VW Vanagon T3 Westfalia California [donciuz]

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Skambinau kažkokiam T3 greičių dėžių meistrui į Vilnių, kur reklamuojasi, kad turi greitų porų ir velenukų. Bet susišnekėti telefonu kažkaip nepavyko, toks jausmas, kad aš apie miltus, o jis apie tiltus. Gal būt čia tas pats?

Siuntimas, kaip ir iš daugelio internetinių pardavėjų, maždaug Ä20 +/- keli Eurai. Dar šitas pardavėjas, skirtingai negu kiti, turi Paypal mokestį, tai dar 4Ä prie sumos prisidėjo. Galima daryti bankinį pavedimą, tada nereiks mokėt.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
TomasBT
Posts: 154
Joined: 2014 Nov 03 Mon, 9:06

Post by TomasBT »

Su tuo vilniečiu ir aš nesusišnekėjau. Bet vėliau daug žmonių man skundėsi apie jį, kad jis detalių atskirai šiaip neparduoda, tik pats viską surenka, o veliau dedant koks velenukas netinka ir viska per naują reikia perrinkt. Duosi vėliau jam ìdėt tą penktą, o jis seną paliks ir nežinosi ale, o pinigus paims, tad gal ir nerizikuok net.
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Jo kaina kaip ir būtų tikus man. Na bet po skambučio pasiklausinėjau ir išgirdau ne kokių atsiliepimų. Ir kaip matau tie atsiliepimai iš visų panašūs.

Taigi ieškau toliau...
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
User avatar
artemas
Posts: 105
Joined: 2012 Jun 26 Tue, 14:03

Post by artemas »

donciuz wrote:Jo kaina kaip ir būtų tikus man. Na bet po skambučio pasiklausinėjau ir išgirdau ne kokių atsiliepimų. Ir kaip matau tie atsiliepimai iš visų panašūs.

Taigi ieškau toliau...
Nežinau, apie kurį meistrą kalbate,bet kai man reikėjo reduktoriaus ,be problemų gavau. Buvau susitikęs Vilniuje .Po to draugui T4 sincro gal. reduktoriu perrinko ,tai lyg šiolei važiuoja .
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Pritariu Tomui tb, kolega vienas irgi pasigreitino deze vln, turetu pagreiteti 15 km, bet pre tu paciu apsuku tas pats greitis liko, ir tik 5 pavara graziau jungtis, meistro numerio galune buvo 188 ir skaiciavo kaina uz isrinkima atskirai, uz surinkima atskirai, uz dalis atskirai, uz atsisiuntima atskirai, nzn kiek tikslei laiko dare ta deze, bet lb ilgai.
User avatar
artemas
Posts: 105
Joined: 2012 Jun 26 Tue, 14:03

Post by artemas »

zaparozec wrote:Pritariu Tomui tb, kolega vienas irgi pasigreitino deze vln, turetu pagreiteti 15 km, bet pre tu paciu apsuku tas pats greitis liko, ir tik 5 pavara graziau jungtis, meistro numerio galune buvo 188 ir skaiciavo kaina uz isrinkima atskirai, uz surinkima atskirai, uz dalis atskirai, uz atsisiuntima atskirai, nzn kiek tikslei laiko dare ta deze, bet lb ilgai.
Taip, kalba eina apie ta pati meistriuka. Jis dirba MB Silberauto. Gyvena prie Elektrenu, man su juo nebuvo problemu.
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

artemas wrote:Taip, kalba eina apie ta pati meistriuka. Jis dirba MB Silberauto. Gyvena prie Elektrenu, man su juo nebuvo problemu.
Ar tik remontavo ar ir pagreitino greičių dėžę?
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

donciuz wrote:Šiandien atkeliavo dar vienas siuntinys iš Vokietijos. Dalys skirtos greičių dėžės projektui. Pirkau čia: www.vw-t3-bus-shop.de

Ir nauja variklio skyriaus gaubto guma Ä20
Variklio skyriaus gaubto gumos skerspjuvis paprasciausias staciakampis kandonas ar kaip originali su kanteliu kur ant bortelio gula? Gal nesunku nufotkint gumos galas kaip atrodo? Kazko negaunu tos super originalios. Net pas busha neradau, tik staciakampe, nors raso, kad originalas vag numeriai ir t.t. Gal velesnems ejo jau tokios supaprastintos... Staciakampe nusipirkau uz 10 euru jau seniai, bet vis dar tikiuosi rast ta mandresne. Pas Jageri taip staigiai ir neradau tos gumos kaip pas tave. Jei ta mandresne, tai gal gali tiesiai prekes nuoroda ikelt. Uz tokia 20 euru, tai uz dyka butu.
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Radau tokia ten, bet lieka neaisku, kokia ji. Jei nesunku nufotkink guma, kad aiskiau matytusi.
http://www.vw-t3-bus-shop.de/en/gasket-engine-cover
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Detales kaupiu seniai, o laiko jas sumontuoti vis neatrandu. Artėja sezono atidarymo šventė, tai reikia pasiruošti.
Pernai metais sulaužiau kriauklės išbėgimą - pakeistas į tokį, kuris nebeklius bandant prigrūsti daiktų į spintelę.
Jau keli metai negalėjau užpilti vandens į baką daugiau pusės dėl netinkamos užpylimo žarnos kuri neužsisandarino ties pajungimu - pakeista į tinkamą.
Taip pat pakeičiau ir sunykusias tarpines.
Last edited by donciuz on 2017 May 08 Mon, 23:04, edited 1 time in total.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
Post Reply