Vabalų tiuningas

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Svajoklis
Posts: 29
Joined: 2007 Oct 14 Sun, 14:14
Location: Utena

Post by Svajoklis »

Bet taip pat nieks nesako kad ta vabala reik padaryt per savaite, tada tikrai reiktu lesu daug ir iskart. O as galvoju ji tvarkyti nuo vasaros pabaigos iki vasaros pradzios. Kazkaip gi darant po truputi, neskubant, taip smarkiai per finansus nemusa.. :D
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinė

Post by Sigis »

Yra gražių perdarymų, yra nekokių, bet šis variantas vienas įdomiausių ką teko matyti. Nuotrauka daryta Volfsburgo VW muziejuje, eksponatas vadinasi - Oettinger Käfer 1303.

1. disesnė http://www.flickr.com/photos/67855182@N ... 4/sizes/o/[/size]
2. Tas pats Vabalas Sinsheimo muziejuje. didesnė http://www.flickr.com/photos/holger-bas ... 8/sizes/l/
3. didesnė http://www.flickr.com/photos/holger-bas ... 3/sizes/l/
gediminas
Posts: 7
Joined: 2008 Oct 03 Fri, 21:57

Post by gediminas »

pilkos asmenybes ??????????????????????????/
Sokals
Posts: 47
Joined: 2008 Dec 08 Mon, 9:13
Location: Triškę, Tęlšiu r., Žemaitėjė

Post by Sokals »

Man nesuprantami dalykai kai klausiama kitu nuomonės :?
Koks kieno reikalas ką aš darau, jei man tas teikia džiaugsma?
Vienintelė kliūtis čia gali būti pinigai ,tiksliau jų trūkumas :)
Sens arklys vaguos negadėn.
868239189
User avatar
alikas
Posts: 30
Joined: 2008 Dec 15 Mon, 1:20

Re: Vabalų tiuningas

Post by alikas »

sveikas as uz gera tiuninga,nes kaip sukuri kazka idomaus ir savo,tai yra daug maloniau toki auto ir vairuot!!nes tie originalai truputi nuobuodus!!
Svajoklis wrote:Sveiki,
Ka manot apie vabalo tiuningavima? Turiu galvoje kazka panasaus, kad zemintas, platus ratai, salonas perdarytas naujai... Noreciau isgirsti vabalistu nuomone. Kam grazesni originalus, o kam perdirbti. Norejau idet foto palyginimui, bet neisejo :D.
User avatar
Ricardas
Posts: 607
Joined: 2007 Jun 21 Thu, 11:05
Location: Kauno miestelis

Post by Ricardas »

Manyčiau beprasmis ginčas ir bendros nuomonės čia būti negali. Kam nusibodęs originalas, tas tiuninguojasi, kaip jam patinka, nes jis pats ir važinės su tokiu, o kas (tame tarpe aš) vertina originalumą, tam tiuningavimas nesuprantamas. O tai, kad į susibėgimus atvažiuoja įvairūs vabaliukiai, tik pagyvina šventę.
Edgaras
Posts: 148
Joined: 2009 Mar 15 Sun, 20:42

Post by Edgaras »

Na cia, kaip kam... :) Ant naujesniu Vabalu tai zinoma, kad graziai atrodytu "tiuningas", o ant senesniu asmeniskai man atrodo, kad jie originalus yra grazesni... :roll:

va naujas ir gan graziai atrodo :P

na bet cia kiekvieno fantazija yra vis kitokia... :wink:
User avatar
Markas
Posts: 432
Joined: 2008 May 19 Mon, 19:54
Location: Radviliškis

Post by Markas »

seip cia yra nenaujas jei napastebejai cia yra senesnis o ne new beetle :lol:
GedasV
Posts: 55
Joined: 2009 Mar 16 Mon, 12:02
Location: Kaunas

Post by GedasV »

Neblogai atrodo 911 kopija.
Man 911 ir vabaliukas-labai gražus auto.Tiesa,911-tik senesni modeliai,nes šiuolaikiniai praradę savo išvaizdą-perdaug išlaižyti,proporcijos nebe tos.
O tiuningas,t.y. feisliftas(tai skirtingos sąvokos.Feisliftas-išorės tobulinimas,o tiuningas-variklio,transmisijos bei pakabos derinimas),daromas kompleksiškai bei profesionaliai yra geras dalykas.Patys matėt kiek pas mus neišbaigtų savamoksliškų auto važinėja,kur neįžvelgi esmės.
Tik neįsivaizduoju,kaip vabaliukas važiuoja kuomet uždedi plačius ratus,sužemini,o motoriukas lieka 1200....Atrodo,kad visi PS iš tokio variklio dirba įsirėžę,kad pasuktų tokius ratus.Kaip pakaba ir transmisija laiko?
User avatar
draugas525
Posts: 85
Joined: 2007 Nov 11 Sun, 23:45

Post by draugas525 »

dar vienas gal graziai atrodantis vw
Post Reply