Norėčiau vabaliuko!

Ieškantiems klasikinio VW automobilio
Post Reply
viktorija
Posts: 1
Joined: 2011 Sep 20 Tue, 18:05

Norėčiau vabaliuko!

Post by viktorija »

ar imanoma gauti sena bet gerai issilaikiusi ir silta - ziema visgi greit :( stilingaji vabaliuka? Nepatyrusi vairuotoja,todel reiktu patarimu...
User avatar
Malibas
Posts: 76
Joined: 2010 May 15 Sat, 22:27

Post by Malibas »

Tai kad drisciau teigt, kad ziema su juo geriau nevazinet. Nebusit laimingi nei jus nei vabaliukas.
ex- 1984 Aubergine Beetle
montynis
Posts: 5
Joined: 2011 Sep 21 Wed, 16:58
Location: Vilnius
Contact:

Post by montynis »

Deja kolega teisus - Vabaliukas tikrai ne žiemos automobilis. Vėlgi yra daug dalykų prieš įsigyjant vabaliuką - tai pirmiausia reikėtų susidėlioti atsakymus į tokius klausimus:
1. kokią pinigų sumą gali tam skirti (tai apspręs kokio senumo modelį gali gauti bei ar kalba eitų apie vokišką ar apie meksikietišką vabaliuką, kurie yra ženkliai pigesni);
2. kokio modelio vabaliuko nori (patikėk manim jie tikrai skiriasi, tokios smulkmenos kaip priekinės ir galinės lempos, grotelės, bamperiai, blizgučiai aplink langus ir panašiai kinta nuo pagaminimo metų ir klasės. taip pat skirtingi varikliai)
3. kiek laiko gali skirti paieškoms (tokios mašinytės nesimėto, todėl kartais reikia kantriai luktelti, kad sulauktum savo vabaliuko, o ne pirkti tik dėl to, kad rytoj jau reikia kažkur važiuoti)
Brukštelk atsakymus čia ar man į mail (montynis@yahoo.com) ir pažiūrėsiu ką galiu pasiūlyti.
Sigitas

Post by Sigitas »

Idomu,kokia VABALIUKU kolekcija turi,kad galetum pasiulyti kazka...????Autogidas,autopliusas,mobile.de.......ir dar begale internetiniu puslapiu pasirinkimui....Itariu esi "perikupas",vabaluose tai nepraeina.
montynis
Posts: 5
Joined: 2011 Sep 21 Wed, 16:58
Location: Vilnius
Contact:

Post by montynis »

Taip, galima sakyti esu perikupas. Tačiau ne intrenetiniai puslapiai mano šaltinis. Turiu gerą draugą svečioje šalyje kuris užsiima vabaliukų pirkimu/pardavimu/restoravimu/detalėmis. Todėl ir rašau, kad reikia daugiau info ko nori, aš jo užklausčiau ir jei mėnesio ar kelių bėgyje jis turėtų tai kas jus tenkintų tai informuočiau. Kai iš jo pirkau vabaliuką turėjau galimybę rinktis net iš keturių - skyrėsi metai būklė, kaina todėl tikrai aktualu ko Jūs ieškote.
Tai man tik laisvalaikis ir nesiruošiu iš to krautis pinigų.
Tai yra mano pasiūlymas, o apsispresti dėl pirkinio gi liks jums.
User avatar
Mindaugas
Posts: 883
Joined: 2007 May 10 Thu, 10:01
Location: Vilnius

Post by Mindaugas »

Sigitas wrote:Idomu,kokia VABALIUKU kolekcija turi,kad galetum pasiulyti kazka...????Autogidas,autopliusas,mobile.de.......ir dar begale internetiniu puslapiu pasirinkimui....Itariu esi "perikupas",vabaluose tai nepraeina.
Sigitai, zmones nekvaili, autogida ar mobile.de patys pavartys ir susisieks su pardaveju tiesiogiai. O jei kazkas kazkoki varianta isknis is giliau - tai labai puiku. As asmeniskai visiskai nenusiteikes pries "perikupus". Tu gi nesi priverstas privalomai pirkti, zinai savo galimybes, gauni pasiulymus ir sprendi tinka tau ar ne. Jei ne "perikupas" mano T1 autobuselio atveju, galbut jis visai butu sunykes. Dabar seimininkas gavo piniga, perikupas piniga, o man tik laime :D
VW T1 '65
VW T2 '72
VW T3 '82 westfalia aircooled
VW T3' 87 doka SY
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Ir is kur tas nusistatymas kad vabalas ne ziemos transporto priemone??? Faktas kad jo skardos rudyja ? - taip rudyja, lygiai taip pat kaip ir kitu automobiliu kurie neturi cinkuotu kebulu. Bet vabala lygiai taip pat kaip ir kitus auto galima paruosti ziemos eksplotacijai!

hmmm... negi taip visi ir sukisat vabalus i garazus ziema ir LT nera nei vieno vabaliuko kuris prasuktu garbes rata saltuoju metu laiku? nuobodu...

Gal pirkejas ir nesusidures su eksplotacijos niuansais bet gal nenukirskim taip tiesmukiskai, kad vabalas ne ziemai ;)

Sekmes paieskose!
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Važinėti žiemą visgi negerai, aplink visur vanduo, o kai pašąla, pradedamos barstyti druskos.
Per ilgą automobilio amžių, įvairiose siūlėse ir kėbulo užvalcuotose sujungimuose yra prasidėjusi korozija, siūlių išvalyti ir apsaugoti neįmanoma. Todėl važinėjant šlapiais keliais, tos siūlės prisigeria drėgmės ir suaktyvėja irimo procesas.

Geriausias konservantas yra tepalas arba vaškas, bet šios medžiagos nedžiūstančios, todėl tinka tik uždaroms ertmėms, kur nepatenka purvas ir dulkės. Vabale tokios vietos yra centriniame tunelyje, slenksčiuose ir durų vidinėse pusėse. Vabalo slenksčius konservuoti taip pat pavojinga, įjungus šildymą, įkaitę šildymo vamzdžiai gali pradėti svilti.
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Ok, kolegos, sutinku su eksplotavimo ziema pasekmem.

Tiesiog suregavau i tai jog vabalas netinka ziema vaziuot, jis gi ne koks "invalidas" kad jo ziema negalima vazinet. Pasekmes vienokias ar kitokias turi bet koks eksplotavimas. Zmogui sanariai irgi devisi nuo judejimo, bet nesedim gi del to namuose uzsidare... ;)
Post Reply