T3 Westfalia

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
artemas
Posts: 105
Joined: 2012 Jun 26 Tue, 14:03

Post by artemas »

Kalėdoms mano šiknabirbis taip pat buvo gavęs dovanų.Gavo 50l geriamo vandens baką.Prieš tai buvo tik 20l.Buvo sutrumpintas spintelės gylis ir taip įtalpintas.
User avatar
artemas
Posts: 105
Joined: 2012 Jun 26 Tue, 14:03

Post by artemas »

Buvo gauti ir posparniai.Užsakyta ir parvežta iš vokietijos-produkcija -lenkiška.Bet tiko neblogai,kai kur reikėjo su fenu pašildyt,kad geriau priglustų.
O čia ir lenkų puslapis http://www.florimex.pl/index.php?op=kat ... ow&cat=545
User avatar
artemas
Posts: 105
Joined: 2012 Jun 26 Tue, 14:03

Post by artemas »

Na ir dar -kelioninis krepšys: http://www.fritz-berger.de/product/Cargo-Back/106520 Pakolkas dar nebandytas uždėt,lauksim,kai atšils
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Bet posparnių pritvirtinimui neišėjo apsieiti be varžtelių? Taip suprantu bus eksploatuojamas žiemą.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
User avatar
artemas
Posts: 105
Joined: 2012 Jun 26 Tue, 14:03

Post by artemas »

donciuz wrote:Bet posparnių pritvirtinimui neišėjo apsieiti be varžtelių? Taip suprantu bus eksploatuojamas žiemą.
Kiek žinau ,nė vienam automobiliui posparniu neidėsi ,nepritvirtinęs su varžteliais ar plasmasiniais fiksatoriais. O žiema jis tikrai nebus eksplotuojamas
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Tiksliai pamenu, kad žigulio galiniai posparniai laikydavosi patys iš savęs :)
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
Waldas
Posts: 554
Joined: 2007 Aug 12 Sun, 21:19
Location: Kaunas

Post by Waldas »

donciuz wrote:Tiksliai pamenu, kad žigulio galiniai posparniai laikydavosi patys iš savęs :)
Posparnio priekį laikė prisuktas kampukas, o galas trim varžteliais prie kronšteino, o kronšteinas prie skersinio balkiuko spec varžtu.
Waldas
Posts: 554
Joined: 2007 Aug 12 Sun, 21:19
Location: Kaunas

Post by Waldas »

Waldas wrote:
donciuz wrote:Tiksliai pamenu, kad žigulio galiniai posparniai laikydavosi patys iš savęs :)
Posparnio priekį laikė prisuktas kampukas, o galas trim varžteliais prie kronšteino, o kronšteinas prie skersinio balkiuko spec varžtu.
Tu kalbėjai apie galinius, o aš apie priekinius :oops:
klaipedskas
Posts: 468
Joined: 2012 Jun 14 Thu, 21:49
Location: klaipeda

Post by klaipedskas »

man tai tie posparniai laikosi be pritvirtinimo :) nors reiktu del viso pikto bent poroi vietu pritvirtint bet visa vasara atvazinejau ir nepameciau
User avatar
artemas
Posts: 105
Joined: 2012 Jun 26 Tue, 14:03

Post by artemas »

klaipedskas wrote:man tai tie posparniai laikosi be pritvirtinimo :) nors reiktu del viso pikto bent poroi vietu pritvirtint bet visa vasara atvazinejau ir nepameciau
Man ir laikosi,bet as papildomai pritvirtinau,kad nuo vejo pasipriesinimo,nepleviesuotu
Post Reply