T3 termostatas

Konsultacijos taisant, perkant autobusiukus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Post Reply
duzgas
Posts: 17
Joined: 2010 Apr 12 Mon, 22:16

T3 termostatas

Post by duzgas »

Kokioje padėtyje turi būti rodyklė skydelyje rodanti variklio temperatūrą? Pas mane karštam varikliui pravažiavus 20 km pakyla ir laikosi ties viduriu, tai čia atitinka 90C?
Be to pažymėta šlanga pastebimai vėsesnė lyginant su kitomis aušinimo šlangomis, taip turi būti ar termostatas sugedęs?

Variklis 1.6td JX.
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

O kame yra problema? Variklis neužšyla ar per daug šyla? Nes kol kas atrodo, kad ieškai sliekų kur jų nėra.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
User avatar
Rimgaudas
Posts: 713
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

90 laipsnių ir turi būti skysčiu aušinamame variklyje. Taip nustatomas termostatas
duzgas
Posts: 17
Joined: 2010 Apr 12 Mon, 22:16

Post by duzgas »

Na man įdomu tas 90C' kokioje padėtyje atitinka rodyklė? Skalės viduryje?
User avatar
Rimgaudas
Posts: 713
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

Dažniausiai taip - viduryje.
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Jei jau visai gilinantis tai termostatai būna atsidarantys nuo 80∞ iki 92∞ priklausomai nuo variklio ir nuo klimatinių sąlygų kuriuose eksploatuojamas automobilis. Kiek esu sutikęs dažniausias termostatas vw varikliuose būna 87∞.
Vėlgi skydelyje rodmenys nėra labai tikslūs už tai ir nėra sugraduoti ir sužymėti laipsniais. Nusakyti visiškai tikslią variklio temperatūrą vien žiūrint į rodyklės padėtį gali tik ekstrasensas :)
Bet iš patirties jei užšilus varikliui rodyklė stovi maždaug šalia lemputės - dažniausiai viskas yra gerai ir nereik ieškot bėdų kur jų nėra.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
Post Reply