Vabaliukų žiemojimas

Pranešimai apie būsimus sąskrydžius ir praėjusių švenčių atsiliepimai
Post Reply
Banginis
Posts: 112
Joined: 2007 Nov 13 Tue, 20:37
Location: Kaunas

Post by Banginis »

ar galima butu pavelinti laika? nes iki 15 val. dirbu. nezinau kaip sugebeciau speti.
Vabalistas iki kaulų čiulpų
User avatar
Saulius
Posts: 504
Joined: 2007 Sep 02 Sun, 16:25
Location: Kaunietis

Post by Saulius »

Atvaziuok Vaidai veliau, luktelsim. Visvien kol susistatysim praeis laiko, plius gal bus atsivezusiu termosiukus su karsta arbata, tai laikas neprailgs :wink:
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Prieš tai buvo apie akumuliatorius šnekėta.
Tai pasakykit ar gerai aš darau.

Sugalvojau šiemet, jog išėmiau, parsivežiau namo, naudoju mažam loptopui Asus eee, kartais internete pasedėti virtuvėje būnant. Akumuliatorius išsikrauna, nebepaveža loptopo, tada jį pakraunu.

Asmeniškai galvoju jog neblogai sugalvojau, bet iš kitos pusės, tai man rodos naudinga geliniams akumams, o rūgštiniams nelabai gerai iškrovinėti juos? :oops:
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Švino rūgštinį akumuliatorių reikia krauti nuolat, jo negalima laikyti iškrauto, nes jo galia nebeatsistato. Tokiais atvejais reikia įsigyti krovėją ir pastoviai krauti.

Šią ištrauką paėmiau iš čia: http://www.sekunde.lt/content.php?p=read&tid=43985
"Nepalikite iškrauto akumuliatoriaus. Kaip galima greičiau jį įkraukite. Dėl fizinių ir cheminių akumuliatoriaus savybių, esant gilioms iškrovoms, prasideda aktyviosios medžiagos, esančios švino plokštelėse, irimas. Šis procesas yra negrįžtamas, todėl iškrautas akumuliatorius greitai praranda talpumą ir galią."
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Viskas aišku, akumuliatoriaus nebenaudosiu, padėsiu palėpėje kur šalčiau ir laikas nuo laiko pakrausiu... :wink:
User avatar
Saulius
Posts: 504
Joined: 2007 Sep 02 Sun, 16:25
Location: Kaunietis

Post by Saulius »

Mieli bendragarazininkai ir kiti norintys "pakaledoti" :D esate kvieciami ir laukiami 12.27 d. t.y. sekmadieni 12val. musu garaze Jugintuose. Su savimi rekomenduojama tureti termosa su karsta arbata, gertuve su "kalediniu gerimu" ir puikia nuotaika. Reikia uzkurti ir pabirbinti vabaliukus, o jei leis oro salygos, tai ir koki ratuka apsukt aplink Jugintus :wink: Po garazo proceduru, vaziuosim valgyt kibinu i Giraites kibinine.

Iki mielieji... :D
Marius
Posts: 621
Joined: 2007 Aug 06 Mon, 10:53
Location: Radviliškis/Vilnius

Post by Marius »

O man galima? :D
User avatar
Saulius
Posts: 504
Joined: 2007 Sep 02 Sun, 16:25
Location: Kaunietis

Post by Saulius »

...kaip rasiau Mariau, kvieciami visi norintys "pakaledoti", tad mielai prasom. Puiki proga dar karteli susitikt, pasibut smagioj kompanijoj, apziuret musu garazeli kas dar nematet. Beje, su savimi reiktu tureti ir sniego kastuva. Bijau, kad ivaziavimas i musu garaziuka gali but gerokai uzpustytas.

Taigi dar karteli apie butinus daiktus sekmadieni:
User avatar
Saulius
Posts: 504
Joined: 2007 Sep 02 Sun, 16:25
Location: Kaunietis

Post by Saulius »

...ir zinoma daug sypsenu :D :D :D
User avatar
Paulius
Admin
Posts: 892
Joined: 2009 Jan 24 Sat, 21:33
Location: Kaunas

Post by Paulius »

Sauliau, arba mano kalendorius per senas, arba tavo per naujas :lol: pas mane rašo, kad 27d. pirmadienis :D
Post Reply