T2 variklis, reikia pagalbos!

Dalys, modeliai ir simboliai, bei atliekami remonto ir restauracijos darbai
jomajo
Posts: 14
Joined: 2009 Jul 01 Wed, 9:24

T2 variklis, reikia pagalbos!

Post by jomajo »

Esu patekęs į keblią situaciją. Pirkau T2 1979 m. perdarytą į vandeniu aušinamą sistemą. Bet ji niekada neveikė, vis kaisdavo variklis. Dar kurį laiką įvairiais būdais mėginau esamą situaciją tobulinti, kad sistema veiktų, bet iki šiol nepavyksta. Esu nupirkęs 1,6 vabalinį, oru aušinamą variklį (tipo veikiantis) ir krūvą dalių nuo kito variklio (kaip donoras). Dabar ieškau, kas gali patarti ar tvarkyti vandeniu aušinamo variklio sistemą ar dėti orinį. Ir ieškau kas tai atliktų. Jei galėtumėte patarti ar išspręsti susidariusią problemą būčiau dėkingas. Mašina Šiauliuose.
jomajo
Posts: 14
Joined: 2009 Jul 01 Wed, 9:24

Post by jomajo »

Klubiečiai, PADĖKIT!!!
User avatar
Rimas
Posts: 272
Joined: 2008 Oct 09 Thu, 15:49
Location: Radviliškis

Post by Rimas »

Patarčiau pakeisti į orinuką, kitaip automobilis bevertis.
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

Vienareiksmiskai tik oru ausinama, kitaip nei vaizdo, nei vertes. O jei ten jau pridaryta visko, kad padaryti geresni ausinima, tai turiu kebula ant pjaustymo.
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
jomajo
Posts: 14
Joined: 2009 Jul 01 Wed, 9:24

Post by jomajo »

Kėbulas nesugadintas :) ačiū. Gal galite patarti, kas galėtų atstatyti į gimtąją būseną variklio sistemą?
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

As nesu labai specas situose reikaluose, bet kiek domejausi, tai T2 buso 1.6 varikliai buna siek tiek kitokie. Jie patvaresni siek tiek. Is esmes manau ir vabalo pastatysi, taciau pries tai isiaiskink koks ten pas tave stovejo. Dar labai svarbu kokia pavaru deze. Jei buvo 1.6 ir deze trumpa, tai viskas ok, tik tau reikes skardas apie varikli susirast nuo buso, kas bus nelengva ir nepigu. Kitaip nebus gero ausinimo. Pati varikli tau padaryt galetu latvis Valdis.

Gerai butu jei imestum variklio skyriaus nuotrauku. Pas mane ant donoro, kur buvo 1.6, stovi oro filtro laikiklis, o ant manojo kur 2l (realiai 1.8) tokio nera.
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
Sigitas
Posts: 523
Joined: 2014 Sep 29 Mon, 4:58
Location: VIsaginas.Tel.8-650 15616

Post by Sigitas »

Sauliusmr wrote:As nesu labai specas situose reikaluose, bet kiek domejausi, tai T2 buso 1.6 varikliai buna siek tiek kitokie. Jie patvaresni siek tiek. Is esmes manau ir vabalo pastatysi, taciau pries tai isiaiskink koks ten pas tave stovejo. Dar labai svarbu kokia pavaru deze. Jei buvo 1.6 ir deze trumpa, tai viskas ok, tik tau reikes skardas apie varikli susirast nuo buso, kas bus nelengva ir nepigu. Kitaip nebus gero ausinimo. Pati varikli tau padaryt galetu latvis Valdis.

Gerai butu jei imestum variklio skyriaus nuotrauku. Pas mane ant donoro, kur buvo 1.6, stovi oro filtro laikiklis, o ant manojo kur 2l (realiai 1.8) tokio nera.
Variklio skardas tureciau nuo 1.6 buso tureti.
Apie Valdi paskutiniu metu yra dauk nusiskundimu.Bent jau man gerai pazystamiem 2 zmonems po jo remonto varikliai uzkale.
jomajo
Posts: 14
Joined: 2009 Jul 01 Wed, 9:24

Post by jomajo »

Ačiū už patarimus. Gal žinote, kas arčiau Šiaulių ar Šiauliuose galėtų užsiimti tokiu remontu.
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

jomajo wrote:Ačiū už patarimus. Gal žinote, kas arčiau Šiaulių ar Šiauliuose galėtų užsiimti tokiu remontu.
Arciau Siauliu butu Panevezys, tai galetum susikontaktuoti su Tomu (TomasBT) ir pasikalbeti, koks jo uzimtumas, ar uzsiimtu padaryti ir pan. https://www.facebook.com/tomodirbtuves/
m&m
Posts: 411
Joined: 2010 Jul 22 Thu, 13:29

Post by m&m »

koks 1,6 variklio kodas? neesu tikras, bet vabalinis 1,6 neturi reikiamių skylių tvirtinimui prie autobusiuko rėmo
Post Reply