LVK 2019 (!) renginių kalendorius

 
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> VW sąskrydžiai
Peršokti į:
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Sergej



Prisijungė: 2015 04 09
Pranešimai: 1243
Miestas: Vilnius / Amsterdam

PranešimasParašytas: 2018 07 12 Kv., 13:48    Rašyti temą: LVK 2019 (!) renginių kalendorius Atsakyti su citata

LVK 2019 renginių kalendorius

Sausis
05-06 Aircooled Winterfest, Rosmalen, Olandija https://www.aircooledwinterfest.nl/
26 LVK nariu susirinkimas, Kaunas

Vasaris


Kovas
17 Freddyfiles 2019, Ninove, Belgija https://www.facebook.com/events/327983784448863/?ti=icl
23-24 Volksworld, Sandown Park, Esher, Anglija http://www.volksworldshows.com/


Balandis
10-14 Techno-Classica Essen, Essen, Vokietija http://www.siha.de/
22 Tradicinis Susitikimas Babtuose (antrą Velykų dieną), 12:00 Babtų garaže
19-22 Vintage At Zandvoort, Zandvoort, Olandija https://vintage-at-zandvoort.nl/

Gegužė
01 MaiKäferTreffen, Hanoveris, Vokietija http://www.maikaefertreffen.de/
11 DSTK, sezono atidarymas, XXXX, Lietuva - to be confirmed
17-19 Didysis Vabalų sąskrydis, XXXX, Lietuva - to be confirmed
31-02 Leopolis Grand Prix, Lvovas, Ukraina http://www.leopolis-grand-prix.com/


Birželis
14-16 IKW Wanroij, Wanroij, Olandija http://www.ikwwanroij.nl/
21-23 VW Veteranen Treffen, Bad Camberg, Vokietija https://www.lottermann-veteranen-treffen.org/english/vw-meeting-2019/
22 Drive your VW to work day
28-30 European Bug-in, Chimay raceway, Belgija https://www.europeanbugin.com/
28-30 Klaipeda Motor BBQ, Klaipeda, Lietuva


Liepa
04-07 Garbojama, Lenkija http://www.garbojama.pl/
05-06 Bliuzo Naktys, Varniai http://bliuzonaktys.lt/
XX-XX Latvian VW Beetle Meeting, Latvija


Rugpjūtis
02-04 Vasaros Ratas, Šiemečio ežeras, Trakų rajonas, Lietuva
10-11 Le Bug Show, Circuit Spa-Francorchamps, Belgija http://www.vwbugshow.be/en/
XX-XX Radviliškiu stovykla, Radviliškis, Lietuva


Rugsėjis
13-15 Beautiful Budel, Budel, Olandija, https://www.beautifulbudel.nl/index.php/en/
22 Vintage Waasland, Sint-Niklaas, Belgija http://www.vintagewaasland.be/
27-29 DSTK, Turistinis ralis 2019, Alytus, Lietuva


Spalis

04-06 LVK Sezono Uzdarymas, XXXX, Lietuva - to be confirmed


Lapkritis
03 Slough Swapmeet, Slough, Anglija http://sloughswapmeet.co.uk/


Gruodis
26 Tradicinis Susitikimas Babtuose (antra Kaledu diena), 12:00 Babtų garaže

-----------------------------------------
Autorenginiai Lietuvoje:

http://autorenginiai.lt/renginiai/

-----------------------------------------
VW events Europoje:

https://www.vwshows.com/shows.php?year=2019

https://www.bugbus.net/en/events.html



Klubo veliava.gif


_________________
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61


Paskutinį kartą redagavo Sergej, 2019 01 11 Pen., 13:08. Redaguota 11 kartus(ų)
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sergej



Prisijungė: 2015 04 09
Pranešimai: 1243
Miestas: Vilnius / Amsterdam

PranešimasParašytas: 2018 09 10 Pir., 9:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

UP
_________________
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Sergej



Prisijungė: 2015 04 09
Pranešimai: 1243
Miestas: Vilnius / Amsterdam

PranešimasParašytas: 2019 01 11 Pen., 11:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kas dar nemate, kalendorius 2019 m. jau beveik paruostas.
_________________
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> VW sąskrydžiai Visos datos yra GMT + 2 valandos
Puslapis 11

 
Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005