Mano VW

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Mano VW

Post by Sergej »

Sveiki,

Dar rudeni pamaciau gatveje (beveik po 12 metu) savo pirma vabaliuka ir sugalvojau pradeti sia tema forume: MANO PIRMASIS VABALAS (busas ir kiti VW).
Jeigu kam irgi idomu tai prasome postinti savo 1 (2,3...) VW su trumpa istorija, idomu, ar kas dar bendrauja su nauju savininku, kur vabaliukas dabar gyvena ir taip toliau :)

________________

Cia mano pirmasis vabalas, 1983 Silver bug. Ne tik vabalas, bet ir aplamai mano pirmasis automobilius. Nupirkau ji svalkoj uz 500 guldenu ir tada galvojau kad krutesniu automobiliu nebuna :) Po triju metu teko ji vel parduoti, nes is studentisku chalturu negalejau daugiau moketi uz remonta. Su nauju savininku deja nebendrauju, bet buvo malonu pamatyti, kad vabaliukas vis dar vazineja ir neblogai atrodo :)
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
Karolis
Posts: 591
Joined: 2009 Apr 08 Wed, 22:10
Location: Vilnius

Post by Karolis »

Palaikau šią temą :D

Mano pirmas auto irgi buvo vabalas. Su juo patyriau daugybė nuotykių, kuriuos prisiminsiu visada :)

Pirktas Lenkijoje ir savo eiga atvažiavo iki Vilniaus ~ 300 km. :D kada man buvo 17. Mano rankose pakeitė spalvą, saloną, buvo pilnai pervirintas ir atlikta daug visokiausių darbų. Naudojau jį ištisus metus. žiemą-vasarą. Per 4 metus pravažiavau apie ~45 t. km. Iki tol kol jį pasikeičiau į Karmaną :) Po pardavimo kiek man žinoma vabaliukas iškeliavo į Paryžių :)
(o- | -o)
GedasV
Posts: 55
Joined: 2009 Mar 16 Mon, 12:02
Location: Kaunas

Post by GedasV »

Mano pirmas ir paskutinis
User avatar
Paulius
Admin
Posts: 887
Joined: 2009 Jan 24 Sat, 21:33
Location: Kaunas

Post by Paulius »

Šiandien sukako lygiai 10 metų nuo mūsų pirmojo vabalo įsigijimo! :)
User avatar
Paulius
Admin
Posts: 887
Joined: 2009 Jan 24 Sat, 21:33
Location: Kaunas

Post by Paulius »

P.S. Prie vabalų forumo prisijungiau, kai apžiūrėjom ir palikom Sauliui avansą :)
Post Reply