Skelbimų aptarimas - parduodami autobusėliai

Gydymo nuo vabalinio viruso zona
Post Reply
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Neįsižeidžiau :) Likimo pokštas kad anglijoje dirbu kvalifikacijos reikalaujantį darbą, o va nuo balandžio mėnesio važiuoju į Lietuvą ūkininkauti pusei metų :) Užsuksiu ir paimsiu tas lempas, anąkart nespėjai laiku jų parūpinti, taip ir liko. Nematau savo kaltės šitame, juolab kad buvau atvažiavęs ir nupirkau visa kitą ką buvau prašęs.
Anglijoje klimatas yra geras išsaugoti automobilį, Svarbu negyventi prie vandenyno. Anglijoje žiemų nebūna, druską vos kelinti metai pradėjo ant kelių barstyti, ir tai pabarsto pora dienų per metus ir viskas. Visai nėra retenybė druskų nematę ir lediniai kėbulai, Patikėk aš jų mačiau.
Bet aš ne apie tai. Aš apie klaidingai vartojamą terminą "restauracija". Norėjau pabrėžti kad ta vadinama "restauracija" yra geriausiu atveju remontas. Remontas remontui nelygus, bet niekas tikrai nesistengs atstatyti būklės į gamyklinę, o ir jei stengsis, dažnam tai nepavyks. Vien dėl to visada vertę didesnę turės modelis kuris dar yra neremontuotas. O remontuoto už didelius pinigus niekada nepirkčiau, nes deja, dažnu atveju daroma pardavimui arba šiaip atmestinai, dėl kompetencijos stokos. Tai kokia prasmė pirkti jei reikės viską perdaryti?
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
Waldas
Posts: 554
Joined: 2007 Aug 12 Sun, 21:19
Location: Kaunas

Post by Waldas »

:idea: Baigiam gincus :wink:
Nepartinis
Posts: 143
Joined: 2012 Mar 23 Fri, 14:20
Location: Kaunas

Post by Nepartinis »

Kaina yra pardavėjo reikalas, bet ją aptarinėti galima kiek tik nori ir niekas neturėtų dėl to piktintis. Tema ir yra skirta, kad aptarti pardavinėjamus busus.
O det dėl restauravimo / remonto požiūrio iš Donciauz tai visiškai sutinku. Lietuvoj dažnai visiškų nesąmonių autobusiukams pridaro ir restauravimu to vadinti liežuvis neapsiverstų. Bet ir kaina protingai restauruoto daikto tikrai daugiau nei 4k eur būtų. Vistik per porą metų esu Lietuvoj už normalią kainą (11-12k) matęs du gerus T3 kemperius, kuriems nebuvo pridaryta jokių nesąmonių ir kurie turėjo išlaikę originalią išvaizdą, gal net nedažyti.
TT
Posts: 64
Joined: 2012 Aug 04 Sat, 11:02

Post by TT »

Dar vienas restauruotas:
http://auto.plius.lt/skelbimai/volkswag ... 55936.html
1980 - Westfalia - 2.0 ltr - 69 AG - 51 kW - 20.000 lt
Nepartinis
Posts: 143
Joined: 2012 Mar 23 Fri, 14:20
Location: Kaunas

Post by Nepartinis »

Čia jau panašiau į restauruotą, tik įdomus dalykas - oru aušinamas benzinas, o siūlo dyzelinę webastą kaip priedą.
Nepartinis
Posts: 143
Joined: 2012 Mar 23 Fri, 14:20
Location: Kaunas

Post by Nepartinis »

Va įdomus variantas restauravimui!
http://www.autogidas.lt/vw-t2-1979-1935233.html
1979 - Westfalia - 12.000 litų - Klaipėda
Vanagon California
klaipedskas
Posts: 468
Joined: 2012 Jun 14 Thu, 21:49
Location: klaipeda

Post by klaipedskas »

cia tas pats kur as buvau idejas pardave ji uz 1000eu
http://www.vabalai.lt/forumas/viewtopic ... ght=#24115
TT
Posts: 64
Joined: 2012 Aug 04 Sat, 11:02

Post by TT »

Aiškiai matyti, kad po to pirkėjas įdėjo daug lėšų ir laiko į šitą T2. Todėl jis "vertas" šios ar didesnės kainos 8) .
klaipedskas
Posts: 468
Joined: 2012 Jun 14 Thu, 21:49
Location: klaipeda

Post by klaipedskas »

na taip praktiskai net atpazint nelabai beiseina :)
m&m
Posts: 411
Joined: 2010 Jul 22 Thu, 13:29

Post by m&m »

nesikabinekit! atliko svarbiausia perekupo darba - atsuko spidometra :)
Post Reply