T3 Fanas

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
Katinaz
Posts: 15
Joined: 2016 Jul 02 Sat, 20:54

T3 Fanas

Post by Katinaz »

Sveiki,

Nusipirkau senuka 1989 m. Westfalia 1.6 l D busika.

Uzkaltu varikliu, papuves. Dabar vyksta remonto darbai.

Idejo man 1,9 TDI Audi 4 varikli, kebulo darbai taip pat pajudejo i prieki. Tikiuosi kita vasara jau bus galima vaziuot su juo paatostogaut.

Kai pirkau buvo toks:

Image

Image

Dabar patapo albinosu:

Image

Image

Truksta man dar daug daliu. Mastau kur ju nupirkt butu galima.

Pvz. reiktu nauju gumu stogui, liuko langelio (suduzes), galinio bamperio (remontuot puveko jau nebeisejo) ir t.t.

Beje, gal kas galetu rekomenduoti, kur man rasti meistreliu, kurie galetu pakeisti salone stogo apmusalus?

Tikiuosi greitu laiku susitiksime :)

Iki
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Iš kur pats būsi?
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
Katinaz
Posts: 15
Joined: 2016 Jul 02 Sat, 20:54

Post by Katinaz »

...gimes uzauges Kaune. Dabar jau beveik 20 metu Vokietijoje.

Pliusas didelis, daliu galima rast lengviau... :)
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Na dėl dalių tada kaip ir pats sau atsakėte. Lietuvoje - ne kažką, pagrinde vokiškos ar angliškos e-parduotuvės, ebay ir entuziastų forumai.

Salono nuotraukų gal turite?
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
Katinaz
Posts: 15
Joined: 2016 Jul 02 Sat, 20:54

Post by Katinaz »

Salonas dar neliestas, reiks jam taip pat geroko kosmetinio remonto:

Image

Image

Image

Nuotraukose gal nelabai matosi, bet stogo apdaila buvo su teptuku ir baltais-aliejiniais dazais nudazyta. Tikrai nekaip atrodo....kaip ir nuo saules apsaugos vairuotojo ir keleivio puseje (nzn kaip jos Lietuviskai vadinas), buvo geltonais dazais uztepliotas.

Sias dvi problematiskas vietas man tikrai reiktu dar siais metais sutvarkyti.

Visa kita kaip ir liks. Su laiku reikes apdaila gal kiek pagerint, bet finansai po visu remontu .... ne viska iskart, kaip sakant. Pirmiausia- svarbiausia atlikt.

Stogo tentas ir matrasiukai dar originalus. Geram stovyje, tik tento langelis-sietelis siek tiek paires...
Katinaz
Posts: 15
Joined: 2016 Jul 02 Sat, 20:54

Post by Katinaz »

Turiu as siokia tokia problemele....

Busika norejau registruoti Lietuvoje. Draudimas kur kas pigesnis, bet...
deja nepavyko priregistruoti, nes i ji idetas 1.9 TDI variklis. Regitroj paziurejo variklio koda is sake NO NO.

Dabar vat klausimelis, kas butu, jei tas variklio kodas per visus tuos restauravimus pasidarytu neiskaitomas. Ka tada sako Regitra? Ar registruoja, ar siuncia kokias diagnostikas daryti ar pan.? Gal kas zino, ar yra susidures su tokiu atveju?

Dar ieskau nagingo dailides, kuris man pagamintu keleta baldu i busika. Gal kas gali toki asmeni rekomenduoti?

Buciau dekingas uz info.
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

Sveikas,

mano draugas bandė druskos rūgšties procedūras variklio kodui. Bet Regitroje tik atidarius kapotą jie pasakė, kad ne tas variklis, tada bandė įžiūrėt kodą, o po to namo važiuot nieko nepešus. Geriausiai užregint su kokiu originaliu varikliu ir tada pasikeist, tech apžiūroje nelabai tikrina. Galima ir ant tralo nuvežt registruot. Arba bandyti laimę.
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
User avatar
Paulius
Admin
Posts: 887
Joined: 2009 Jan 24 Sat, 21:33
Location: Kaunas

Post by Paulius »

Labas,

O koks variklis dabar busiko dokumentuose ir koks įdėtas realiai? Jei originaliai buvo 1,6l 51kW, o dabar įdėtas 1,9 66kW, tada pokytis telpa į ribas (variklio kubatūra padidėja ne daugiau 20%, galia ne daugiau 30%). Galima atlikti ekspertizę ir legaliai užsiregistruoti. Donciuz pakomentuos plačiau gal, jis taip jau pasidaręs savo busui.
Katinaz
Posts: 15
Joined: 2016 Jul 02 Sat, 20:54

Post by Katinaz »

Nu, kad pas mane ten lyg 85 kW. Beda ta, kad jei tas variklio nr bus neiskaitomas, ir jo Lietuvoje nepavyktu priregistruoti, tuomet bus ir DE problema del to mineto neiskaitomo variklio numerio :roll: dilema...
Post Reply