Sniegius

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Nupirktas varikliukas 1.6 td blokas su D aplink apkabinas ir rastas idomus radinukas su sim kortele arba jis senei pragulejo ar pardavejas nusprende paprikolint, dar istekinta skilute pagal sregi ant rutuliuko 8
:D
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Ir dar smulkmenos, sudeti gabaritai oranzinei gale amerikietisko stiliaus ir domkratas nupirktas :D
juodis2
Posts: 72
Joined: 2016 Aug 15 Mon, 7:47

Post by juodis2 »

gal ta telefona kazkada naudojo kaip sekli :) kol nenumire :D

arba variklio darbo klause, gal taip bendravo :)
kubilas
Posts: 584
Joined: 2011 Jul 29 Fri, 18:05
Location: Alytus

Post by kubilas »

OOO 8 bėgiai :o :shock:
Sigitas
Posts: 523
Joined: 2014 Sep 29 Mon, 4:58
Location: VIsaginas.Tel.8-650 15616

Post by Sigitas »

juodis2 wrote:gal ta telefona kazkada naudojo kaip sekli :) kol nenumire :D

arba variklio darbo klause, gal taip bendravo :)
Geras buvo telefonas ,teko toki naudoti
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

zaparozec wrote:...gristu pre to ligio kai negali prasukt ratu ant svesoforo bevaziojant...
Nezinau ar pats supratai, bet pats parasei priezasti, kodel visi motorai ka idejai pries tai buvo blogi. Jeigu nori daryti tikra "sleeperi" ar kazka kas tikrai suktu ratus ir/ar varytu kai raketa, pradek galvoti apie koki V6 ar pan. varikli su modifikuota pavaru deze. Projektas bus ilgas, kainuos nemazai kastu ir atrodys solidziai. O dabar tai pas tave visi atgyvene dyzeliai is kuriu bandai isspausti vaska ir visiskai nekelia nuostabos kodel jie luzta. Lipi ant to pacio greblio ir tikiesi kad neskaudes. Tiesa ta, kad niekam nepatinka verkslenantys zmones, del savo paciu kvailumo. Jei uzsiimsi rimtu projektu, manau tikrai susilauksi daugiau pagarbos is kitu.
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

O mane tenkina tos emocijos kurias gaunu nuo busiuko, neimanoma surinkti tokio komplekto variklio ir dezes su kuriuo laikytu agresivu vairavima, vaziojant asfaltu ir normaliom apsukom jokiu problemu nebus sutais varikleis, o jei dizeliukui dodi nuolat po 5k apsuku, tai zinai gaunas tas kas pas mane, pas mane varyklis praktiskai gyvena raudonoi zonoi ir bekelei ... miskose 80 procentu misko keliuku gaunas.
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Post by Sergej »

zaparozec wrote:O mane tenkina tos emocijos kurias gaunu nuo busiuko, neimanoma surinkti tokio komplekto variklio ir dezes su kuriuo laikytu agresivu vairavima, vaziojant asfaltu ir normaliom apsukom jokiu problemu nebus sutais varikleis, o jei dizeliukui dodi nuolat po 5k apsuku, tai zinai gaunas tas kas pas mane, pas mane varyklis praktiskai gyvena raudonoi zonoi ir bekelei ... miskose 80 procentu misko keliuku gaunas.
Jeigu tenkina, tada viskas gerai. Man - klubieciui, pavyzdziui patinka, kad tu aktyviai dalyvauji meet'uose, rasai forume, filmuoji ir fotografuoji. O tas, kai kuriu principas - "As D'Artanjanas, o visi pid@@@sai", tesiog naikina musu kluba...
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
juodis2
Posts: 72
Joined: 2016 Aug 15 Mon, 7:47

Post by juodis2 »

Kartais smagiau uzkurti varikli kaip minejo is patvorio, o ne nusipirkta jau kazkieno uzkurta... kartais smagu tyrinet jo galimybes, bet kartais visas tas metalas tiesiog uzknisa... auksciau nosi, pavazinesi su D kol atsibos ir vel sukursi kazka idomesnio... as tai gerbiu tokius zmones kurie tepaluojasi patys.
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Zodziu nusidazeu busiuka raptorium, dar nebaigeu nes neusteko dazu ir isidejau linzinius led zibintus :D
Post Reply