Pauliaus T3 autobusiukai (Bluestar, LLE, Syncro)

Turimas ir prižiūrimas autobusiukas - trumpi aprašymai ir nuotraukos
Karolis
Posts: 591
Joined: 2009 Apr 08 Wed, 22:10
Location: Vilnius

Post by Karolis »

Graziai aprasyta, patiko ;)
(o- | -o)
User avatar
Paulius
Admin
Posts: 892
Joined: 2009 Jan 24 Sat, 21:33
Location: Kaunas

Post by Paulius »

Ačiū, Karoli! Kolektyvo palaikymas forume tikrai svarbus. Smagu, kad patinka, tad pratęsiu savo temą.

Taigi, turbūt vienas tų automobilių, kuriems jaučiuosi nusidėjęs yra LLE 0164, kurį paleidom ant dalių. Kaip sakė Aurimas - "jis mirė tam, kad gyventų kiti"... Kaip manote, ar gavau šansą ištaisyti padarytą klaidą? Tikrai ne, mirusiųjų nebeprikelsi...

Tačiau prieš kokius 3 metus Kaune pastebėjau autobusiuką, kuris atrodė labai panašiai į mano LLE 0164. Stovėjo centre, pilnas prikrautas daiktų, matyt keliavo žmonės. Būklė nenustebino - nemažai rūdžių, apkaustai nukritę. Tuo metu džiaugiausi savo kitais projektais, tad tiesiog pasižiūrėjau ir nuėjau. Bet po to supratau, kad pagal spalvą ir komplektaciją, tai buvo dar vienas LLE autobusėlis! Taip prasidėjo jo medžioklė... Tačiau neturėjau nei savininko telefono numerio, nei gyvenamos vietos.

Po to, praėjus maždaug 1,5 metų, gavau per messengerį nuotrauką iš Donato. Jis Kaune eilinį kartą pamatė kažkokį nematytą Multivan'ą. Pasižiūrėjau numerius, susiradau senas nuotraukas ir supratau, kad čia tas pats mano medžiojamas autobusėlis. Deja, Donatui pavyti autobusiuko nepavyko, bet minėjo, kad lyg tai jis nusuko į garažų masyvus kovo 11-osios gatvėje. Tuose garažų masyvuose išklausinėjau visus atrakintų garažų savininkus - niekas tokio autobusėlio nežino. Kontakto negavau, bet jau buvau įsitikinęs, kad autobusėlis gyvena Kaune!

Praėjo dar ~1,5 metų ir aš vėl buvau visai pamiršęs apie šį Multivan'ą. Važiavau į Vilnių apžiūrėti parduodamo Syncro. Projektas nesužavėjo, tad apsisukau grįžti namo į Kauną. Ties Vieviu suskambo telefonas, kad į VW T3 Lithuania grupę Facebook'e įkelta nuotrauka. Atsidarau, o ten du autobusėliai - vienas iš jų - mano medžiojamas Multivan. Ties Vieviu apsisukau ir grįžau ieškoti, kur Vilniuje yra tas autobusiukas. Spėkit, ar radau? Aišku, kad ne... Tačiau pavyko rasti dailiai atrestauruotą Transporterį ir taip susipažinau su forumiečiu Martynu.

O čia ta nuotrauka, kuri prieš gerą mėnesį užvedė mane vėl pradėti ieškoti Multivan'o:
User avatar
Paulius
Admin
Posts: 892
Joined: 2009 Jan 24 Sat, 21:33
Location: Kaunas

Post by Paulius »

Taigi, Multivano ir vėl neradau, bet iš Martyno sužinojau, kad lyg tai jis priklauso to namo pirmininkui. Tačiau patarė nesivarginti, jis jį turi jau labai ilgai ir tikrai neparduos. Aš vis tiek norėjau jį pamatyti ir apžiūrėti, nes kaip ne kaip - autobusėlį medžioju jau apie 3 metus, tad labai įdomu pamatyti jį iš arčiau ir susipažinti su savininku. Deja, Martynas neturėjo nei pirmininko telefono numerio, nei adreso, kur jis gyvena. Na, ką padarysi, vėl apsisukau ir grįžau namo į Kauną.

Vėliau sugalvojau parašyti žmogui, kuris įkėlė nuotrauką į T3 grupę Facebook'e. Deja, jis irgi nieko apie tą Multivan'ą nežino. Tiesiog gyvena netoliese, prijaučia autobusėliams, tad pamatęs du stovinčius vieną šalia kito, nufotografavo. Tuomet užsiminiau jam, kad autobusėlis yra jų namo pirmininko. Sako: "o, geras, pirmininką žinau, jo vardas Alfredas, galiu atsiųsti telefono numerį". Taigi, gavau Alfredo telefono numerį, paskambinau ir jis mielai sutiko susipažinti ir pabendrauti apie autobusėlius.

Praėjus porai savaičių, vėl važiavau į Vilnių susipažinti su autobusėliu ir jo savininku. Pagaliau aš jį vėl pamačiau iš arti ir supratau, koks jis baisus... Špakliai krenta, buvęs daužtas, salonas sudriskęs. Tik Alfredui atidarius keleivio dureles iškart puoliau prie kėbulo numerio lentelės. Iš kelių simbolių pamačiau, kad tai tikrai LLE su originaliais dokumentais. Alfredas pasakojo, kad autobusėlį pirko 2007 iš Vokietijos per eBay. Specialiai ieškojo Limited Last Edition ir labai džiaugėsi laimėjęs aukcioną pusės euro skirtumu prieš kažkokį prancūzą. Po to 11 metų autobusėliu naudojosi pagal paskirtį, vežiojo fotografinę įrangą, keliavo. Smagiai padiskutavom ir sutarėm, kad jei kada nors autobusėlį pardavinės, tai duotų man žinot.

Nuotrauka po susitikimo su Alfredu:
User avatar
Paulius
Admin
Posts: 892
Joined: 2009 Jan 24 Sat, 21:33
Location: Kaunas

Post by Paulius »

Praėjo dar šiek tiek laiko ir nutariau vėl paskambinti Alfredui, pakalbėti, kaip jis įsivaizduoja autobusėlio likimą. Jis žmogus labai malonus ir supratingas, tad suprato, kad dar pasivažinėjus autobusiuku daugiau, iš jo gali nieko nebelikti ir teks paleisti ant dalių. Aš, kaip jau vieną LLE išardęs, žinojau, kad tai nėra tinkamas likimas tokiam ypatingam automobiliui. Taigi, priėmėm sprendimą, kad vardan istorijos išsaugojimo ir autobusėlio atgaivinimo, jam reikia pakeisti savininką.

Taigi, vakar buvo lemtinga diena, kai įvyko sandoris. Aš vėl turiu Limited Last Edition autobusėlį. Šį kartą jo numeris - 1999 iš 2500. Kokį dar retesnį ir įdomesnį T3 galėčiau rasti, nebežinau... Ar nereiks po šio projekto persimesti ant kažkokio kito modelio? Tik dar nežinau, kuria linkme eiti - prie T2 ar prie T4... :roll:

Jau užsiregistravau LLE autobusiukų klube Vokietijoje, jų 51-as LLE susitikimas vyks jau kitą savaitgalį - nemanau, kad pavyks sudalyvauti... Tačiau ateityje stengsiuos. Jei kas norit sužinoti daugiau informacijos apie LLE autobusiuką ir jų klubą, panaršykit www.lle-kartei.de puslapį - ten informacijos tikrai labai daug.

Palinkėkit sėkmės remontuojant šį autobusiuką ir iki susitikimo meet'uose!

Pirma nuotrauka yra viena pagrindinių priežasčių, kodėl pirkau šį automobilį. Antra nuotrauka daryta vakar grįžtant namo... :lol:
Waldas
Posts: 554
Joined: 2007 Aug 12 Sun, 21:19
Location: Kaunas

Post by Waldas »

Įdomu. Sveikinu su pirkiniu.
User avatar
Paulius
Admin
Posts: 892
Joined: 2009 Jan 24 Sat, 21:33
Location: Kaunas

Post by Paulius »

Ačiū, Valdai!

Šįvakar iškrausčiau visas dalis iš salono, kurias sudėjo pardavėjas. Ta proga vėl apžiūrėjau saloną - tamsiose nuotraukose jis visai gražiai atrodo, reiškia nebus baisiai sunku padaryti, kad ir realybėj atrodytų švarus.
User avatar
Paulius
Admin
Posts: 892
Joined: 2009 Jan 24 Sat, 21:33
Location: Kaunas

Post by Paulius »

Taip pat padariau porą detalesnių kėbulo nuotraukų. Vairuotojo pusė atrodo dar visai padoriai :lol:
User avatar
Paulius
Admin
Posts: 892
Joined: 2009 Jan 24 Sat, 21:33
Location: Kaunas

Post by Paulius »

Keleivio pusėje reikalų biškį daugiau - matyt čia jis kažkada buvo daužtas ir neprofesionaliai sutvarkytas... O dabar dar kartą daužtas į tą pačią vietą - iš vidaus pro durų kampą matosi asfaltas :lol:
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Post by Sergej »

Grazi istorija, aciu, Pauliau!
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
Mikas
Posts: 4
Joined: 2011 Feb 27 Sun, 13:20
Location: Kaunas

Post by Mikas »

Puikiai aprašyta istorija :)
Gal pasidalinsi kas kebulo suvirinimo darbus atliko?
VW Caravelle GL 2.1 petrol. 1989m.
Post Reply