Shpoko T3 Carthago

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Viena galiu pasakyti, kad čia NE westfalia. Čia yra Carthago perdarytas multivanas. Tiek apie vieną kontorą tiek apie kitą kontorą googlėje galima rasti daug info.

m-plate duomenys išsišifruoja taip (jei nuotruka būtų geresnė ir matyčiau privalumų kodus, parašyčiau daugiau):
Model : Type 2 (T3) mod. 253 - Kombi, cargo door right, LHD
Chassis number: WVWzzz25 z JH033447
Serial number: 033 447
Modelyear: 1988
Planned production date: Thursday, 29 October 1987
Number for production planning: (temporary serial number) 0411
Type of engine: Turbo Diesel - 1588cc (JX), 51 kW (70 bhp DIN)
Type of transmission: ABH - Manual 4-speed gearbox
Destination: Germany, Nienburg

Dabar dėl westfalia ženkliuko... Westfalia šalia gatavų kemperių dar prekiavo atskirai spintelių rinkiniais skirtais perdaryti paprastus autobusėlius patiems. (Tikrą westfalią atskirsi pagal plokščias lubas, kaip matom pas tave lubos gaubtos). Taigi manau ir ženkliukas galėjo būti iš ten.

Dėl turbinos, na ji pas tave kabo žemai, bet mano manymu vis tiek yra šiek tiek aukščiau tepalo lygio. Aš palikau originalų 1.6 TD išmetimo kolektorių ir pas mane vaizdas toks:
Image
(į tą baisų vamzdelį nekreipti dėmesio, jis bus pakeistas)
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
User avatar
ShpokaZ
Posts: 551
Joined: 2012 Sep 12 Wed, 19:12
Location: Kaunas
Contact:

Post by ShpokaZ »

Pas tave ji nekažką aukščiau stovi. Įdomu ar pakanka tepalui nubėgti?
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

itariu donciuz kalba apie toki rinkinuka
VW T3 westfalia
User avatar
ShpokaZ
Posts: 551
Joined: 2012 Sep 12 Wed, 19:12
Location: Kaunas
Contact:

Post by ShpokaZ »

Gal ką nors sudomins mano parduodami ratukai:
http://www.autogidas.lt/lorinser-rs80-n ... 53068.html
Rastafkės centruojasi. Priekinės 8 mm storio, prisisuka kiaurai su spec. ilgesniais varžtais (padaryta, kad neliestų amortizatoriaus). Galinės 18 mm storio, prisisuka su originaliomis veržlėmis prie būgno, o prie jų sukasi ratas su spec. ilgesniais varžtais.
Dėl kainos dar pasiderėsim. Sau ieškau kažko labiau oldschool'iškesnio.
User avatar
ShpokaZ
Posts: 551
Joined: 2012 Sep 12 Wed, 19:12
Location: Kaunas
Contact:

Post by ShpokaZ »

Turiu dvi dėžes DY ir 8E. Su DY viskas aišku. Pas 8E stovi 4,86 reduktorius. Kaip manote ar verta skersti šią dėžę, imti lauk reduktorių ir bandyti dėti sau ar dar pasiieškoti dėžės su 4,57 reduktoriumi? Gal kasnors turite tokią dėžę? Kodai jų buvo 4D, ABB, DK, DP, DT, AAP, AAR, ASL, AST, AKE, AKG. (pagal: http://www.brick-yard.co.uk/VehicleSpec ... fo/gbx.htm ) Beje, ką manote apie automato reduktoriaus pritaikymą 4,09 arba net 3,74?? :shock:

1. Keturbėgė DY
2. Penkiabėgė 8E
User avatar
ShpokaZ
Posts: 551
Joined: 2012 Sep 12 Wed, 19:12
Location: Kaunas
Contact:

Post by ShpokaZ »

Gal ką žinote apie šio žmogaus darbus dėl dėžės ilginimo? Gal forumietis? http://www.autogidas.lt/volkswagen-tran ... 35614.html
klaipedskas
Posts: 468
Joined: 2012 Jun 14 Thu, 21:49
Location: klaipeda

Post by klaipedskas »

man teko su juo kalbet tai labai idomus kazkoks nekonkretus viena kart viena sako kita kart kita. numerius ideda bet kokius buvo idejas kazkoki numeri tai skambinau ir prisiskambinau i kazkokia ligonine :D sakau reik deze remontuot tai kazkokia mergina sako atsiprasom bet mes tik zmones remontuojam poto kita kart ziuriu kitas numeris tas kur db idetas tai tada jau jam prisiskambinau.
User avatar
artemas7
Posts: 39
Joined: 2012 Jun 27 Wed, 14:34

Post by artemas7 »

Man irgi teko su juo bendrauti.Nieko blogo negaliu apie ji pasakyti.Pirkau is jo dezes detaliu,buvau susitikes.Viskas ok.Dabar buvau issiuntes T4 sincro reduktoriu-sutvarke ir atsiunte.Kas liecia T3 dezes tai gerai ismano,galit pasitiketi jo remontu.
User avatar
ShpokaZ
Posts: 551
Joined: 2012 Sep 12 Wed, 19:12
Location: Kaunas
Contact:

Post by ShpokaZ »

Pabendravęs su šiuo žmogumi išsiaiškinau, kad reduktoriai man tinka tik nuo keturbėgių dėžių, tad paieška susiaurėja iki 4D, ABB, DK, DP, DT dėžių. Plius imti iš mano dėžės 7, o iš kitos keturbėgės pvz. AOJ 29 ir daryti 29/7 kas lygu 4.14, taippat negalima :D (optimistas). Pas jį yra 29/6 (4,83) pora, kurią įdėtų man už ~ 700 pinigų (pora + darbas), kas man atrodo kolkas didoka. Tad jei kas turite keturbėgę su 32/7 (4,57) ar bet reduktorių, tikrai paimsiu (galiu mainyti į savo turimą penkiabėgę), nes per žiemą šitą reikalą labai norėčiau susitvarkyti.
User avatar
ShpokaZ
Posts: 551
Joined: 2012 Sep 12 Wed, 19:12
Location: Kaunas
Contact:

Post by ShpokaZ »

Nupirktas 4,57 reduktorius iš DK dėžės. Kitą sav. bandau dėtis į savo ABH dėžė. 8)
Post Reply