Skelbimų aptarimas - parduodami vabalai

Gydymo nuo vabalinio viruso zona
Post Reply
Sigitas

Post by Sigitas »

petras wrote:Sigi ar ten tikrai oro kondicionierius?? Gal as ir klystu, bet variklio foto kur yra, nematyti oro kondicionieriaus kompresoriaus (siurblio)... Gal ten paprasciausias elektrinis peciuko ventiliatorius...? Kaip manot..? :roll:
Kiek teko vakar apziurinet,tai oro kondicionieriaus nerasta :cry:
User avatar
petras
Posts: 155
Joined: 2007 Dec 04 Tue, 19:15
Location: Prienai

Post by petras »

Tai nam irgi taip atrodo kad nerasta... :?
Subaru powered Bug
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Tai gal būt kažkoks kondicionieriaus įrenginys susijęs su to meto patobulinimais, štai nuotrauka daryta Džordžijos valstijoje automobilių kapinyne, nuotraukose galima surasti ir daugiau tokių įrenginių:
http://www.flickr.com/photos/forwardloo ... otostream/#

Visos likusios kondicionieriaus įrangos Vabale gali ir nebūti, per tiek metų viskas matyt ne kartą kaitaliota.
User avatar
Mindaugas
Posts: 883
Joined: 2007 May 10 Thu, 10:01
Location: Vilnius

Post by Mindaugas »

Praktiskai toki pati kabrioleta siandien aptikau stovinti vienoje aiksteleje Vilniuje (akligatvyje). Pradzioje galvojau, kad tai vabaliukas is skelbimo, bet kad nea pasirodo, kitokie ratlankiai, laikinieji numeriai.. Su savim nei fotoaparato, nei telefono neturejau, tai ir likau tik su vaizdu atmintyje.
Sigitas wrote:Tikrai grazuolis
nuotrauka
VW T1 '65
VW T2 '72
VW T3 '82 westfalia aircooled
VW T3' 87 doka SY
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Pakomentuokite Vabaliukų skelbimus: vienas ,,Autogide,, 84 m. raudonas kaina 4500 lt. Panevėžyje, gyvai mačiau Pasvalio šventėje, iš išorės atrodo visai nieko. Kitas ,,Autopliuse,, 70 m. pilkas, kaina 3500 lt. Biržuose, be slenksčių, parūdijęs ir dar su švediškais numeriais, pagal nuotraukas panašu,kad kėbulas reikalaus daug remonto, dar įdomu kaip perregistruojami LT iš skandinavų šalių?

1984 m. 4500 lt. - http://www.autogidas.lt/skelbimai/volks ... 41470.html
1970 m. 3500 lt. - http://auto.plius.lt/skelbimas/lengviej ... id-1111060
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Ačiū už įkeltas nuotraukas, lauksiu komentarų :!:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Šiandien pasiskambinau į Biržus klausiau kaip stovis,sakė geras: sedynės nesuplyšusios,panelė nekleba. Pasakė kad slenksčių nėra,kaina galutinė. O šiaip kaip supratau, tai parduoda ne savininkas,pats savininkas išvykęs bet yra lietuvis kurio vardu perregistruotas vabaliukas Švedijoje. Popieriai tvarkoje. Biržiečiai vietiniai apžiūrėjo bet nepirko, o šiandien laukė ar tai pasvaliečių ar tai panevėžiečių kurie žadėjo atvažiuoti apžiūrėti. Aš žadu šią savaitę būti Biržuose tai apžiūrėsiu ir pasidalinsiu įspūdžiais . :!: :!: :!:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

1970-tų metų pilkasis Vabalas tikrai smagus, viskas autentiška, malonu pamatyti nesudarkytą Vabalą. Bet atvirai pasakius, jį nusipirkus geriau kėbulo neardyti, o taip ir važinėti kol veža.
Reali situacija liūdna, jam prireiktų atskirti kėbulą nuo dugno, pakeisti apatinę kėbulo dalį ir pakeisti pusė dugno. Žodžiu nusipirkus beliktų pasiraitojus rankoves porą metų padirbėti ir investuoti nemenką sumą pinigų.
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Šioje 1970-tų metų Vabalo nuotraukoje, į akis krenta neišsiklaipę pedalai, lygi nesusidėvėjusi sėdynė ir lygūs durų apmušimai, gal būt automobilis mažai važinėtas. Be to, skydelyje neišpjauta skylė radijo imtuvui, retas atvejis. O degimo spynoje kyšo originalūs Vabalo rakteliai!

Vabalas dar VW gamykloje sukomlektuotas grynai skandinaviškai - bagažinėje įkeltas benzininis Eberspächer pečiukas (nuotraukoje kairėje), o ant galinių sparnų pritvirtintos dailios nerūdijančio plieno apsaugos. Apsaugos gražu, bet po jomis dažnai kaupiasi purvas ir sparnai tose vietose būna gerokai paėsti rūdžių.
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Prieš keletą dienų buvau Biržuose apžiūrėjau vabaliuką pilkąjį. Salonas gero stovio, lubos nesuplyšę,sėdynės neišsėdėtos,elektros prietaisai veikia, eberšprecherio krosnelė veikia. Variklis kuriasi gerai,pagal darbą reiktų pareguliuoti karbiuratorių /buvo ardytas, plautas/, variklyje susuktos ne oru aušinamo motoro žvakės. Slenksčių nėra, nėra bagažinės spynelės, todėl sudėti guminiai užraktai. Skardos natūroje atrodo geriau nei nuotraukose. Buvo prieš tai atvažiavę iš Panevėžio,bet ieško vabaliuko kuris būtų geresnio kėbulo stovio,tai yra sėstų ir važiuotų be jokių papildomų darbų. Dar apsižiūrėjo biržiečiai, jiems lygtai netiko, kad dugnas per daug surūdijęs. Mane tai šis vabaliukas užkabino, spręsiu ką toliau daryti, nes per turimų auto kiekį neturėčiau kur jį žiemai pastatyti ir prie jo darbuotis. Vieną iš turimų auto šiuo metu parduodu,jei greit parduosiu tai tikrai šį pilkąjį pirksiu, jei dar bus pardavime :) :) :)
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Post Reply