Skelbimų aptarimas - parduodami autobusėliai

Gydymo nuo vabalinio viruso zona
Post Reply
po
Posts: 185
Joined: 2008 Apr 25 Fri, 14:51
Location: Vilnius

Post by po »

Zinau kad sitas autobuselis Svedijoje buvo pardavinejamas jau bene puse metu. Tai, kad jo niekas vis nenuperka, manau yra geras zenklas to, kad kainos ir prekes santykis siek tiek neteisingas.
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Dėl 40 aj variklio keitimo į kokių 150 aj variklį tuo viskas neapsiriboja, kad pakeitei variklį ir važiuoji, dėl variklio galios padidėja greitis, todėl reikia efektyvesnių stabdžių, stipresnės važiuoklės, gal būt reikalingas ir vairo stiprintuvas, reikia taip pat sustiprinti ir automobilio kėbulą /kitaip tariant rėmą/. Na ir jei oficialiai viską registruojant gali būti kad reikės ir techninės ekspertizės. T2 autobusėlio maksimalus leistinas greitis yra apie 120 km/h, tai jei kad ir toj Vokietijoje autobanu pravažiuosi pasikeitęs variklį kokių 150 km/h ar daugiau ir busi sustabdytas, tai manau bauda maža nepasirodys. Taip kad įdėjus galingesnį variklį iš buso autentiškumo liks tik stogas, langai na gal durys. Ir nereikia žavėtis amerikonais važiuojančiais drago ar žiedinėse trasose, jie tais automobiliais gatvėmis ir keliais nevažinėja. O dėl variklio, stabdžių modernizavimo šiame skyrelyje su nuotraukomis yra esto Dookerio vabalinis projektas, ten labai gerai viskas matosi. Na o jeigu norisi iš kiemo ar iš sankryžos išlėkti pirmam palikus ant asfalto juodus padangų dryžius, kodėl gi neįsidėti galingo motoro, tai kiekvieno asmeninis reikalas :wink:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
User avatar
ROOS
Posts: 33
Joined: 2010 Dec 11 Sat, 8:05
Location: Light City

Post by ROOS »

Ponai Jūri nesuprantu is kur tokie dalykai kurie man is po mano klaviaturos neislindo?)).. Vienintelio dalyko kurio as noriu kad jis geriau vaziuotu, pakelti galinguma iki kokiu 90 arkliu. Ar sutiktumete kad geriau ir maloniau vaziuotu tokia masina ar mesimes i savaitinius debatus del mano "blogo" skonio)? Dragai, rovimai nuo svesoforu, amerikietiski..)))) is kur cia viskas tai? O tehnikines pereinu su 50Ä nes jai lisiu i laboratorija vien juos kaina ira nuo 3000Ä, gatveje cia gyvenime motoro ne ziuri nei ziures.
Beje aciu uz informacija!
★VW T3 NE TEPALAIS MIZCIOJA O ZENKLINA TERITORIJA★
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Dėl tų visų keitimų čia pareiškiau tik savo nuomonę ir nieko nenorėjau įžeisti ir nieko asmeniškai neturėjau mintyje, vis dėlto norėtusi kad sena technika liktų kuo autentiškesnė, nes perdirbus po to labai sunku atstatyti į pradinę būklę, o tai jau buvo tarybiniais laikais kai seniems automobiliams nebuvo detalių ir buvo dedama ką įmanoma rasti /galima kaip pavyzdį žiūrėti Arūno senąjį vabalą/. Dabar kai yra detalių ir netgi senų motorų galią galima padidinti jų nekeičiant ar turi prasmę kitos markės motoro dėjimas? Juk ant senų paveikslų dabar jau niekas šiuolaikinių politikų portretų nepaišo :lol: Dėl senų auto perdirbimų, tai tik mano nuomonė nieko neturint minty :!: Manau kad tai bereikalingos diskusijos iš mano pusės :!:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
User avatar
Markas
Posts: 432
Joined: 2008 May 19 Mon, 19:54
Location: Radviliškis

Post by Markas »

prie to pacio parduodamas volkswagen T3 kaina 7000lt baltas yra keletas rudeliu visi ratai varo 4x4 1,9 motoras benzinas keleivinis parvestas is vokietijos ka domina skambinti situo numeriu :) 865229962 arba rasykit i pm :)
m&m
Posts: 411
Joined: 2010 Jul 22 Thu, 13:29

Post by m&m »

http://www.autogidas.lt/skelbimai/volks ... 33661.html
gal kas buvot apziuret, kaip bukle? galvoju, kad butu gerai kaip donoras, bet kolkas neprisiruosiu y kauna nulekt apziuret.
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Atvažiavus į Uteną nuo Kupiškio ir pravažiavus per šviesoforą tiesiai Molėtų-Vilniaus kryptimi, paskutinėje po kaire esančioje automobilių pardavimo aikštelėje stovi pardavimui T3, mėlynos spalvos, kempinginis busas su 1,6 oru aušinamu motoru, 1980-81 m., parvarytas iš Austrijos ir už jį prašo 1000 eurų. Buvau užsirašęs telefoną, bet neberandu. :arrow: :idea:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Sigitas

Post by Sigitas »

Uzvakar irgi ji maciau, i tel. skambucius nieks neatsako deja....., stovis vidutiniskas, kaina puiki.
frody
Posts: 14
Joined: 2011 May 23 Mon, 8:48

Post by frody »

http://www.autogidas.lt/volkswagen-mult ... 10290.html

oho kokiu variantu buna, nenuostabu kad iskart parduotas :)
T3 Multivan TD, 51 kW, 1986 m., 4700 lt.
VW T3 Caravelle 1.7D 1989
Post Reply