
User avatar
Arunas
Posts: 325
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 19:04
Location: Vilnius
Contact:

Post by Arunas »

Jeigu domins, galiu atvežti iš Vokietijos.
yra keli skirtingi variantai.

Šiuo metu turiu tik T2 stogo apmušimą. :)
Sigitas

Post by Sigitas »

Jei kaina nera labai baisi ,tai domina.Gal yra kur paziureti?
ramzis
Posts: 16
Joined: 2011 Jul 10 Sun, 10:17
Location: Siauliai

Post by ramzis »

paieskok firmu prekiaujanciu auto gobelenais jos turi ir medziagos stogo dangai kaina nuo 20 iki 40 lt. uz begini metra.plotis1,4m.kliju litras kainuoja apie 20lt.toliau vikas paprasta tepi,tiksliau purski klijus ir klijuoji. Esu mates pardavime ir spec kartono ar (kazkokio velnio)plokstes kuria sudrekinus isgauni norima forma.Asmeniskai as savo kemperiuko stoga isklijavau 2cm. putu polisterolo plokstemis ir kilimine danga.
ramzis
Posts: 16
Joined: 2011 Jul 10 Sun, 10:17
Location: Siauliai

Post by ramzis »

ir silumos bei garso izoliacija ir vaizdas neprastas:) http://public.fotki.com/tomosius34/vw-t ... lia/#media
po
Posts: 185
Joined: 2008 Apr 25 Fri, 14:51
Location: Vilnius

Post by po »

ramzis wrote:paieskok firmu prekiaujanciu auto gobelenais jos turi ir medziagos stogo dangai kaina nuo 20 iki 40 lt. uz begini metra.plotis1,4m.kliju litras kainuoja apie 20lt.toliau vikas paprasta tepi,tiksliau purski klijus ir klijuoji. Esu mates pardavime ir spec kartono ar (kazkokio velnio)plokstes kuria sudrekinus isgauni norima forma.Asmeniskai as savo kemperiuko stoga isklijavau 2cm. putu polisterolo plokstemis ir kilimine danga.
Man regis ta danga nera klijuojama. Ji aptraukiama
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Pasiulysiu pati paprasčiausią ir galbūt pigiausią variantą,kaip Sigitai matei toks pas mane kempingėlyje.Šiandien nuvažiavau į garažą padariau kelias foto.Virš vairuotojo ir keleivio palikta fabrikinė lubų danga,o toliau eina faniera su išilgai auto ašies įrėžtais 1-2 mm gylio grioveliais /kad geriau būtų galima išlenkti pagal auto stogo lenkimą/.Na toliau viskas matosi foto,manau galima suprasti :) :arrow:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

:) :arrow:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

:idea: :arrow:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Post Reply