Mano svajonė, mano vargai... T3 Syncro

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
TomasBT
Posts: 154
Joined: 2014 Nov 03 Mon, 9:06

Post by TomasBT »

Aš kai girdėjau kiek ten reikalų ir kokia +- vizija, tai laukiu nesulaukiu rezultato. O ir kuo daugiau pasikalbu su Allann'u, tuo daugiau man nebesimiega naktimis ir reikia visko darytis manąjam t3 :D
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Jo... Kad nesimiega tai gerai. Gyvenimas ilgesnis. Realiai, su mano tempais, aš nelabai pabaigsiu iki pabaigos. Per ivairius forumus peržiūrėjau savo progresą. Tai matau, kad per užpraeitas kalėdas variklį stroint pradėjau, o prieš sias velykas dar variklio skyrius nebus baigtas :D . A kur da viskas. Dabar dirbu šiaip, iš įpročio, iš lėto... Jei kokią vieną aušinimo ar kondiškės šlangą per vakarą pritaikau, tai jau gerai :D . Niekas nedėkit naujo tipo tdinų. Tokius darbus daro gamykloj konstruktorių komanda. Tie pora pavizdžiu intike toli iki to kaip aš viską įsivaizduoju, o ir pas mane tikrai krūvos nedadielkų išlys. nebent esat ligonis, kaip aš. Mano varomoji jėga yra stebūklingas žodis "neįmanoma". Tada varomas smalsumo darau tol, kols paaiškėja, kad įmanoma. tada kai jau matyti, kad viskas gausis, darbas sustoja. Taigi mano projekte kruvos pradėtų galų iki stadijos "gausis". Dabar dar liko tuos visus "gausis" į krūvą sudėt :lol:
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Tarkim kažkada nuotaika buvo užsiimt kažkuo panašiu, o dabar net nelabai atsimenu kur viskas nukišta :o
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

dar
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

ir dar
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

ir...
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Tai va dabar jau sugalvojau, kad noriu nebe audi priborkės. Desiu Golfo mk4. Atrada galimybes ir žinias programuot kompą ir skydelį per tą laiką. Nereikės sukt galvos kaip sprest daviklių paklaidas it tt ir pan. Ir kuo ilgiau nebaigsiu, tuo daugiau nesamonių prisigalvosiu :D
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

allann wrote:Tarkim kažkada nuotaika buvo užsiimt kažkuo panašiu, o dabar net nelabai atsimenu kur viskas nukišta :o
Va čia tai tikrai man dabar košmarai sapnuosis. Tikiuosi per laiką persigalvosit ir nedėsit šitos baisenybės į vidų.
Jokiu būdu nekritikuoju darbo ir įgudžių, bet visą tai ką planuojate sudėti į prietaisų panelę įmanoma sudėti ir nedarkant originalaus vaizdo.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAŠOME LIETUVIŠKAI! <<----
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Saldziu sapnu. :) Desiu, desiu... Baisesnio prietaisu skydelio ir visos panelkos negu t3 gyvai neteko ciupinet. Ir del skonio nesigincysiu.
allann
Posts: 144
Joined: 2013 Mar 14 Thu, 20:16
Location: Panevėžys

Post by allann »

Sveiki. Kas gal turit T3 su dideliu liuku? Gal nesunku būtų pafotkint lubas. Pas mane mat jų visai nebuvo. Kažkam užkliuvo iki mani. Domina ypač vietos, kur liuko šonai ir ties galinėm stojkėm, nu ir virš vairuotojo. Gal kas netyčia esat iš naujo dėję tokį variantą? Be liuko, kaip ir aišku...
Post Reply