Parduodamas 1983 m. vabalas

Gydymo nuo vabalinio viruso zona
Post Reply
User avatar
Ricardas
Posts: 606
Joined: 2007 Jun 21 Thu, 11:05
Location: Kauno miestelis

Parduodamas 1983 m. vabalas

Post by Ricardas »

Susiklosčius aplinkybėms, reikia skubiai parduoti mano 1983 metų vabalą. Spalva LG4U. Manyčiau klubo nariams jis pakankamai žinomas. Automobilis eksploatuojamas nuo 2001 metų. anu skaičiavimais rida apie 170 000 km. Technikinė apžiūra galioja iki šių metų lapkričio mėnesio, tad visą vasarą galima važinėt. Prieš porą metų apautas naujom Toyo padangom (originalus dydis 185 R 15. Su jom nuvažiuota apie 6000 km. Įdėta magnetola Pioneer ir garsiakalbiai durelėse. Originali radija yra (pridėsiu), originalus garsiakalbis vietoj. Keletas trūkumų: yra tik trys chromuoti žiedai, dedami ant ratlankių, per f pasukamus langelius (fortkes) plaunant plovykloj bėga vanduo į vidų (yra naujos gumos iš Arūno, kurias pridėsiu). Norėčiau pasilikt senus numerius, nes jie su trispalve, bet čia derybų klausimas (geram žmogui gal ir parduočiau su jais). Yra bagažinė ant galo ir Thule skersiniai ant stogo). Už papildomą kainą viską palikčiau. Norėčiau gaut 2000 eurų. Yra galimybė mokėt pavedimu.
Jei atsiras geras naujas šeimininkas, tikiuosi pas ką nors iš klubiečių atsiras man ir mantai vietos vykstant į sezono atidarymo ir uždarymo šventes (kitur, matomai, sudalyvaut nepavyks). Kol kas skelbiu klubo tinklapy. Jei neatsiras norinčių, vėliau talpinsiu į Autoplius.
User avatar
Rimgaudas
Posts: 713
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

Aš tai savo neparduosiu, nors trūkumų dar daugiau :!:
Sigitas
Posts: 523
Joined: 2014 Sep 29 Mon, 4:58
Location: VIsaginas.Tel.8-650 15616

Re: Parduodamas 1983 m. vabalas

Post by Sigitas »

Ricardas wrote:Susiklosčius aplinkybėms, reikia skubiai parduoti mano 1983 metų vabalą. Spalva LG4U. Manyčiau klubo nariams jis pakankamai žinomas. Automobilis eksploatuojamas nuo 2001 metų. anu skaičiavimais rida apie 170 000 km. Technikinė apžiūra galioja iki šių metų lapkričio mėnesio, tad visą vasarą galima važinėt. Prieš porą metų apautas naujom Toyo padangom (originalus dydis 185 R 15. Su jom nuvažiuota apie 6000 km. Įdėta magnetola Pioneer ir garsiakalbiai durelėse. Originali radija yra (pridėsiu), originalus garsiakalbis vietoj. Keletas trūkumų: yra tik trys chromuoti žiedai, dedami ant ratlankių, per f pasukamus langelius (fortkes) plaunant plovykloj bėga vanduo į vidų (yra naujos gumos iš Arūno, kurias pridėsiu). Norėčiau pasilikt senus numerius, nes jie su trispalve, bet čia derybų klausimas (geram žmogui gal ir parduočiau su jais). Yra bagažinė ant galo ir Thule skersiniai ant stogo). Už papildomą kainą viską palikčiau. Norėčiau gaut 2000 eurų. Yra galimybė mokėt pavedimu.
Jei atsiras geras naujas šeimininkas, tikiuosi pas ką nors iš klubiečių atsiras man ir mantai vietos vykstant į sezono atidarymo ir uždarymo šventes (kitur, matomai, sudalyvaut nepavyks). Kol kas skelbiu klubo tinklapy. Jei neatsiras norinčių, vėliau talpinsiu į Autoplius.
Aš balandžio 1d. nepirksiu.... :)
Post Reply