Yellow bug in Klaipėda

Turimas ir mylimas Vabalas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
AudriusKLP
Posts: 18
Joined: 2015 Jul 10 Fri, 15:50
Location: KlaipÄ—da

Yellow bug in Klaipėda

Post by AudriusKLP »

Sveiki! Esu Audrius iš Klaipėdos. Norėčiau pristatyti savo neperseniausiai įsigytą džiaugsmą - Geltoną Vabaliuką. Vabalas daug metų praleido Marijampolėje kur juo rūpinosi vabalistas Juozas, o man įsigijus daugiausia laiko vabaliukas praleis Klaipėdoje kurioje saulėtomis vasaros dienomis pakels praeiviams nuotaiką bei privers išspausti šypseną. :) Šiek tiek apie patį Vabaliuką: Pagamintas 1982m. Meksikoje, aprūpintas 1200cc jėgaine. Kažkada buvęs JEANSBUG'U. :) Dabartiniai planai - kosmetiniai. Perdažyti.
Ateityje atkurti Jeansbuga. :D
-> didesnė
AudriusKLP
Posts: 18
Joined: 2015 Jul 10 Fri, 15:50
Location: KlaipÄ—da

Post by AudriusKLP »

Prie forumo prisijungiau tik šiadien tad šiek tiek informacijos ką jau man pavyko nuveikti. :D Kadangi Vabaliuko sėdynių stovis apgailėtinas, o storos džinsinės medžiagos kuri tiktų sėdynėms pervilkti vis dar nerandu tenka suktis iš padėties. Turginiai apvalkalai netenkino tad teko susirasti medžiagos ir apvalkalus pasisiūti pačiam :)
AudriusKLP
Posts: 18
Joined: 2015 Jul 10 Fri, 15:50
Location: KlaipÄ—da

Post by AudriusKLP »

Sudalyvauta ir jūros šventėje! :)
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Sveiki prisijungę. Labai malonu, kad jungiasi klaipėdiečiai, klaipėdiečių turime labai mažai. Lauksime šventinio kvietimo į pajūrį :)
AudriusKLP
Posts: 18
Joined: 2015 Jul 10 Fri, 15:50
Location: KlaipÄ—da

Post by AudriusKLP »

Ir aš pastebėjau kad Klaipėdos gatvėse sutikti vabala yra gana retas reiškinys... :) Tikrai būtu smagu jei vabaliukai apsilankytu uostamiestyje :D
AudriusKLP
Posts: 18
Joined: 2015 Jul 10 Fri, 15:50
Location: KlaipÄ—da

Post by AudriusKLP »

Na o dabar apie remontą. :D Šiandien nusprendžiau pradėti kėbulo apžiūrą. Štai keletas foto iš atliktų darbų :) Aplink garažą smėlynas gavosi :D
AudriusKLP
Posts: 18
Joined: 2015 Jul 10 Fri, 15:50
Location: KlaipÄ—da

Post by AudriusKLP »

Šiandien nuimti sparnai, pradėtas trinti kėbulas, bei ardomas salonas : )
User avatar
Valdas
Posts: 275
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:16
Location: Å iauliai
Contact:

Post by Valdas »

Aisku ne mano reikalas, bet jei jau susiruosei remontuoti, tai gal reiketu kaip priklauso, nes matosi kebulas pazeistas rudziu kaip reikiant. Neisrinkes vabalo pilnai, prisipusi smelio kur reikia ir kur nereikia, sugadinsi sveikas dalis ir turesi bedu ateityje, tai cia tik toks patarimas.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Yra du remonto budai. Kapitalinis ir kosmetinis. Kainos ir laiko skirtumas tarp siu remontu milziniskas. Kiekvienas renkasi pagal savo kisene........
AudriusKLP
Posts: 18
Joined: 2015 Jul 10 Fri, 15:50
Location: KlaipÄ—da

Post by AudriusKLP »

Na mano atveju šį kartą tai bus tik kosmetinis remontas... Kaip Dima ir sako lėšų kiekis reikalaujantis kapitalinio remonto kol kas dar ne mano kišenei, o ir nesinori kol kas, kad vabalas tūnotų išardytas garaže ilgą laiko tarpą... :( Dugnas neperseniausiai buvo remontuotas (praeito savininko), tik keista kad slenksčiai palikti likimo valioje... Šiaip ar taip kėbulas bus atkeltas nuo dugno tam, kad įvertinti jo tikrąjį stovį, bei pervirinti slenksčius. Paprasčiausiai dabar darbai vykdomi pagal turimas sąlygas, kiek vėliau persikelsiu į kitą garažą su duobe, kur ir prasidės suvirinimo darbai : )
Post Reply