Sunny bug, 1984

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
Darkinas
Posts: 268
Joined: 2012 Aug 03 Fri, 7:24
Location: MolÄ—tai-Vilnius-MolÄ—tai

Post by Darkinas »

Kadangi planuoju vykti į sezono uždarymo šventę, o kelias tolimas, nusprendžiau Vabaliukui padaryti garso sistemą. Štai tokia gavosi galinė palangė, manau derės prie interjero. Retro style magelis Caliber RCD110B taip pat jau užsakytas...
._/___\_
(o\_|_/o)
_U___U_
Darkinas
Posts: 268
Joined: 2012 Aug 03 Fri, 7:24
Location: MolÄ—tai-Vilnius-MolÄ—tai

Post by Darkinas »

Ilgai laukus pagaliau atkeliavo Retrostyle grotuvas Caliber RCD110B.
Kadangi laidai jau buvo išvedžioti, pajungimas neužsitęsė.
Tačiau maitinimas jungiasi +12, - 12 ir degimo laidas. Bėda ta, kad grotuvo gali klausytis tik įjungęs degimą, nes neradau, kad kažkuris saugiklis užmaitintų tik įkišus ir pasukus raktelį (nepajungus iki degimo). Aišku galima +12 ir ignition sujungti į vieną, bet tai manau ne visai teisinga. Gal kas yra radęs ir kitokį sprendimą?
._/___\_
(o\_|_/o)
_U___U_
User avatar
Paulius
Admin
Posts: 890
Joined: 2009 Jan 24 Sat, 21:33
Location: Kaunas

Post by Paulius »

Ignition - sužadinimas. Srovė ten labai maža ir jį galima jungti nuo bet kurios patinkančios 12V jungties. Galima padaryti, kad radija veiktų tik su degimu, tik su lempom ar tik su valytuvais :lol: vienintelis dalykas į kurį reikia atkreipti dėmesį, kad Ignition ir radijos 12V jungtys turi būti pajungtos nuo to paties šaltinio. Kažkada buvau įsidėjęs papildomą akumuliatorių garso sistemai ir prijungiau atskirai 12V ir ignition - niekas neveikė :D tada reikėjo dėti relę ir t.t. Žodžiu, junk tuos du laidus kartu ir nieko tikrai nenutiks :wink:
Darkinas
Posts: 268
Joined: 2012 Aug 03 Fri, 7:24
Location: MolÄ—tai-Vilnius-MolÄ—tai

Post by Darkinas »

Paulius wrote:Ignition - sužadinimas. Srovė ten labai maža ir jį galima jungti nuo bet kurios patinkančios 12V jungties. Galima padaryti, kad radija veiktų tik su degimu, tik su lempom ar tik su valytuvais :lol: vienintelis dalykas į kurį reikia atkreipti dėmesį, kad Ignition ir radijos 12V jungtys turi būti pajungtos nuo to paties šaltinio. Kažkada buvau įsidėjęs papildomą akumuliatorių garso sistemai ir prijungiau atskirai 12V ir ignition - niekas neveikė :D tada reikėjo dėti relę ir t.t. Žodžiu, junk tuos du laidus kartu ir nieko tikrai nenutiks :wink:
Visą tai aš puikiai suprantu, tačiau kitose auto yra tarpinė padėtis - raktelis dar neištrauktas, bet ir degimas neįjungtas. Jei vabalo spynelėje tokios padėties nėra reiks jungti tiesiogiai, tačiau labai jau man nepatinka kai kokia nors įranga pajungiama tiesiai prie +12 (todėl ir atsiranda elektros vagis...)

O šiaip grotuvas visai fainas, radija traukia gerai, CD, MP3 bei USB dar nebandžiau, o svarbiausiai dizainas nerėžia akies ir atitinka Vabalo stilių.
._/___\_
(o\_|_/o)
_U___U_
Darkinas
Posts: 268
Joined: 2012 Aug 03 Fri, 7:24
Location: MolÄ—tai-Vilnius-MolÄ—tai

Post by Darkinas »

Kaip ir planavau šį šeštadienį (2013-10-05) su draugais padarėme kelionę į Latviją. Aplankyta Bauskė ir jos apylinkės (Rundalės ir Bauskės pilys, Bauskės automobilių muziejus). Su vabalu prasibastėme visą šeštadienį ir pasisėmėme daug gerų emocijų, tik keturiese važiuoti šiek tiek sudėtinga - kreiserinis greitis 90, o kai fura kabo prilipusi prie galo jausmas nekoks. Jau gryžtant už vabaliuko buvo susidariusi virš dešimt furų eilė, teko skubiai trauktis į šalikelę kad nesutraiškytų...
O nuotrauką prie malūno mano draugė pavadino - du orinukai :D
._/___\_
(o\_|_/o)
_U___U_
ceckus
Posts: 21
Joined: 2012 Apr 09 Mon, 10:43

Post by ceckus »

Šiandien matytas gyvai važiuojantis į maxima. Vaizdas super! Iškart išsiskiria iš kitų mašinų savo spalva ir formom, o ir nuotaiką iškart pakėlė :D :D :D
Darkinas
Posts: 268
Joined: 2012 Aug 03 Fri, 7:24
Location: MolÄ—tai-Vilnius-MolÄ—tai

Post by Darkinas »

ceckus wrote:Šiandien matytas gyvai važiuojantis į maxima. Vaizdas super! Iškart išsiskiria iš kitų mašinų savo spalva ir formom, o ir nuotaiką iškart pakėlė :D :D :D
Ačiū, šiomis dienomis garažas buvo užimtas (taisiau savo Roveriuką), tad teko Vabalu pasinaudoti kaip kasdieniu automobiliu. Molėtiškius Vabalas kol kas maloniai stebina, sustojus prie kokios parduotuvės tuoj kas nors fotografuojasi. Tikiuosi Vabaline liga užkrėsiu ir daugiau kraštiečių...
._/___\_
(o\_|_/o)
_U___U_
Darkinas
Posts: 268
Joined: 2012 Aug 03 Fri, 7:24
Location: MolÄ—tai-Vilnius-MolÄ—tai

Post by Darkinas »

Jau trečia savaitė, kaip atidarytas sezonas. Kadangi Vabaliukas labai jau panašus į margutį, tai per šventes į svečius važiavau su juo. Deje gryžtant pradėjo strigti galiniai stabdžiai, o pats stabdžių pedalas pasidarė labai jau kietas. Susidaro įspūdis, kad galiniai cilindriukai kažkodėl užsipumpuoja ir nenori atsileisti. Teks ardyti ir žiūrėti. Gal pas ką nors buvo tokios bėdos? Rankinio trosas vaikšto normaliai (su juo stabdydams ir sugryžau)
._/___\_
(o\_|_/o)
_U___U_
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Nezinau ar tinka siuo atveju, bet man labai panasu i pagrindinio stabdziu cilindro gedima, nes panasiai buvo mano senojoj audi.
Isardysit ir rasit. Prie to pacio labai sveika pakeisti ir sena stabdziu skysti.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
Darkinas
Posts: 268
Joined: 2012 Aug 03 Fri, 7:24
Location: MolÄ—tai-Vilnius-MolÄ—tai

Post by Darkinas »

donciuz wrote:Nezinau ar tinka siuo atveju, bet man labai panasu i pagrindinio stabdziu cilindro gedima, nes panasiai buvo mano senojoj audi.
Isardysit ir rasit. Prie to pacio labai sveika pakeisti ir sena stabdziu skysti.
Tokių minčių turiu ir aš pats. Reikės bandyti pakeisti skysti, nuorinti, jei nepadės - skersti cilindriuką, nuiminėti būgnus irį t.t.
._/___\_
(o\_|_/o)
_U___U_
Post Reply