Ieškau nereikalingo vabaliuko

Ieškantiems klasikinio VW automobilio
lora0409
Posts: 5
Joined: 2011 Sep 13 Tue, 7:42

Ieškau nereikalingo vabaliuko

Post by lora0409 »

Sveiki,

nezinau ka apie mane pagalvosite, turbut, kad mergina isprotejo :D bet negaliu gyventi be vw kaefer. Kazkada turejau 1970 metu sios markes automobili, vaziavau ir vargo nemaciau! Bandziau visas naujas markes, nu ne tas... Man patinka kai girdi variklio darba, dievinu tai :lol:

Jei kas norite parduoti vabaliuka, gali reiketi kosminio remonto, prasome rasyti... Pasiruosusi moketi iki 300 euru
Sigitas

Post by Sigitas »

Labai puikūs ketinimai,tik už tokius pinigus šiais laikais tikrai nieko neišeis nupirkti....Pažiurėjus skelbimus didžiausios griuvenos kainuoja daugiau nei 500eur.Geriau neskubėti ir pasitaupius nupirkti normalų vabaliuką.
lora0409
Posts: 5
Joined: 2011 Sep 13 Tue, 7:42

Post by lora0409 »

paieskojus visada surasi :!: svarbiausia yra noras
User avatar
Decibel
Posts: 118
Joined: 2007 May 29 Tue, 16:52
Location: Alytus

Post by Decibel »

manau paieškos bus bevaisės
lora0409
Posts: 5
Joined: 2011 Sep 13 Tue, 7:42

Post by lora0409 »

nereikia taip is karto nusistatyti :roll:
montynis
Posts: 5
Joined: 2011 Sep 21 Wed, 16:58
Location: Vilnius
Contact:

Post by montynis »

Suma tikrai neatitinka realybės. Reikėtu bent padauginti iš trijų, kad būtų galima daryti bent teorines prielaidas kažką surasti.
Jei turėjai finansų išbandyti visas naujesnes markes tai turėtum rasti ir daugiau nei 300 Eur vabaliuko įsigijimui :wink:
lora0409
Posts: 5
Joined: 2011 Sep 13 Tue, 7:42

Post by lora0409 »

as nusistaciau riba, kiek leisiu. Paskaiciavau labai gerai!!! Ar man parsivaryti is Vokietyjos jau padaryta vabaliuka ar paciai LT ieskotis. Jei as padauginsiu is 3, man ta pati suma iseis, kaip atsivaryti is uzsienio jau padaryta + muitines mokesciai!!!

Del to ir ieskau, vabaliuko, kuris yra nereikalingas dabartiniems savininkams, reikalaujantis remontos ir daug moteriskos meiles :D
Sigitas

Post by Sigitas »

Varant auto is europos sajungos jokiu muitu seniai nebera,nebent Amerika...
lora0409
Posts: 5
Joined: 2011 Sep 13 Tue, 7:42

Post by lora0409 »

tai is viso gerai ;)
montynis
Posts: 5
Joined: 2011 Sep 21 Wed, 16:58
Location: Vilnius
Contact:

Post by montynis »

Tik palinkėsiu sėkmės. Jei atsirastų norintis parduoti vabaliuką už tokią sumą prašau painformuokite ir mane, duočiau bent 1,5 karto tiek :)
Post Reply