VW Caramelle

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Darbo eiga.
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Susidėjau viską į autobusėlį.
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Man netilpo laikiklis nuo kėbulo iki skydelio kur tvirtinasi ir vairas (dešinė pusė). Nenorėjau lankstyti stabdžių vamzdelio tai palenkiau patį laikiklį.
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Nuorinimas buvo ilgas ir tai tik orinau sava eiga patį pagrindinį stabdžių cilindrą. Tikiuosi kad gal nereiks orinti visos sistemos iki pačių suportų, bet kol nebuvau išvažiavęs tai sunku pasakyti. O modifikacijos rezultatus galėsiu aprašyti vėliau, kai bus galimybė išvažiuoti iš garažo :)
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Šiandien teko išsivaryti autobusiuką iš garažo, tai pirmieji įspūdžiai su nauja bmw pusle - wow. Aš nesitikėjau, kad bus toks akivaizdus ir nemažas skirtumas. Pasivažinėjau po garažo boksą, bet skirtumas jaučiasi akivaizdus. Pedalis nebėra kietas, nereikia minti iš jėgos norint užblokuoti ratą.
Žinoma, reikia išvažiuoti į gatvę ten dar patestuoti. Bet dabar man tie stabdžiai atrodo kaip šiuolaikiško automobilio.
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Dar keli įrašai iš nuveiktų darbų.
Pamaniau, kad nepakenks papildoma garso/vibro izoliacija aplink variklio skyrių, tai nuklojau papildomą sluoksnį. Kas įdomu buvo, kad ši izoliacija yra su plona aliuminio folija/skarda padengta, kuri yra be galo aštri. O tą supratau po įsipjovimo.
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Pas mane gale yra 9" ratlankiai, ir kas turi ratlankius tokio pločio ar platesnių, puikiai žino kaip slankiojančios durys neatsidaro iki galo, nes kliūna už ratų. Ilgai dvejojau ar pasidaryti U laikiklio modifikaciją. Pavažinėjęs du su puse sezono nusprendžiau, kad noriu plačiai atvertų durų.
Darbo nėra daug, bet jis turi būti tikslus. Pasikvietęs į pagalbą tėtį, modifikaciją atlikom per dvi tris valandas.
U laikiklį prailginau 3cm ir atitinkamai bėgelį sutrumpinau irgi 3cm. Šiuo metu durys nesiekia ratų, bet tarpas tai gal milimetras :D Kad ir milimetras bet vistiek nesiekia.
Kai žmogus, kuris nuo pat važiavimo pradžios, negalėjęs plačiai atvertų durų, tai šiuo metu man jos kelia labai daug džiaugsmo :)
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Viena kita kelionė autobusiuku ir pradedi suprasti, ko tau reikia, ko nereikia. Tai iš šito aš supratau, kad noriu spintelės daiktams. Kas kartą kai kažkur važiuoju daiktai būna kuprinėse, jei reikia kažką pasiimti tai turiu visą kuprinę iškraustyti pasiimti ir vėl susidėti daiktus. Labai fainios pasidarė Westfalios su savo talpumu, bet man atrodo per daug užgrūstos :) (kol kas)
Buvo trys aspektai kuriuos remdamasis dariau šią spintelę. Pirmas - galinė sofa/lova turi išlikti trivietė. Antras - spintelė turi neužstoti lango. Trečias - vieta virš variklio dangčio neturėtų sumažėti.
Pasibraižius ant popieriaus ir pasimaketavus, ėmiausi darbų. O čia gavosi toks rezultatas.
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

Atrodo gražiai ir praktiškai. Kaip atsidarys ta mažoji spintelė/dėžė? Kokio storio fanera?
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Kol kas tik dangtis su rėmeliu iš apačios. Turėjau kelias idėjas kaip padaryti dangtį su lankstais, bet galutiniam rezultate lankstomas dangtis vistiek gaunasi labai nedidelis. Paskui pradėjau galvoti kažkokį mandrą lankstą, bet supratau, kad tai užtruks, o norėjau turėti dabar, tai ir atidėjau kitam laikui.
Post Reply