Dėmesio, PLAGIATORIAI!!!

Įvairūs patarimai, vertingos nuorodos, istorinė apžvalga
Post Reply
ermisbug
Posts: 129
Joined: 2007 Mar 22 Thu, 20:13
Location: Radviliškis

Dėmesio, PLAGIATORIAI!!!

Post by ermisbug »

Labas vabalistai ir forumo svečiai.
Šeštadienį per televiziją pamačiau mūsų praeitų metų sezono atidarymo emblemos plagiatą. Garsi ir viena iš daugiausiai besireklamuojanti firma gal ir netiesiogiai pasinaudojo minėtos emblemos motyvais. Firma, kuri darė jiems grafinį sprendimą, be jokių skrupulų ir nemokšiškai "nukalė" grafinius elementus, grubius ir išdarkytus sudėjo kaip savo kurtus ir pateikė užsakovui, kurie savo ruoštu platina internete, spaudoje ir televizijoje.
Gal kas turite žinių kas galėjo taip lengvabūdiškai ir nesąžiningai pasielgti.
Aš manau, kad ne tik man yra skaudu matyti tokį apsišaukėlių darbą, bet ir klubui, ir jo įvaizdžiui daroma žala.
Tik pastebėjęs tokį įžūlumą, aš tuoj pat išsiunčiau laišką - priekaištą šiam UAB su prisegtais įrodymais, kur ir kaip jau yra panaudota ir naudojama mūsų emblema, deja, atsakymo kol kas nesulaukiau.
Gal kas turite kokių minčių kaip visą šį reikalą išspręsti.

Čia laiškas kuri jiems išsiunčiau:
Laba diena,
Dėl "Delimano" "Kuriame tradicijas kartu!" reklaminio ženklo.
Norėjau pasiteirauti, kas "kūrė", tiksliau nemokšiškai plagijavo mano, jau prieš metus sukurtą Lietuvos Vabalų klubo tautinio identiteto emblemą, skirtą 2013 metų sezono atidarymo šventei Anykščiuose ir kaip tęstinumas naudojama klubo reprezentaciniams suvenyrams užsienio išvykose bei sulaukus svečių Lietuvoje.

Prašome įvardinti firmą Jums ruošusią šį grafinį sprendimą indų reklamai ir nebenaudoti viršutinės dalies su gėlytėmis ir paukščiukais.

Nuoroda į klubo skiltį apie šventę http://www.vabalai.lt/forumas/viewtopic.php?t=1873

Dizaineris Erminijus Krasuckis
User avatar
Rimgaudas
Posts: 713
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

manau, kad gali drąsiai prašyti Ričardo surašyti jiems ieškiniuką
Post Reply