Sergejaus 1961 m. T1

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
wigiss
Posts: 89
Joined: 2009 Aug 12 Wed, 19:12
Location: Rokiskis

Post by wigiss »

Na supratau :) kiek skaiciau, tai Safari Windows yra labiau skirti "ausinimui", taigi busams, kurie "gyvena" Kalifornijoj ar kokiam kitam siltam kraste, kur lietus yra retas svecias :) todel ir svarstau ir verta moketi daug pinigu ir paskui su savimi veziotis ranksluosti :D
Bet kokiu atveju vaizdas superinis! :)
Per Aspera Ad Astra
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Post by Sergej »

wigiss wrote:Na supratau :) kiek skaiciau, tai Safari Windows yra labiau skirti "ausinimui", taigi busams, kurie "gyvena" Kalifornijoj ar kokiam kitam siltam kraste, kur lietus yra retas svecias :) todel ir svarstau ir verta moketi daug pinigu ir paskui su savimi veziotis ranksluosti :D
Bet kokiu atveju vaizdas superinis! :)
Taip, naudos nera daug, cia tesiog madingas aksesuaras, bet kaip ir su kabrioletu, reikia tiketis geriausio :) Si savaitgali maciau mazdaug toki varianta (foto is interneto), tai vaizdas pasakiskas ir jeigu normaliai padaryta, tai neprireiks ranksluoscio.
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
wigiss
Posts: 89
Joined: 2009 Aug 12 Wed, 19:12
Location: Rokiskis

Post by wigiss »

Kaip aksesuaras tai tikrai jis superinis! Svarbiausia, kad butu kokybiskos sandarines gumos po stiklais ir rankeneles tinkamoj vietoj pritvirtintos, kad langas reikiamai prisispaustu. Tada turbut ir vanduo nesisunks. Ir dar viena patarima skaiciau, kad kai busiukas stovi viduje, langus atidaryti, atpalaiduoti gumas, kad jos nebutu visa laika suspaustos, tada ilgiau tarnaus. Bet visgi kaina ju tikrai nemaza. Jei ne paslaptis kur Safari Windows komplekta pirkai?
Per Aspera Ad Astra
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Post by Sergej »

wigiss wrote:Kaip aksesuaras tai tikrai jis superinis! Svarbiausia, kad butu kokybiskos sandarines gumos po stiklais ir rankeneles tinkamoj vietoj pritvirtintos, kad langas reikiamai prisispaustu. Tada turbut ir vanduo nesisunks. Ir dar viena patarima skaiciau, kad kai busiukas stovi viduje, langus atidaryti, atpalaiduoti gumas, kad jos nebutu visa laika suspaustos, tada ilgiau tarnaus. Bet visgi kaina ju tikrai nemaza. Jei ne paslaptis kur Safari Windows komplekta pirkai?
Aciu uz patarimus! Komplekta kazkada 'netycia' isejo nupirkti, nors dar ir neturejau kur ji deti. Zinai, kiekvienas savo fetisha turi, tai mano va toks, ir dar matuokliai ir priesrukines lempos :)
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
wigiss
Posts: 89
Joined: 2009 Aug 12 Wed, 19:12
Location: Rokiskis

Post by wigiss »

:D :D megstu ir as prisipirkti daiktu i prieki.. :D ne vienas toks esi :D bet jei atvirai kalbant, tai tavo busikas man daug graziau be priesrukiniu lempu :) man jos labiau tinka zemintam, patrintam busui..netgi gal labiau viena priesrukine tada lempa :) na o del matuokliu, tai bent jau naudos duos, matysi tepalo spaudima ir t.t. :)
Per Aspera Ad Astra
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Post by Sergej »

wigiss wrote::D :D megstu ir as prisipirkti daiktu i prieki.. :D ne vienas toks esi :D bet jei atvirai kalbant, tai tavo busikas man daug graziau be priesrukiniu lempu :) man jos labiau tinka zemintam, patrintam busui..netgi gal labiau viena priesrukine tada lempa :) na o del matuokliu, tai bent jau naudos duos, matysi tepalo spaudima ir t.t. :)
Taip, tikrai ne vienas as toks esu, bet kaip kolega Ricardas pasake: "Musu pamisimas ne pats pavojingiausias" :) As zmonai mazdaug taip ir sakau: "Kiti vyrai vel eina i bara ar pas meiluze, tai atleisk kad vel buvau baraholke". Kol kas dar atleidzia :)
As T1am viena ir turiu (geltona), nezinau ar desiu, reikia paziureti. Mano busas toks neliks, turiu jau plana, reikia tik ji igyvendinti. Bus zemintas, bet ne patrintas. Patina/rat styliai man irgi patinka, bet jau turime si busa...
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
wigiss
Posts: 89
Joined: 2009 Aug 12 Wed, 19:12
Location: Rokiskis

Post by wigiss »

Na manau bus puikiai! Pazeminimas bet kokiu atveju jiems labai tinka. Na aisku "ant pilvo" guldyt nereikia, bet zemas tirkai ziuri graziau :) Tada manau ir zibintas geltonas tiks. Ir maciau, kad uzuolaidas siusi..o jei dar bagazine uzdesi ant stogo, bei viena kita aksesuara (blakstienas, moldingus ant bamperiu) tai super bus! :)
Per Aspera Ad Astra
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Post by Sergej »

wigiss wrote:Na manau bus puikiai! Pazeminimas bet kokiu atveju jiems labai tinka. Na aisku "ant pilvo" guldyt nereikia, bet zemas tirkai ziuri graziau :) Tada manau ir zibintas geltonas tiks. Ir maciau, kad uzuolaidas siusi..o jei dar bagazine uzdesi ant stogo, bei viena kita aksesuara (blakstienas, moldingus ant bamperiu) tai super bus! :)
Dropas bus "kulturingas" :) O bagazines deja nebus, nes parkingas tik iki 1,90m. :?
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
wigiss
Posts: 89
Joined: 2009 Aug 12 Wed, 19:12
Location: Rokiskis

Post by wigiss »

Na jei dropas butu "maziau" kulturingas, tilptu ir su bagazine i 1,90m :D
Per Aspera Ad Astra
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Post by Sergej »

Atsisveikinau su vabaliniu varikliu ir deze. Yra planas ideti 1835cc varikli su Weberiais (40) ir "ilgesne" deze. Taip pat galvoju apie ausinima. Jeigu kas turi ideju, prasom rasyti :) Kaip ten bebutu, teks deti tepalo t' matuokli ir papildoma "cooleri", nes vasara darosi vis karsciau, o kilometru vis daugiau...
Last edited by Sergej on 2017 Jul 20 Thu, 12:16, edited 1 time in total.
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
Post Reply