Manoji svajonė (Giedriaus busiukas)

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
.giedrius.
Posts: 20
Joined: 2007 Jun 11 Mon, 20:21

Manoji svajonė (Giedriaus busiukas)

Post by .giedrius. »

sweiki ,

nesenai isigijau ilgai laukta ir svajota busiuka. labai noriu padekoti Aurimui Navickui uz issamu apipasokojima ir savo automobiliu aprodyma.

busiukas dar tik atkelevo i klaipeda. greitu laiku bus pradetas rekonstruoti. niekur neskubu, nes laiko turiu i valias.
Image
Justinas
Posts: 574
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Justinas »

Šaunus autobusėlis Giedriau, tikiuosi, kad remonto eiga taip pat pasidalinsite puslapyje, nes autobusėlių remonto dienoraščio dar kaip i nėra... būtų labai įdomu, o gal kada nors ir naudinga :)
User avatar
Auriux
Posts: 211
Joined: 2007 Apr 01 Sun, 22:18
Location: Radviliskis
Contact:

Post by Auriux »

Saunu, kad galejau prisideti prie tavo svajones issipildymo, galiu pasakyt mano ir greit issipildys, nes pasikelsiu kitus busiukus lik galo :)
.giedrius.
Posts: 20
Joined: 2007 Jun 11 Mon, 20:21

Post by .giedrius. »

tik vat iskilo problemu su angaru, tai teko trumpam atideti remonto darbu pradzia. darbu eiga taip pat stengsiuosi nurodyti tiksliau. esu exstremalaus sporto megejas, tai ketinu truputeli specializuoti savaji autobuseli. labai laukiu darbu pradzios esu kupinas ideju ir ryzto :)
.giedrius.
Posts: 20
Joined: 2007 Jun 11 Mon, 20:21

Post by .giedrius. »

tai va visai netiketai mano tetis sustabde ir nupirko man dar viena busiuka. pamates ji nustebau. tai anomalija. atrodo kad jis butu i kokia laiko duobe papuoles. 1977 metu busiukas. ir kas jam blogai tai tik parudijes ir tai nuo smugio abu priekiniai slenksciai. orginalus variklis veikia nepriekaistingai 4 cilindru V formos. manau jis geresnis negu kitu t2 busiuku nes maniskis buvusi greitosios pagalbos masina. praejes technine apziura ir netgi apdraustas.
Image
Justinas
Posts: 574
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 18:54
Location: Vilnius
Contact:

Post by Justinas »

Nu ir iš kur tokią sėkmę turi tie vabalistai, kad autobusiuką po autobusiuką vis atsitiktinai užtinka ir įgija... Kad man tokios laimės...
Dar vienas šaunus pirkinys...

Galbūt stengsitės išlaikyti originaliąją greitosios pagalbos temą ? Galbūt ir viduj dar kokios įrangos yra ? :D
.giedrius.
Posts: 20
Joined: 2007 Jun 11 Mon, 20:21

Post by .giedrius. »

irangos nera gaila. del temos butu tikrai gera mintis, reiks pagalvot. siaip tai planai yra padaryti keleivini busika su ryskiom spalvom. bet manau tikrai butu galima pagalvoti ir apie greitaja pagalba.
Image
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Šios nuotraukos darytos prieš 1,5 metų Klaipėdoje. Autobusėlis labai panašus.
kipras
Posts: 66
Joined: 2007 Apr 02 Mon, 22:33
Location: Kaunas
Contact:

Post by kipras »

Sigis wrote:Šios nuotraukos darytos prieš 1,5 metų Klaipėdoje. Autobusėlis labai panašus.
na o sios nuotraukos darytos sios vasaros pradzioj Juodkrantej...
.giedrius.
Posts: 20
Joined: 2007 Jun 11 Mon, 20:21

Post by .giedrius. »

oho koks zinomas jis :D, geras. o kodel jis buvo nenupirktas juodkrantej?
Image
Post Reply