Galingas TDI variklis ir apversta Audi greičių dėžė

Konsultacijos taisant, perkant autobusiukus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Man toks klausimas iskilo, ar ant kokio AFN,AHU,1Z ne PD "Pumpe D¸se" variklio galima uzmauti VW Passat B5 ar Audi A4 B5 greiciu deze ar tam butinas bet kuris PD variklis? Kiek maciau nuotrauke deze tvirtinasi per kazkoki adapteri bet ar tiktu dezes pagrindinis velenas senesniems varikliams?
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Reikalingas galingas variklis nes 66kw nepatemps 2.5 tonos kampuotos neaptakios dėžės su perdavimais skirtais lengvąjai. Adapteris be abejo.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Manau i tema truputis info... Deze audines quattro neversta!!! Aisku as kaip sinkristas, tai man idomu. Teoriskai tas pats variantas turetu gautis su nekvadriska deze... Jokiu pusasiu ilginimu, trumpinimu... Deje tikrai ne lietuviskas variantas :lol: . Benzas 1.8T... Ir... variklis paprasytas suktis i kita puse :lol: . Kaip sekasi vaziuoti, greiciai, sanaudos ir tt temos pabaigoj. http://www.thesamba.com/vw/forum/viewto ... sc&start=0
Labiausiai patiko temos pradzioj komentaras It will never work... :lol: turbut komenta rase emigrantas is Lietuvos.
netelp_vards
Posts: 9
Joined: 2018 Jun 19 Tue, 11:35

Post by netelp_vards »

Na, bandėt jau gal kas nors verst dėžę? :)
Galvoju per žiemą gal pasižaist.. nepatinka man 90 kmh ant 3 k rpm važinėt kažkaip.
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Dėžės neverčiau, bet pasigreitinau penktą bėgį. 2800 rpm prie 100 kmh. Be to, jau yra keletas kas susidėjo greitą pagrindinę porą. Tai su greitu penktu bėgiu būtų dar mažiau apsukų. Bet kaip sakiau anksčiau, pradeda nebetenkinti variklio galia.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
TomasBT
Posts: 154
Joined: 2014 Nov 03 Mon, 9:06

Post by TomasBT »

Pasigreitinus dėžę ir ìpasičipavusė man pasidarė tyliau, variklis mažiau apsikrauna.
netelp_vards
Posts: 9
Joined: 2018 Jun 19 Tue, 11:35

Post by netelp_vards »

Dėl pagreitinimo svarsčiau, bet esmė, kad visi bėgiai trumpi.. t.y 4to ir mieste neužtenka, vos ne visur 5tu važinėju. Tai vien 5tą pagreitinus naudos daug nebus.
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

netelp_vards wrote:Dėl pagreitinimo svarsčiau, bet esmė, kad visi bėgiai trumpi.. t.y 4to ir mieste neužtenka, vos ne visur 5tu važinėju. Tai vien 5tą pagreitinus naudos daug nebus.
O tu pradėk nuo to koks dabar pas tave dėžės kodas?

Susidėk 29/7 pagrindinę porą ir visi bėgiai pataps ilgi.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
User avatar
PauliusT3
Posts: 428
Joined: 2009 Dec 30 Wed, 19:21

Post by PauliusT3 »

TomasBT kaip greitinai dėžę? Užsakinėjai greitą reduktorių? Kur pirkai?
VW T3 westfalia
Post Reply