Autobusėlio paskirties keitimas

Konsultacijos taisant, perkant autobusiukus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Post Reply
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Autobusėlio paskirties keitimas

Post by Sauliusmr »

Gal kas iš kolegų su tuo susidūrė ir man gali padėti.
Pas mane dokumentuose yra krovininis, bet jis žodžiu parašyta (lenkiški dokai), bet kur J raidė niekas neparašyta --. Yra langai, sėdynės, diržai. Ieškau konkrečios informacijos, o ne kažkur girdėtos.

Ačiū.
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
Sigitas
Posts: 523
Joined: 2014 Sep 29 Mon, 4:58
Location: VIsaginas.Tel.8-650 15616

Re: Paskirties keitimas.

Post by Sigitas »

Sauliusmr wrote:Gal kas iš kolegų su tuo susidūrė ir man gali padėti.
Pas mane dokumentuose yra krovininis, bet jis žodžiu parašyta (lenkiški dokai), bet kur J raidė niekas neparašyta --. Yra langai, sėdynės, diržai. Ieškau konkrečios informacijos, o ne kažkur girdėtos.

Ačiū.
Viska suzinosi nuvaziaves su dok i regitra.
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Reikia pažymos iš gamintojo atstovo, kad autobusėlis iš gamyklos išėjo kaip keleivinis. Pažymoje privalo būti sėdimų vietų skaičius, mašinos svoris. Su ta pažyma važiuoji pas ekspertus daryti ekspertizę. Sėdynės turi būti originalios, saugos diržai su įskaitomom etiketėm. Gavęs ekspertų išvadas į Regitrą.
Mano atvejis:
Bėda tame kad net ir T3 jau yra per senas ir pagal VIN "Kauno Juta" nemato jokios info apie automobilį ir tokią pažymą išduoti atsisakė. Reikia ieškoti pažįstamų kas išduos tokią pažymą.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Post by Sergej »

Gal VW gamyklinis sertifikatas tiks? Ten bus tiksliai parasyta, ir modelis, ir variklis, ir spalva, ir t.t. Pilno komplekto kaina yra apie 90 euru, teks palaukti apie 4-6 sav. O langai ten visada buvo? Lentelei parasyta Typ 255, tai gal langai ir buvo, jeigu neprichimicino su lentele ir dokumentais buves savininkas. Manau, kad verta palaukti sertifikato ir kreiptis pas ekspertus (Retromobile?) ir tik veliau i Regitra. Sakyk, kad buves savininkas bulves pardavinejo, ir del to uzsiregistravo autobuseli kaip krovinini, bet istikruju jis yra keleivinis, prasome, cia yra sertifikatas, istorine klaida ir taip toliau. Ekspertai ir Regitra gali ivertinti automobili tik koks jis yra dabar, o ne koks jis kada nors bus, tai isimk virtuve, idek sedynes, ir lauk :)
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

Langai ir dirzu tvirtinimai originalus. Modelis 23 (Kombi).

Bandau rinkti informacija, kad pakeist paskirti. Gal net iki Latvijos vaziuosiu.
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
donciuz
Posts: 1063
Joined: 2012 Jan 17 Tue, 21:42
Location: Kaunas

Post by donciuz »

Ar tikrai dar Latvijoj įmanoma? Nuo pernai jau sklando gandai jog Latvijoj pakeitė tvarką.
VW T3 Westfalia California
---->> FORUME RAÅ OME LIETUVIÅ KAI! <<----
Sigitas
Posts: 523
Joined: 2014 Sep 29 Mon, 4:58
Location: VIsaginas.Tel.8-650 15616

Post by Sigitas »

donciuz wrote:Ar tikrai dar Latvijoj įmanoma? Nuo pernai jau sklando gandai jog Latvijoj pakeitė tvarką.
Jei visi dirzai vietoje ,tai ko cia bijoti,vaziuoji i eskspertize ir viskas.Bet pirma nuvaziuociau i regitra....
kubilas
Posts: 584
Joined: 2011 Jul 29 Fri, 18:05
Location: Alytus

Post by kubilas »

Prieš keletą dienų lankiausi Talino regitroje.
Registruoja tai ką mato.
Aktualu buvo sužinoti ar pavyks iš N2 padaryti M1.
Apžiūra ir dokumentacija 400 Ä.
Sigitas
Posts: 523
Joined: 2014 Sep 29 Mon, 4:58
Location: VIsaginas.Tel.8-650 15616

Post by Sigitas »

kubilas wrote:Prieš keletą dienų lankiausi Talino regitroje.
Registruoja tai ką mato.
Aktualu buvo sužinoti ar pavyks iš N2 padaryti M1.
Apžiūra ir dokumentacija 400 Ä.
Aš praktiškai neturėdamas jokių dok. veziau busa į registrą, ten fotkino ir davė užklausą į Suomiją. Po kelių dienų atėjo atsakymas, kad registruoti galima praėjus ekspertizę arba gavus pažymą, kad busas autentiškas. Ekspertizės kaina 70 eur, po to praeini techą ir registruoja. Aišku buse turi būti viskas daug maž originalu, kiek sudėsi sėdimų vietų tiek ir turėsi.
Emilis
Posts: 503
Joined: 2008 Mar 09 Sun, 23:33

Post by Emilis »

Skelbimas:
Perdarome is N1 i M1 klase keiciame sedymu vietu skaiciu
+370 654 48780 Panevėžys
https://autogidas.lt/skelbimas/turistin ... 95368.html

perdarinėja T5 ir T6, bet gal padėtų
Post Reply