Dimos variklio projektas

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Dimos variklio projektas

Post by Dima »

Pagaliau turiu varikliuka eksperimentams! Pagaliau reikalai pajudejo! As isigijau forume pardavinejama industrialini varikliuka. Buvo kalbama jog industrialiniai varikliai neturi paskirstymo veleno indeklu. Taciau sis variklis turejo kaip paprasto variklio pozymiu, tokiu kaip spintos isejimai salono sildimui, karbiuratoriu ir dar kelias smulkmenas, tap ir induastrialiniu variklio pozymiu, tokiu kaip rankinis starteris , el. gazas ir t.t. Be to, variklis neprasisukdavo. Zodziu surizikavau.....
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Galiu nuramint tuos, kurie norejo pirkti si varikli bet nenupirko. Miegokite ramiai. Kaip variklis jis nuostolingas. Nuotraukose viskas matosi.....
Teko pavargt kol atskyriau stumoklius nuo cilindru. Tiksliau sakant jie buvo sunaikinti :( galvos dar manau po restauracijos gales tarnaut.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Taciau nepaisant siu ziniu, alkuninis bei paskirstymo velenai nepaisant to, kad isoriskai buvo rudziu zidiniu, darbiniai pavirsiai liko nepazeisti.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Nepaisant to, kad variklio vidus pilnas tepalo ir rudziu misinio, mano atveju tai ne beda. Man praktiskai reikalingas tik blokas bei kelios smulkmenos :wink:
Nezinau ar tai 100% industrialinis variklis bet jei taip, tai tai kad industrialiniai varikliai neturi indeklu - TAI MIFAS!
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Viskas ko man neprireike iskeliavo i siuksliu maisa :lol:
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Gal kas skaitete kokia variklio custom istorija. Mano projektėliui truksta informacijos. Buciau dekingas uz patarimus ar kokia nuoroda :roll:
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Pamatavau savo alkunini, jis dar nebuvo nei karto slifuotas. Jei kam ateiti prireiks zinosit kur kreiptis :wink:
Valant visas detales man iskilo klausimas ar galima nusmeliot tokias detales kaip svaistikliai ar alkunini? Man atrodo kad alkuniniam smeliavimas nepakenktu jei po to jis butu slifojamas. Bet pavizdziui paskirstimo velenas neslifojamas. Tai ar nepakenks smeliavimas toms vietoms kur indeklai statosi? O gal yra kokie kitokie budai isvalyti sias detales?
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Ant babinos radau stai toki zenkla :D nepanasu kad ji butu vokiska :lol:
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Atkeliavo naujas pirkinukas :D
Seip planavau pradeti nuo cilindru, bet pasitaike proga sutaupyti kelis eurus tai teko keist planus. Ir stai alkuninis jau pas mane. Sis alkuninis 74 mm ir turi (nezinau kaip skamba lietuviskai противовесы) pazimeta nuotraukoi. Toks alkuninis duoda daugiau dinamikos. Originalus 69 mm (antra nuotrauka paliginimui)
Is pradziu planavau daryti maksimaliai galinga varikli, bet po aktivios informacijos paieskos nusprendziau kiek sumazinti apetita :lol: Paaiskejo, kad galingesni varikliai smarkiai sumazina tarnavimo laika ir skirti labiau trumpom distancijom, dragams ir t.t. Kadangi as retkarciais megstu pakeliaut, pasirinkau butent si varianta. Alkuninis 74 mm isistato be papildomo bloko slifavimo. Butent todel ir pasirinkau ji :D
User avatar
Rimgaudas
Posts: 713
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

manau, kad variklio detalių smėliavimas neabejotinai joms pakenktų, nes smėliuojamose vietose keičiasi metalo struktūra ir savybės. paprastai jis suminkštėja
Post Reply