T3 multivan

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
multivitan
Posts: 151
Joined: 2011 Dec 20 Tue, 11:46
Location: Vilnius

Post by multivitan »

graziau atrodo, bet ir taip didelis vejo pasipriesinimas jej stiprus vejas puce, taj uz vairo jau neuzmigsi, nes pastovej vairuot reikia
multivitan
Posts: 151
Joined: 2011 Dec 20 Tue, 11:46
Location: Vilnius

Post by multivitan »

ieskomos skardos galiniu bugnu
multivitan
Posts: 151
Joined: 2011 Dec 20 Tue, 11:46
Location: Vilnius

Post by multivitan »

Sudetos BU skardos is kito buso, bet su laiku bus bandoma montuot diskinius stabdzius, stai pora svieziu nuotrauku.
multivitan
Posts: 151
Joined: 2011 Dec 20 Tue, 11:46
Location: Vilnius

Post by multivitan »

Sitam siknaburzgiui irgi pasiseke bus keiciama sena sirdis i galingesne 1.9 tdi, po truputi sukomplektuojamas naujas variklis.
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

koks variklio kodas?
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
multivitan
Posts: 151
Joined: 2011 Dec 20 Tue, 11:46
Location: Vilnius

Post by multivitan »

AFN522530 liktai toks, o kaip cia galima kazka patikrint?
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Šiuo atveju pirmos trys raidės tai kodas (AFN) o toliau serijos numeris. Tavo variklis šiek tiek galingesnis nei aš sau dedu. Va ką duoda internetas:

81 kw (110 arklių) prie 4,150 rpm; 235 niutonmetrai prie 1,900 rpm
Montuotas: audi: a4, a6. seat: ibiza, cordoba, toledo, alhambra. vw: polo, golf, passat, sharan.

Pasidalink kada techniniais sprendimais kai jau įsibėgės darbai. Labiausiai domina interkulerio, oro filtro, akseleratoriaus pedalo, ir t.t. montavimo sprendimai. Ką su laidais darei ir pan.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
multivitan
Posts: 151
Joined: 2011 Dec 20 Tue, 11:46
Location: Vilnius

Post by multivitan »

Pas mane be elektros mehaninis siurblys. kolektoriai oro filtras pasilieka originalus, pokolkas bus be interkulerio po to mastysiu kur ji ten galima butu primontuot. Problema tame kad netinka prie variklio originalus t3 variklio kronsteinas, daromas savadarbis.
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Viskas aišku, na man dar laidų košmaras tik priešaky. Kitą savaitę teks kariaut su jais. Su mechaniniu siurbliu viskas paprasčiau.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
vwkaefer

Post by vwkaefer »

multivitan wrote:Pas mane be elektros mehaninis siurblys. kolektoriai oro filtras pasilieka originalus, pokolkas bus be interkulerio po to mastysiu kur ji ten galima butu primontuot. Problema tame kad netinka prie variklio originalus t3 variklio kronsteinas, daromas savadarbis.
Kuo butent netinka?
Post Reply