VW Vanagon T3 Westfalia California [donciuz]

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

VW Vanagon T3 Westfalia California [donciuz]

Post by donciuz »

Sveiki visi, labai džiaugiuosi atradęs šį forumą ir matydamas kad visgi yra labai fainų aparatų Lietuvoje. Nutariau prisistatyti ir pats.

Esu Donatas, forume donciuz. Domiuosi senais automobiliais. Jaunystėje pradėjau nuo vaz, po to įsigijau keletą audi 80 quattro ir passat 32b syncro modelių. Apie juos esu sukūres temas kitame forume.

Seniai svajojau apie busiką ir po ilgų paieškų trukusių gal du metus įsigijau savo beveik svajonę. Labai norėjau multivan'o su 7 sėdimom vietom ir staliuku, bet deja tokių pardavime atsiranda labai retai paskutiniu metu. Tai įsigijau kompromisą. Tiesiog draugas įmetė nuorodą į skelbimą ir pasakiau sau, kad gana ieškot, reikia pirkt. Tuo metu dar nieko nenutuokiau apie kemperius, nors su šitais "šiknaburzgiais" jau buvau susipažinęs. Kelios naktys internete ir sužinojau kad visai neblogą dalyką komplektacijos prasme nusipirkau. Tiesa pirkau nematęs, tik iš nuotraukų ir tuometinio šeimininko laiškų.
Planuose, prioriteto tvarka: pirmiausia yra perdažymas. Techninių mazgų patikrinimas ir remontas. Lieti ratlankiai su padangomis. Supirkimas trūkstamų ar sugedusių vidaus įrangos detalių remontas. Garso sistemos patobulinimas.
Visa tai planuoju padaryti per žiemą, ir pavasarį.
O tada jau leisiuos į keliones.

Taigi mano aparatas:
Markė: Volkswagen
Modelis: Transporter (ant dangčio gale "Vanagon")
Metai: 1986
Tipas: Kemperis
Rida: 191581 (manau netikra)
Variklio darbinis tūris: 1.6 TD
Variklio galia: 51 kW
Degalų tipas: Dyzelinas
Esamos modifikacijos: Westfalia California
Projekto tikslai: Susitvarkyti iki labai geros, originalios būklės. Apkeliauti daug šalių.

Bėdos kolkas:
Nerodo greičio. Pastoviai dega pakaitinimo žvakių indikacinė lemputė.

Tema aptarimui: http://www.oldschoolauto.lt/viewtopic.php?f=47&t=4053
Tikiuosi šiame forume susirasti bendraminčių, ar šiaip žmonių kurie padėtų susirasti (ar pagaminti) trūkstamas detales.

Foto kaip atrodo dabar. Ačiū the mist kad nufotografavo :)
Last edited by donciuz on 2017 Mar 05 Sun, 18:51, edited 1 time in total.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Gavau siuntinį iš Vokietijos. Pirkiniu kol kas patenkintas, nes stovis arti idealaus, neskaitant pabraižymų ant vieno kanto.
Priekis 7,5x16. Galas 9x16. Skylės mersinės kaip ir reikia. Užsidės be jokių perdarymų.
Dabar paieškomos padangos.

Busikas jau yra atiduotas dažytojui ir yra ieškomos trūkstamos apdailos ir kėbulo detalės.

Prieš tai buvo aptvarkyta važiuoklė, pakeisti visi diržai, filtrai, pakaitinimo žvakės.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
kubilas
Posts: 584
Joined: 2011 Jul 29 Fri, 18:05
Location: Alytus

Post by kubilas »

Susidaro vaizdas , kad gali tekti išilginti U formos laikikli stumdomoms šoninems durims. PUIKŪS ratai. kiek atidavei , jei ne paslaptis. sėkmės ir kantrybes 8)
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Apie tą ilginimą jau žinau :) Ilgais vakarais po darbo daug skaitau visokiausius forumus salos kurioje dabar gyvenu :) Daug kas skundžiasi kad durys neatsidaro. Manau ir man teks perdarinėti.

Už ratus palikau nei daug nei mažai, su siuntimu lygiai £400. Pirkti ebay, atkeliavo iš vokietijos. Pagal stovį tai esu labai patenkintas. Tik vienas įbrėžimas ir mažas korozijos židinukas.
Lietuvoje tokios stovio ratų rasti tiesiog neįmanoma. Visi sudėvėti, perdažyti, virinti ar kaip kitaip gyvenimo matę, o kainos palygint kosminės.

Bėda ta, kad ratai pas mane saloj, o busas Lietuvoj, tai nėra kaip primatuot.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

O kodel ratu nesiunti iskarto i LT? kam tau jie UK? As kiek nuotrupom girdejes tai kurjeriai vazineja kekviena savaite i UK ir atgal, tai neturetu but prolemu parvezt, bet nieko tikslaus negaliu pasakyt. Tiesiog kazkada buvo ideja pirkt varikli UK ir parsigabent i LT tai draugai pasnibzdejo kad nera brangu daigtus pargabent is UK nes yra kas tuo uzsiima... Gal as ir klystu.

O tau tai sekmes! Kaip suprantu turi gylu sirdies grauzati, kai pats UK o masina stovi LT. Na bent jau laika gali leist rinkdamas info ir iesodamas norimu daliu, o kai grisi i LT tada turesi kruva ziniu bei daliu kuriom galesi realizuot idejas :) Sekmes darbuose!
m&m
Posts: 411
Joined: 2010 Jul 22 Thu, 13:29

Post by m&m »

Gabena viska is uk<->lt be problemu. man neseniai kempo parsisiuntimas kainavo apie 30 svarokiu. Jei ka domins, turiu vienu neblogai dirbanciu kontakta :wink:
User avatar
Mindaugas
Posts: 883
Joined: 2007 May 10 Thu, 10:01
Location: Vilnius

Post by Mindaugas »

scardeep wrote:O kodel ratu nesiunti iskarto i LT?
Esu bandes pirkti is vokietuku - i LT nesiuncia, o UK be problemu. Siuntima i LT butu galima ikalbeti, bet kazkodel siuntimo kastai daug didesni.
Jei Donciuz numato grizti i LT savo transportu - parsives be papildomu mokesciu.
O apie siuntimus is/i UK - gariunine didziule tase apie 100LT. Vabalinis variklis uzims tokios tases gabaritus, bet gali paprasyti daugiau pinigeliu del svorio
VW T1 '65
VW T2 '72
VW T3 '82 westfalia aircooled
VW T3' 87 doka SY
m&m
Posts: 411
Joined: 2010 Jul 22 Thu, 13:29

Post by m&m »

Anot pacio vezejo, jiem svarbiau gabaritai nei svoris. Uz varikli speju butu kokie 50 svaru.
User avatar
scardeep
Posts: 823
Joined: 2009 Jan 20 Tue, 14:42
Location: Oslas

Post by scardeep »

Gerai kolegos, tada as galiu laisvai dairytis daliu UK ir tkiuos atsiras kas man pades jas issiust i LT :) Nematau jokios prasmes man siustis dalis i NO ir dar moket muitus bei mokescius ... Parsisiusiu i LT grisiu pats su vabalu ir susidesiu viska ka nusipirkes ;) Sounds like a plan :D


P.S.: as pirkau ne viena kart jau dalis is DE (kerscher.de bei heigo.de) ir visas siunciau i LT. Jokiu problemu nebuvo, kainos skyresi nezymiai palyginus su siuntimu i NO...
m&m
Posts: 411
Joined: 2010 Jul 22 Thu, 13:29

Post by m&m »

Yra tokia kontora (dabar nepamenu adreso internete), kurios UK adresu uzsisakai preke, o jie paskum devaza iki LT.
Post Reply