Mano svajonė, mano vargai... T3 Syncro

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Lietuvoj ir taip mažai tų aktyvių forumiečių kurie ne tik kažką daro, bet dar ir parodo kitiems. Su syncro matyt būsite pirmas.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

O kam isradinet dvirati ir montuot sistema su trosais, jei ir taip begiai jungiasi ko puikiausiai? Del ko taip daroma?
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Tai va kad ne visiems jie puikiai jungiasi. O pilnai perrinkti visą mechanizmą nuo iki nemenkai kainuoja. Trosinės sistemos naudą matau dar jei sugalvotumėm pritaikyti dėžę nuo kito automobilio. Dėl to taip aktyviai ir domiuosi.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Man tai keista kodėl kažkas padarė tą štangą, ne trosus. Sprendimas įdomus. 95 metais pirkau busika 91 metu be dežes, be variklio, be perjungimo mechanizmo nuo pat rankenos (uztat vos ne naujas :lol: ). Tada intiko bent jau pas mane nebuvo :lol: , šrote pasirinkimo nebuvo. Gavau pas keletą žmonių pažiūrėt ir teko pasidaryt pačiam, tik kitaip ir tikrai be galimybes sulaužyt. Tada jaunas durnas buvau, apie trosus da nieko nežinojau :lol:
Šiaip nežinau kam kiti deda trosus vietoj štangos... kam važinėja su senom mašinom nežinau, kam kiti jas restauruoja ar turbina... Aš tai viską tikrai ne iš vargo darau :lol: Man tai malonumas, kurti, krapštyti, išardyti, perdaryti... o jei dar pasiseka... trumpiau- man tai for fun
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Ok kitas klausimas jei dar neužknisau :) Kaip išspręstas ASV variklio karterio klausimas? Pažiūrėjau google kad ASV ėjo nuo 99m. Taigi kaip supratau karteris nuo senojo 1.6 TD neprisisuka taip lengvai kaip prie AFN ar 1Z/AHU variklių.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

ASV? Jei dar nenusipirkai, tai lengviau AFN... Jei norisi ASV ALH ir tt, tai gal teks laukt foto is allann, kai jis jas paruoš :lol: Šiaip aš virinau sau iš dviejų, tepalo paėmimas irgi išspręstas. Dar nesprendžiau aušinimo sistemos, bet išspręsiu :lol:
Taigi teks laukt kitų kartų... gal net kito sekmadienio. Sėkmės.
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Pas mane jau treti metai stovi AHU. Kol kas patenkintas. Kitam projektui nesismulkinčiau rinkčiausi mažiausiai ASZ/AVF ar net ARL variklį. Ok lauksim atnaujinimų.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

AFN manau gariausias ir patogiausias sprendimas, na naujasni viena karta varikliai ir viskas. Daugiau prasmės eiti toliau nebėra. Viską riboja dėžė ir dėk tu ką nori, greičiau nelėks :lol: Kilovatai nebedžiugins, nebent renuškės dėžė ar dar kokias ten deda... Siek žnogau kiek nori... svajonė užsidirbt daug pinigų ir nusipirkt otingeriuka busiuką kokį galingesnį, bet tai tik svajonė
Todėl gal ir nuėjau kitu keliu... Jei negalėsiu su busu aplenkt draugelio audinės kely, tai su busu aplenksiu pelkėj :lol: a jis tegu važiuos traktoriaus ieškot :lol:
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Na matau busiukų forumas nuobodžiauja... gal sakau reik įdėt keletą fotkių. Kam įdomu, kaip aš karterį ant ASV dėjau... Pagal naujo variklio karterį pasidariau rėmelį. Dalis skylių tinka. Netinka priekis ir pats senas karteris ant naujo neužsideda, nes naujam prieky stovi siurblys. Paskui pritaikiau kur abu papjaustyt. Paskui susukau kas liko ant rėmelio.
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Tada virinau... Kas gavosi matyti...
Post Reply