Variklio temperatūra

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Karolis
Posts: 591
Joined: 2009 Apr 08 Wed, 22:10
Location: Vilnius

Post by Karolis »

Dima wrote:Tai cia visas tas dangtelis komplekte eina?
https://www.csp-shop.com/en/engine/oil- ... 0936a.html

;)
(o- | -o)
User avatar
ShpokaZ
Posts: 551
Joined: 2012 Sep 12 Wed, 19:12
Location: Kaunas
Contact:

Post by ShpokaZ »

Aš užsisakiau viską atskirai: dangtelį, tarpines, vdo daviklį, 6 x veržlytes. Bet viską iš jų, nes "Paruzzi" turi komplektą, bet brangiau gaunasi pas juos. Siuntimas į LT kosminis gaunasi, tad reikia pirkti per "PirkEU" ar kažką panašaus. Jei domina galiu užsakyti :wink:
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Post by Sergej »

ShpokaZ wrote:Aš užsisakiau viską atskirai: dangtelį, tarpines, vdo daviklį, 6 x veržlytes. Bet viską iš jų, nes "Paruzzi" turi komplektą, bet brangiau gaunasi pas juos. Siuntimas į LT kosminis gaunasi, tad reikia pirkti per "PirkEU" ar kažką panašaus. Jei domina galiu užsakyti :wink:
Uzsakiau siandien filtrus Belgijoje, siuntimas i NL 4,50, i LT 29,50...
Jeigu kam reikia siulau nemokomai savo pasto adresa. Busiu Lietuvoje per sezono atidaryma ir dar karta 06.15 Palangoje. Ir kada nors veliau, tai jeigu reikia, prasom :)
Last edited by Sergej on 2018 Apr 16 Mon, 18:05, edited 1 time in total.
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
User avatar
ShpokaZ
Posts: 551
Joined: 2012 Sep 12 Wed, 19:12
Location: Kaunas
Contact:

Post by ShpokaZ »

Man dar šitas įtaisas visai pasirodė įdomus:
https://www.csp-shop.com/en/electric/oi ... 8671a.html
Statosi vietoje tepalo matuoklės ir jungiasi laiduku prie tepalo spaudimo daviklio. Ir viskas. Kai tepalo temperatūra pasidaro per didelė, pradeda mirksėti tepalo lemputė.
Matau, kad buvo jis jau paminėtas.
Minusai, kad mažiau patogu pasimatuoti tepalo lygį ir tepalo lemputės mirksėjimą dėl per aukštos temperatūros galima sumaišyti su tepalo slėgio praradimu ir atvirkščiai. :?
Last edited by ShpokaZ on 2018 Apr 16 Mon, 17:19, edited 5 times in total.
User avatar
ShpokaZ
Posts: 551
Joined: 2012 Sep 12 Wed, 19:12
Location: Kaunas
Contact:

Post by ShpokaZ »

P.S. Tarpinių komplektą galima ir pas mus LT įsigyti.
Kaina ~ 1,50Ä
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Post by Sergej »

Mano 'garaznikai" visada sako: "Jeigu dega tepalu lempute, tai yra jau "per velu"' :)
As vistiek uz pirma varianta. Man kazkodel tie 'sciupai' nelabai patinka, bet negaliu pasakyti kodel, rimtos priezasties nera. Jeigu planuoji rimta kelione vasara ir nesi tikras, pirk didesni "dangteli" arba dek cooleri. Rasi ir CSP ir Paruzzi. Cooleris anksciau "suzino" apie karsta t' ir pradeda veikti.
Bet vis tiek, geriausias budas - sustoti degalineje, ir tau geriau, ir varikliui :)
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Bet tai tas daviklis skirtas lemputei uzdegt kai temperatura virsija tam tikra laipsni, ar jis jungiamas prie atskiro temperaturos manometro (ar kaip jis ten) ir rodo tikslia temperatura?
Karolis
Posts: 591
Joined: 2009 Apr 08 Wed, 22:10
Location: Vilnius

Post by Karolis »

Ji jungiasi prie to pačio slėgio daviklio.
https://www.youtube.com/watch?v=bE0FArCu-uo
(o- | -o)
User avatar
Rimgaudas
Posts: 713
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

Pagal mane - prie tepalo lygio matuoklio.
User avatar
ShpokaZ
Posts: 551
Joined: 2012 Sep 12 Wed, 19:12
Location: Kaunas
Contact:

Post by ShpokaZ »

Tas kur kišasi vietoje tepalo matuoklės, jungiasi prie esamo slėgio daviklio ir uždega tepalo lemputę (duoda minusą), kai pakyla temperatūra.
O tas kur ant karterio dangtelio, ilgu laidu jungiasi prie temp. "gaugės" (150 cels.) ir matai tikslią tepalo temperatūrą.
Post Reply