Sezono uždarymas 2018 (rugsėjo 21-23 d.)

Pranešimai apie būsimus sąskrydžius ir praėjusių švenčių atsiliepimai
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Post by Sergej »

Labai aciu! Buvo malonu vel visus pamatyti ir pabendrauti. Iki kitur!
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
Sauliusmr
Posts: 583
Joined: 2009 Apr 23 Thu, 11:32
Location: Vilnius

Post by Sauliusmr »

Sergej wrote:Noreciau suzinoti kas gyveno 16 namuke, nes visi tik ir kalba apie ta namuka, net ekskursijos metu pasakojo :)

Kolega atsiunte info apie "Trijų sienų sankirta", daug nuotrauku ir zemelapiu:
https://www.miestai.net/forumas/forum/b ... irta/page2
Ten rimta chebra. Tikras vabalinis specnazas iš Radviliškio ;D
ImageVW T2B 1979m
RCM.LT Radijo bangomis valdomi modeliai
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Man irgi patiko uzdarymas. Buvo pasodintas azuolas, kuri as tikiu, mes, veliau musu vaikai dar atvaziuos aplankyti. Ispudingo aukscio Stančiku tiltai, bei mane, kaip garazini himika suzavejo muziejus "metalo fantazija". Maciau kaip Danas ekskursijos metu, kai visi jau ejo kitu eksponatu link, dar ilgai ir detalei fotkino eksponatus. Manau tie, kas turi kempus, jau bando kazka suchimicint savo garaziukose :lol: Metalas metalu, bet svarbiausia zmones. Manes jau nenustebinsi daugeliu klubo nariu gebejimais remontuoti, restauruoti vabaliukus bei kita technika, bet ta vakara buvau maloniai nustebintas klubieciu muzikiniais gebejimais. Pauliu jau esu mates internete, bet gyvas jo komandos koncertas laaabai patiko! Apie Sandra su zmona visada sakeme "cia ta kur fotografuoja", dabar reikes sakyti "ta kur groja gitara", kas toliau? "Sandra, ta kur perrinkineja variklius"? :lol: Visas mergaiciu kolektyvas pasirode puikiai! Jums net nesutrukde tas vaikinukas, kuris isiterpe i jusu chora :lol: Juokauju, as irgi fainas. Tfu, koks fainas, apie vyrus taip nesakoma. Jis kietas! 8) Bet kietas buvo ne tik jis. Dar vienas klubietis nustebino savo pasirodymu. Deja, neatsimenu jo vardo (atsiuskite man prasau kuo jis vardu ir as pataisysiu posta).
Last edited by Dima on 2018 Sep 24 Mon, 23:27, edited 1 time in total.
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Deja, del prastos arba netinkamos aparaturos ir del musu visu nepagarbos kolegai, buvo prastai girdet. Todel siulau ateiti pakartoti susedus aplink lauza :idea:
Tiek daug prirasiau, kad netilpau i viena posta :D Zodziu jus visi faini! O kas dar fainesnis? Ka sakai berniuk? Taip tu visiskai teisus, as! :lol:
Iki nauju jaudinanciu susitikimu! :wink:
Last edited by Dima on 2018 Sep 24 Mon, 23:23, edited 1 time in total.
RobertasRR
Posts: 3
Joined: 2013 Mar 02 Sat, 23:35
Location: MarijampolÄ—
Contact:

Post by RobertasRR »

Miami auto club VW T3 dalyvių nuotraukos čia
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 4795073450
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Post by Sergej »

Eh, Dimaaa, cia Sandra groja ir fotografuoja :) Laura klubo valdyboje, Juste plakatu dizainere, ìtas vaikinukasė - IT genijus ir darys mums nauja web-puslapi po 2 metu :)
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
User avatar
Dima
Posts: 1493
Joined: 2012 Aug 15 Wed, 21:34
Location: Vilnius

Post by Dima »

Aciu, kad laiku pataisei. Tikiuosi, kad visi miega ir niekas nepastebejo mano klaidos :lol:
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Post by Sergej »

Dima wrote:Aciu, kad laiku pataisei. Tikiuosi, kad visi miega ir niekas nepastebejo mano klaidos :lol:
Prasome :) OK, paziuresiu ìMiamiė klubo nuotraukas ir einu miegot :) Labanakt!
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
wilis
Posts: 89
Joined: 2018 Jun 18 Mon, 20:30
Location: Vilnius

Post by wilis »

Ačiū, buvo labai smagu vėl pasivažinet :)
Emilis
Posts: 503
Joined: 2008 Mar 09 Sun, 23:33

Post by Emilis »

Pirkinys iš LEWIATAN: "vabalinė bulvių košė" :D
Post Reply