Valdo VW T3 Westfalia

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Post Reply
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

un smagu ziuret si procesa bet man atrodo jog vabalu forumas baige ismirt =] tik keli zmones ziuri aktivei projektus visem kietemm... :D
Waldas
Posts: 554
Joined: 2007 Aug 12 Sun, 21:19
Location: Kaunas

Post by Waldas »

zaparozec wrote:un smagu ziuret si procesa bet man atrodo jog vabalu forumas baige ismirt =] tik keli zmones ziuri aktivei projektus visem kietemm... :D
Nuliude visi, renginių baba, o gal dirba tyliai, nori staigmeną padaryti 8) Atkeliavo galiniai stabdžių būgnai, išardžiau priekinį tiltą, radau naujas kaladėles ir geras vairo traukes, visus šarnirus, salenblokus, stabilizatoriaus gumas keisti, stabdžių suportus perinkti,sušveisti, perdažyti ir surinkti :)
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Post by Sergej »

zaparozec wrote:un smagu ziuret si procesa bet man atrodo jog vabalu forumas baige ismirt =] tik keli zmones ziuri aktivei projektus visem kietemm... :D
Dazniausiai matau 2 projektu variantus: arba kaip lenkai juokauja: "Firma Erdol - wszystko naodpierdol", arba kaip vokieciai sako: "Gr¸ndlich". Va, tai pas Valda antras variantas.
O del forumo, kartais norisi vilniaus taksista pacituoti, o kartais prancuziska posaki: "Karalius mire, tegyvuoja karalius!". Forumas keiciasi, bet lieka reikalingu.
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
Waldas
Posts: 554
Joined: 2007 Aug 12 Sun, 21:19
Location: Kaunas

Post by Waldas »

Išardžiau suportus, stumokliai geri, atpoliruoti, kreipiančiosios geros, neužstrigusios. Nušveisiu, perdažysiu, pakeisiu visas gumas.
User avatar
matel1s
Posts: 72
Joined: 2015 Aug 15 Sat, 9:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by matel1s »

Labai įdomūs Tavo suportai, kiek mm cilindriukio diametras?
Pas mane orginalūs buvo 60mm, bet suportas buvo kitokio tipo - kreipiančiosios buvo guminėse įvorėse. Įdomu kur maklė padaryta, ar pas Tave, ar pas mane.
IVAN T3 1.9mTDI
Waldas
Posts: 554
Joined: 2007 Aug 12 Sun, 21:19
Location: Kaunas

Post by Waldas »

Mano cilindriukų diametras taip pat 60mm. bet kreipiančiujų įvorės metalinės :roll:
Waldas
Posts: 554
Joined: 2007 Aug 12 Sun, 21:19
Location: Kaunas

Post by Waldas »

Sutvarkyti suportai, nušveisti, nugrumtuoti, nudažyti, pakeisti riebokšliai, purvasargiai.
Waldas
Posts: 554
Joined: 2007 Aug 12 Sun, 21:19
Location: Kaunas

Post by Waldas »

:idea:
User avatar
Rimgaudas
Posts: 713
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

gražu :D

turiu omeny, kad gražūs stabdžiai gerai stabdo :!:
zaparozec
Posts: 915
Joined: 2012 Oct 15 Mon, 6:20
Location: Salcininkai

Post by zaparozec »

Waldas wrote:
zaparozec wrote:un smagu ziuret si procesa bet man atrodo jog vabalu forumas baige ismirt =] tik keli zmones ziuri aktivei projektus visem kietemm... :D
Nuliude visi, renginių baba, o gal dirba tyliai, nori staigmeną padaryti 8) Atkeliavo galiniai stabdžių būgnai, išardžiau priekinį tiltą, radau naujas kaladėles ir geras vairo traukes, visus šarnirus, salenblokus, stabilizatoriaus gumas keisti, stabdžių suportus perinkti,sušveisti, perdažyti ir surinkti :)
MAn padaritu staigmena kuris graziintu man 3 ilgus varstus is prekiniu ratu kurios nupizdino per vabalu svente praeita :DDD bet visus projektus palaikau svarbu judet i preki :D bet bukim tolerantishki ir gerbkim veni kitu darbus
Post Reply