Skelbimų aptarimas - parduodami autobusėliai

Gydymo nuo vabalinio viruso zona
Post Reply
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Šiame skelbime rašo, kad nevažiuojantis ir iš amerikos, ankstesniame to nebuvo. Taip pat tame Autogido puslapyje ir Geologo parduodamas T3 1980 m. su 2,0 l oru aušinamu motoru, Westfalijos stogu ir kita kempingine įranga :wink:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
User avatar
ROOS
Posts: 33
Joined: 2010 Dec 11 Sat, 8:05
Location: Light City

Post by ROOS »

Sitas manau ira 100 kartu idomesnis ir kaina kaip uz reta T2a Mickey Mouse (1968-1972) nera brangi, plius variklis manau daugiau nei 40ag turi. Galu gale Svedija irgi juk ne uz kalnu;)
Paskubekit jai kam idomus.

http://cgi.ebay.de/VW-T2a-Bus-/30053619 ... 45f95a6571

1971 T2a Bus, 3000 Ä
★VW T3 NE TEPALAIS MIZCIOJA O ZENKLINA TERITORIJA★
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Nepamirškite kad tai aukcionas.
Kiek dalyvauju aukcionuose, niekada niekas kas turi vertę nenueina pigiai...gal kažkiek pigiau...
Nors prasideda ir nuo 1 svaro.
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Šis busiukas jau su pakeistu motoru, kaip galima suprasti iš skelbimo, tai vandeniu aušinamas Volvo B20 motoras. Aukcionas baigiasi kovo 20, tai bus matyti ar kaina liks tokia žema.
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Justinas
Posts: 574
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Justinas »

Ar 3000e už nekokios būklės busiuką su jau pakeistu varikliu (kas labai labai labai retai yra pliusas, o paprastai baisus galvos skausmas ir pinigų ėdimo duobė) išties yra maža kaina ?
blocket.se ne aukciono būdu parduodamų autobusiukų kainos dažnai pasitaiko palyginus mažesnės, nei šio, tik aišku reikia išlaukti...
User avatar
ROOS
Posts: 33
Joined: 2010 Dec 11 Sat, 8:05
Location: Light City

Post by ROOS »

Aisku jai jo kaina iskils tada prasti poperiai..nebeidomiu taptu.
Justinai pasidomek biski kainomis ir pamatisi kad T2A visuose isvistituose salyse kainuoja 20-35% daugiau nei T2B o tai kad jo varyklis ira keistas man tai pvz. ira pliusas o ne minusas, sutaupiciau pinigu nes tektu tai paciam daryti..
Zodziu ne as ji padruodu ir man kaip ir dzin) Sau jau turiu T2A ir maniskis gavos prastesnes bukles uz tiek pat ir dar po ilgu pajesku..
★VW T3 NE TEPALAIS MIZCIOJA O ZENKLINA TERITORIJA★
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Justinas wrote:Ar 3000e už nekokios būklės busiuką su jau pakeistu varikliu (kas labai labai labai retai yra pliusas, o paprastai baisus galvos skausmas ir pinigų ėdimo duobė) išties yra maža kaina ?
blocket.se ne aukciono būdu parduodamų autobusiukų kainos dažnai pasitaiko palyginus mažesnės, nei šio, tik aišku reikia išlaukti...
Sutinku su Justinu apie pakeistą motorą ir tai tai kad keičiamas motoras kada yra galimybės sutvarkyti originalų motorą yra nesąmonė, na nebent su autobusėliu į dragą ar į žiedines lenktynes :wink: Juk pakeitus motorą su kuo daugiau kw prarandamas buso autentiskumas :wink:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
User avatar
ROOS
Posts: 33
Joined: 2010 Dec 11 Sat, 8:05
Location: Light City

Post by ROOS »

Nezianau ar ira nesamone mano skonio reikalas?))) Jis jau ten, nesamone ji budamas ne super fanui 40 arkliu variklio, vel keisti.. Cia gi kita tema, esu minejas kad originalas MANE asmeniskai ne tenkina, nesamone? Ok tebunie) Su dujomis vazineti irgi nera autentiska, juk 70 tais ju dar ne naudojo.. Kam polemikos reikalingos? Nei tas vw pasikeis , nei mano nuomone.. nei isvis kas kas siame pasaulye
★VW T3 NE TEPALAIS MIZCIOJA O ZENKLINA TERITORIJA★
User avatar
petras
Posts: 155
Joined: 2007 Dec 04 Tue, 19:15
Location: Prienai

Post by petras »

Na kas del motoru keitimo, tai cia jau kiekvieno asmeninis reikalas manau, vienam gal geriau originalus, kitas gal nori su neoriginaliu galingesniu ir t.t.... :wink:
Evaldas wrote: http://www.autogidas.lt/skelbimai/volks ... 99002.html
VW Campmobile, 1978 m, kaina 11.500 lt
O kas liecia si konkretu autobuseli, tai perskaicius komentarus ir perziurejus nuotraukas sakyciau kaina zeuriai kosmine... Gerai paieskojus uz tokia kaina gali rasti grazu, daug tvarkingesni ir vaziuojanti autobuseli.. :roll:
Subaru powered Bug
Justinas
Posts: 574
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Justinas »

Nu nežinau kaip čia įvertinti dabar jo būklę, tačiau bent iš nuotraukų tai tikrai kažkoks jis labai geras neatrodo ir tikrai investicijų dar daug daug pareikalaus ir iš kėbulinės pusės, tad nors ROOS į saviškį ir sukišai daug ir gavos brangiai, bet čia tikrai nebus taip, kad nusipirkus ir sau pirmyn be vargų į gatves, investicijų tikrai reikės.

Koks skirtumas jei čia T2A, kurių kainos išties didesnės, jei sukištas Volvo variklis į galą. Juk čia autentiškumo nulis, o variklio skyrius tikrai bus kaip reikiant modifikuotas kaip ir daug kitų dalių. Būtų labai gerai, kad tai būtų atlikta kokybiškai, tačiau manau 9 iš 10 atvejų kokybiškai tai nėra padaroma ir dažniausiai po tokių modifikacijų ir atsiduria mašinos pardavime. O jei viskas išeina gerai, tai būna super, na bet tada kainos būna irgi ne iš smagiųjų...
Na arba autentiška, arba praktiška, arba galinga... Tai papildomai moki už kažkurį iš šitų dalykų. Bet už autentiškumą čia jau negali 30% daugiau mokėt...


Na žiūrėsim kaip pasibaigs aukcionas, bet aš balsuočiau, kad nepakils labai daug ta kaina :] Bet man kai nelabai svarbu koks, svarbiausia busikas, tai mano nuomonė nėra labai kompetentinga suprantama.
Post Reply