Triukšmo izoliacija

Konsultacijos taisant, perkant autobusiukus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Triukšmo izoliacija

Post by Sergej »

Biciuliai, gal kas zino ar net bande izoliuoti T1/T2? Motoras skamba super, bet po ilgos keliones pavargsti nuo triuksmo :) :shock:
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

Man irgi greitu metu bus aktualus šis klausimas. Nemažai buvau radęs informacijos internete.

Galima pažiūrėti šį vidijo: https://www.youtube.com/watch?v=gKdMPSodppU
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Siai dienai man taip pat aktualus garso/triuksmo izoliacijos klausimas. Gal kas turi patirties izoliuojant, kokias medziagas naudojo, vidaus ar issores izoliacijai? Jei kas turite patirties nesidrovekite pasidalinkite.
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Post by Sergej »

DVD wrote:Siai dienai man taip pat aktualus garso/triuksmo izoliacijos klausimas. Gal kas turi patirties izoliuojant, kokias medziagas naudojo, vidaus ar issores izoliacijai? Jei kas turite patirties nesidrovekite pasidalinkite.
Patirties istikruju nedaug. Sauliaus filmas (Aciu!) labai geras ir rodo svarbiausas izoliavimo vietas. Dynamat Xtreme yra geras materialas, bet sunky rasti ir kainuoja daug. Pigiau galima daryti pvz taip (tesiog steklovata su plastiku aplink):

https://www.youtube.com/watch?v=XvlZ4HWf-6Y
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

Galbut kazkas izoliavo savo autobusiuka nuo triuksmu ir galetu rekomenduoti vibro izoliacines medziagas ir garso izoliacines medziagas? Ka butu galima isigyti Lietuvoje.
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Kazkur mano temoi yra, izoliavau viska kas imanoma busiuke t3 ir tikrai lb padejo, vaziojant pwz per balas nebesigirdi, kai vazioji per bala ratu nelabai girdis, pirkau namams skirta garsio izoliacija butenat, o ne vibro 10 mm storio ir klijavau ant stiklu kliju, nes ta kur su plevele klijojas, kokius 5 kartus brangesne.

Sudejau apie 9 kvadratus per busiuka visa, problematiskose vietose po 2 sloksnius.
User avatar
DVD
Posts: 168
Joined: 2015 Mar 24 Tue, 19:51
Location: Vilnius/Panevezys

Post by DVD »

O ne per stora danga gaunasi 2 cm po vairuotojo kojom ar pan.??
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

kas cia per medziaga? statybinis depronas?
galima daugiau informacijos. kas per efektas? kokia kaina gavosi?
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

o prieki dejau originalia garso izoliacija nuo multivan, storiausiose vietose sekia kokiu 10-15 cm storio, isligina grindis, efektas lb lb stiprus ir kilimeli ant virsaus irgi isimeciau originalu multivano vetoi to guminio, iskarto pasijaute, gal foto rasiu, o del medziagos nelb jau ir atsimenu kur pirkau ten ant jos dar parasita buvo liktais -25Db jeigu neklistu arba kaskas panasaus

nelb radau ir nuotrauku tos izoliacijos garso ir priekio tik kelios
User avatar
Bastunas
Posts: 15
Joined: 2017 Jan 31 Tue, 21:20
Location: Kaunas

Post by Bastunas »

As savo siknabirbiui t3 pakeiciau vidro izoliacija gale ir papildomai uzklijavau iki grindu sena buvo suskilinejus vietose atsokus tai klijavau nauja susikarpes po 15x15 kvadratukais suleisdamas viena ant kito po 1cm taip patare meistriukas turintis patirties dedant garso aparaturas
t25 1.6TD
Post Reply