Dėl tepalo aušintuvo tarpinių keitimo

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Post Reply
Tomvabalis
Posts: 365
Joined: 2008 Sep 04 Thu, 7:10
Location: UTENA

Dėl tepalo aušintuvo tarpinių keitimo

Post by Tomvabalis »

Sveiki, norėjau paklausti, gal kas žino ar išeina pakeisti tepalo aušinimo radiatoriaus manžetus neišėmus variklio. Leidžia tepalus kaip suprantu iš už skardų nuo viršaus.
User avatar
Valdas
Posts: 275
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:16
Location: Å iauliai
Contact:

Post by Valdas »

Tarpines lengvai pakeisi neišėmęs variklio, visas darbo sudėtingumas nuimti spintą.
Tomvabalis
Posts: 365
Joined: 2008 Sep 04 Thu, 7:10
Location: UTENA

Post by Tomvabalis »

Spinta tai ventiliatoriaus apsauga?
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Taip, galima ir taip pasakyti.
As kai pirma karta nuiminejau spinta, nuiminejau ir bagazines dangti (tiksliau musu atveju kapota :) ) bet veliau jau isiminejau ir nenuemes.
Tomvabalis
Posts: 365
Joined: 2008 Sep 04 Thu, 7:10
Location: UTENA

Post by Tomvabalis »

Na aciu uz info bandysiu spinta ardyti...
Tomvabalis
Posts: 365
Joined: 2008 Sep 04 Thu, 7:10
Location: UTENA

Post by Tomvabalis »

Pagalvojau gal pasakys kas, ka reikia nuimt norint isardyt (karburatoriu, filtra, generatoriu ir kt.), kad neardyt per daug ko nereikia. Bandysiu ardyt neisemes variklio.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Man atrodo as karbo nenuiminejau, bet jau ir neatsimenu tiksliai.
User avatar
Valdas
Posts: 275
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:16
Location: Å iauliai
Contact:

Post by Valdas »

Aš nuiminėjau karbiuratorių, generatorių, įsiurbimo kolektorių, aušinimo sklendes su termostatu, gal galima nuiminėt ir mažiau ką nors, bet aš nuėmiau šiuos agregatus. Kad būtų lengviau nukelt "spintą" gal ir verta nuimt kapotą (aš nenuiminėjau, bet kad patogiau dirbti, tai faktas). Tepalo radiatorius yra aukštas ir visą aušinimo "spintą" reikia iškelt pakankamai aukštai, kad nepažeisti radiatoriaus. Sėkmės.
Post Reply