VW T3 prikėlimo projektas

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Dar iaugo iki puses ratu i zeme :D
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Ir toks klausimelis jeigu dokumentose 182kw tai koki varikliuka galiudet? kad iregistrociau busiuka regitroi ?be dokumentu perdarimo?
klaipedskas
Posts: 468
Joined: 2012 Jun 14 Thu, 21:49
Location: klaipeda

Post by klaipedskas »

juokingiu nei juokinga
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Tai kaip ir pats sau atsakei. Jei dokukentuose 182kw tai dėk variklį su tokiu galingumu ir nieko nereiks perdarinėt.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
User avatar
Paulius
Admin
Posts: 892
Joined: 2009 Jan 24 Sat, 21:33
Location: Kaunas

Post by Paulius »

Aš tai tau siūlyčiau perleisti šį busiką kitam žmogui, o už gautus pinigus toliau tobulint savo baltą busiuką. Nes investicijų ir laiko prikelt šitam bus labai daug, plius kažin, kaip ten seksis su dokumentais... o anas jei važiuoja, tai gali pradėt gražint išorę ir saloną :)
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Zodziu busiuko visas dugnas ir surudijusios dalis ispurkstos rudziu suriseju.... projektas palekamas kelems metams prastovet.... visdelto pirmas mano automobiliukas... noris prikelti
User avatar
AlgimantasTQ
Posts: 18
Joined: 2014 May 26 Mon, 18:44
Location: Merkinė

Post by AlgimantasTQ »

Bent jau po stogu kur tysk tu jį, negu ant kiemo pūdyk.
User avatar
Mindaugas
Posts: 883
Joined: 2007 May 10 Thu, 10:01
Location: Vilnius

Post by Mindaugas »

zaparozec wrote:.... visdelto pirmas mano automobiliukas...
neskaitant tu 90 pries ji? :D
VW T1 '65
VW T2 '72
VW T3 '82 westfalia aircooled
VW T3' 87 doka SY
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Pirmas legalus tik isilaikius teises otie sudukai kur damusinet po pievas ilgeu nei savaite neusilaikidavo ;D gaila man kaskodel sito busiuko nera galimibes laikit postogu... kaskart atvaziavus ikaima vis tenka kitam autobusiukui daliu is jo pasirankiot bet sulaiku noriu ji prikelt
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Ir svarbeusei !!! sitas busiukas buvo musu seimoji 1993metais du metukus poto pardotas kitam dedei ir kaskur po 15-17 metu isipirkau pas ta dede stovejo garaziuke dulkejo nenaudojamas uz 800lt pasikeitus stabdziu slangelius netgi praeijo teh abziura savo eiga bet del durnos gavos ir greitu pasilakstimu neatlaike varikliukas islindo pro sona svaistiklis buvau isimetes dizelini ir atvazinejau iki tehabziuros galo noto laiko ir sovi..... odalis potruputi pereina baltam busiukui kaikurem noretusi kad metalo lauza kas toki busiuka parvarytu ir galeciau pigei uz metalo kaina trukstamu daliu pasirnkiot kazden beveik uzvazioju bet vis nera ir nera pasmus nekas neprirododa ... :cry: ovarikliuka galvoju 2 litriuku 85kw det ir del kuro ekonomijos bet zmones sukureis tareusi siulo det 2.2 162kw audi varikliuka ir dokus nereiks perdarit bet kad je labai brangus ... sio metu busiukas isvestas ikaima ir dabar truksta dar ir stabdziu disku prekiniu su goliukais.....
Post Reply