Vabalų bendruomenės filmas 2016

Pranešimai apie būsimus sąskrydžius ir praėjusių švenčių atsiliepimai
Algirdas
Posts: 32
Joined: 2012 Aug 14 Tue, 21:35
Location: Vilnius

Vabalų bendruomenės filmas 2016

Post by Algirdas »

Laba diena

Kreipiuosi į visus vabalistus. Esu Algirdas Nomeika, studentas. Studijuoju Vilniaus Dizaino kolegijoje taikomąją fotografiją. Bet esu labiau linkęs į filmavimą.
Todėl mano diplominis darbas yra dokumentinis filmas. Šiuo filmu noriu parodyti vabalistų bendruomenę per draugiškumo prizmę.
Tai bus iki 15 minučių filmas pilnas intervių, istorijų, pasakojimų apie savo augintinį ir svarbiausia parodyti jūsų visų tarpusavio santykius ir santykį su visuomene. O taip pat tai bus 20-mečio dovana vabalų klubui.
Filmavimai prasidėtu balandžio mėnesio pradžioje. Nors galima ir jau dabar pradėti.
Kiekvienas norintis kažką apie save papasakoti, savo vabalą rašykite čia.
Taip pat gal bus žmogus kuris norės papasakoti būtent apie vabalų klubo istoriją (tai turėtu būti klubo prezidentas).
Žinomų žmonių veidai visuomenėje. Ar yra tokių, kurie vairuoja vabalą? Ir gal jų nėra šiame forume?
Taip pat noriu labai dalyvauti visuose susitikimuose ir sudalyvauti jūsų vabaliukų išvažiavime iš garažo. (Čia kalbu apie tą, kur jūs kartu nuomojate). Susitikimo filmavimas turėtu geriausiai atskleisti visuomenės draugiškumą.
Labai lauksiu jūsų atsakymų.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Ar kas atsiliepe i si pasiulyma? Manau visai gerai butu nufilmuot toki filmuka apie musu susitikimus ir bendravima. Esu bendraves anksciau su Algirdu. Jaunas nusimanantis savo darba zmogus :wink: Be to jis pats vairuoja vabala :D
User avatar
Ricardas
Posts: 606
Joined: 2007 Jun 21 Thu, 11:05
Location: Kauno miestelis

Post by Ricardas »

Galėtų autorius pateikt savo kontktus
Algirdas
Posts: 32
Joined: 2012 Aug 14 Tue, 21:35
Location: Vilnius

Post by Algirdas »

antanasa@yahoo.com
tel: 864813175
Algirdas Nomeika
User avatar
Rimgaudas
Posts: 713
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

kviečiame sudalyvauti sezono atidaryme. Tikrai bus ką filmuoti ir su kuo pašnekėti
User avatar
Saulius
Posts: 504
Joined: 2007 Sep 02 Sun, 16:25
Location: Kaunietis

Post by Saulius »

Sveikas, Algirdai,

Kviečiu tave atvykti į vabalų garažą Babtuose antrą Šv.Velykų dieną.
Tą dieną mes tradiciškai renkamės aplankyti savo metalinių draugų, ištraukiam juos į lauką, pabūnam smagioje kompanijoje.
Algirdas
Posts: 32
Joined: 2012 Aug 14 Tue, 21:35
Location: Vilnius

Post by Algirdas »

Rimgaudai, vien sezono atidarymo neužteks. Jį tikrai ir taip filmuosime.
Sauliau, tikrai būtų gera proga pafilmuoti. Tik ar gal yra ekipažas iš Vilniaus kuris važiuos į Babtus?
User avatar
Saulius
Posts: 504
Joined: 2007 Sep 02 Sun, 16:25
Location: Kaunietis

Post by Saulius »

Raiktų Tau Algirdai susisiekti su Arūnu Stepuliu. Jis Babtų garaže laiko vieną iš kolekcijos vabalų, tai gal norės atvažiuoti jį aplankyti, plius Arūnas yra vabalų klubo įkirėjas, tai jį ir taip būtina pakalbinti.
Algirdas
Posts: 32
Joined: 2012 Aug 14 Tue, 21:35
Location: Vilnius

Post by Algirdas »

Jau pažįstami su Arūnu, reikės paklausti
User avatar
Arunas
Posts: 325
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 19:04
Location: Vilnius
Contact:

Post by Arunas »

Sveiki visi,
28-tą turėsiu svečių, todėl į Babtus gali nepavykti atvažiuoti.
Algirdas puikus operatorius, vairuoja gražų juodą vabalą, ir pats, savo iniciatyva, pasiūlė nufilmuoti ir padaryti klubo narių ir vabaliukų filmą.
Siūlykite Algirdui pavasario idėjas, kad filmukąs būtų įdomus ne tik mūsų bendruomenei, bet ir visai Lietuvai.
Aš kol kas galiu parodyti kaip atrodo išardyti vabalai :D
Post Reply