Mano svajonė, mano vargai... T3 Syncro

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

toliau dar
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

va
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

kažkaip reikėjo sprest su pravodke reikaliukus. Tai kas buvo originaliai, tai buvo baisiau negu baisu. Plius variklio pravodkę vistiek narpliot reikia... Pasidariau naujas pynes galo šviesu ir variklio. Juodos dėžės nebebus. Variklio dalis eina tiesiai po galinėm sedynėm kambario :) . Ten bus ir kompas ir reikalingų rėlių blokas. Kompas edc15v+ 121 kontaktų, kad būtų daugiau pisaly_ės. Galo lempų ir ventiliatorių (interkuleriu ir tepalo) pyne jungsis per sandarią 10 kontaktų fiškę su ta dalim kur eina i mašiotkės priekį. Kaip ir nebūtų ko rodyt, bet pagalvojau, kad visai linksmos fotkės, ypač pirmos. Ėia taip būna, kai turi konteinerį ivairių laidų.
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

čia dvi pynės variklio(gal čia dar ir nebaigtos) ir galo lempų
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

turbinkos tepalo šlangelų sumeistravo i turbos atramų... gal ir užteks forumą žadint...
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

pasiuziuriu i tokius zmones kurie lb kropscei daro mashyna kelis metus ir man geda pasidaro uz save :roll: viska tiap liap darau bele vaziotu ir palaikau vaziojanti auto,,, o kad viskas idelei butu taip nebuna ,,, na lb idomu ziureti kaip darosi tavo projektas =]
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

nu tai as tinginys, tai ilgai ir darau. A ir vaziuoti turiu su kuo :lol: .Va tu tai pavarai... Siandien vienas dvizokas, ant rytojaus jau kitas... Pavydziu :D
kubilas
Posts: 584
Joined: 2011 Jul 29 Fri, 18:05
Location: Alytus

Post by kubilas »

Дас ис фантастишь !!!!!!!!
User avatar
AlgimantasTQ
Posts: 18
Joined: 2014 May 26 Mon, 18:44
Location: MerkinÄ—

Post by AlgimantasTQ »

Gražu žiūrėt, norėtųsi ir man tokį darbo lygį kažkada pasiekt :)
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Panasu, kad darbai nestovi ir pas jus garaze, allann. Tiesiog grazu ziureti i progresa :)
Post Reply