Vienas raktas visoms spynoms

Konsultacijos taisant, perkant autobusiukus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Post Reply
User avatar
Mindaugas
Posts: 883
Joined: 2007 May 10 Thu, 10:01
Location: Vilnius

Vienas raktas visoms spynoms

Post by Mindaugas »

Gal kas palengvintu gyvenima nuoroda teksto arba video apie duru rankenas ir rakto pritaikyma?
T3 uzvedimo spyneles ir bagazines raktas tas pats, bet durims jis netinka. Noreciau pasidaryt viena, jei nera super sudetinga.

Aciu uz pasidalinima.
VW T1 '65
VW T2 '72
VW T3 '82 westfalia aircooled
VW T3' 87 doka SY
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Šita tema aktuali ir man. Kol kas mano planas iš durų spynelių išiimti šildeles ir sukaišioti atitinkamus ilgius tų išsikišusių dalykų (nežinau kaip jie vadinasi). Kad aiškiau būtų apie ką šneku čia šiek tiek medžiagos linkas ir kitas linkas, kito būdo kažkaip nežinau.
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Post by Sergej »

As nesenai idejau rankenu seta is http://www.wolfsburgwest.com/ , nes 2 spynos buvo sulauzytos, o trecia niekada ir neveike normaliai. Tai isejo pigiau ir be hemorojo. DVD apie si imone turbut ir kalba. Pirkau T1 busui, nezinau apie T3, parasyk gal e-maila, paklausk.
Turiu dabar tik viena rakteli 5 spynoms. Patogu, tik pamesti labai lengva :)
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Šitą darbą esu daręs ir aprašęs savo dienoraštyje. Pritaikiau visas spynas prie užvedimo rakto. Deja kai kurios rankenos būna išsidėvėję, tad pravartu turėti atsarginių.

Skaitykite čia: http://www.vabalai.lt/forumas/viewtopic ... &start=200
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Post by Sergej »

donciuz wrote:Šitą darba esu daręs ir aprašęs savo dienoraštyje. Pritaikiau visas spynas prie užvedimo rakto. Deja kai kurios rankenos būna išsidėvėję, tad pravartu turėti atsarginių.

Skaitykite čia: http://www.vabalai.lt/forumas/viewtopic ... &start=200
Juvelyrinis darbas, Donatai. Respektas!
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
kubilas
Posts: 584
Joined: 2011 Jul 29 Fri, 18:05
Location: Alytus

Post by kubilas »

Turiu visas spynas rankenas su 1 raktu.
130 Ä
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Gera kaina, bet prieš perkant rekomenduoju patikrinti ar kurios nors iš jų nesirakina bet kokiu raktu. Tokios rankenos suremontuoti nebeįmanoma, nes būna išdilęs pats rankenos korpusas. Deja iš mano kadaise nupirkto "vieno rakto" komplekto, dvi rankenos buvo būtent tokios. Už tai iš viso kalno spynų teko rinkti geriausias dalis.
Tiesą sakant anksčiau buvo pirkti liežuvėlių komplektas, tačiau brangokas ir jo pakaktų keliems komplektams perrinkti. Sudėjus naujus liežuvėlius būtų galima pagal kodą (ne pagal pavyzdį) pagaminti ir naują nesusidėvėjusį raktą. Tokiu būdu spynos veiktų patikimai dar kokia 30 metų.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
Post Reply