Mano vabalmobilis

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
tubis
Posts: 3
Joined: 2010 Nov 06 Sat, 21:22

Mano vabalmobilis

Post by tubis »

Labas vakaras,
atejo laikas ir man pristatyti savaji augintini. Gime jis gan senokai 1966m, prariedejes gana mazai vos 59.000 myliu, per ta laika turejas 7 savininkus, as jau astuntasis. Pirmoji savininke buvo mergina, kuri turejo si mazyli net 11 metu. Automobilis turi labai daug ir ivairiu dokomentu apie savo praeiti, iskaitant pirmosios registracijos kopija. Pries 9 metus buvo atliktas kapitalinis remontas siam mazyliui, nes buvo baisiai pazeistas korozijos, kaip sake buve seimininkai ir kaip matosi is nuotrauku, buvo pakeistas visas dugnas, kuris iki sios dienos yra gan puikios bukles, ko nepasakyciau apie kebula, yra siek tiek pavirsutiniu rudeliu. Mano paties planai butu tokie, kad per ziema paruosti vabaliuka dazymui ir pavasari meginti atgaivint spalva, o iki vasaros pilnai pasiruosti sezonui :) tai gal tiek tam kartui..

1.-7. cia keletas nuotrauku kaip atrode pries 9 metus
8.-12. o siai dienai vabalmobilis atrodo taip
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Sveiki įsigiję šį Vabalą, visgi ryžotės jį nusipirkti.
Sprendžiant iš nuotraukų, darbai kadaise padaryti tikrai nemenki. Dabar galėtų būti tik smulkūs rūdžių židiniai, kuriems sutvarkyti neprireiktų didelių išlaidų.
Dažnai gerai pakrapščius rūdis, atsiranda ir didesnių bėdų, bet tikėsimės ten tik smulkios paviršinės rūdelės.
Post Reply