Problema, važiuojant ant laisvų užgęsta

Konsultacijos taisant, perkant vabalus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
GedasV
Posts: 55
Joined: 2009 Mar 16 Mon, 12:02
Location: Kaunas

Post by GedasV »

Rimgaudas wrote:Koks stebuklas nutiks su karbiuratoriumi jį išplovus ultragarsu?
Stebuklas nutiko.
Sureguliavęs buvau viską- pacoso sklendę ir jos "atidarymo" reikalus, tuščioos eigos sūkius, CO, degimo kampą ir t.t. Šaltas kuriasi vos pasukus, dirba ok, ir t.t. Tik vat gazo nepriima- nuspaudi ir gęsta, o jei iš lėto spaudi, tai po truputį sūkius susirenka iki max. Na, paprasčiau sakant, problema su gazo paspaudimu.
Išardžius radau parūdijųsią pagreitinimo siurblio spyruoklę, membrana OK, bet didžiausia bėda kad užsikišęs pagreitinimo siurblio kanalas, užstrigęs vožtuvukas. Iškrapštyt, prapūst neina, atmirkyt su visokiais "atlaisvintojais" nesigavo.
Pagelbėjo ultragarso vonelė.
Dabar beliks pagreitinimo siurblį sureguliuot- yra kelios padėtys, bandysime visas, žiūrėsim kuri geriausia.
User avatar
Rimgaudas
Posts: 713
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

Liuks :D
wilis
Posts: 89
Joined: 2018 Jun 18 Mon, 20:30
Location: Vilnius

Post by wilis »

"Sureguliavęs buvau viską- pacoso sklendę" --- svarstėm kažkada su draugais, kaip "padsosas" lietuviškai :roll: nesugalvojom nieko geriau kaip "pačiulpiklis" :roll:
User avatar
Sergej
Posts: 1982
Joined: 2015 Apr 09 Thu, 15:15
Location: Vilnius / Amsterdam

Post by Sergej »

wilis wrote:"Sureguliavęs buvau viską- pacoso sklendę" --- svarstėm kažkada su draugais, kaip "padsosas" lietuviškai :roll: nesugalvojom nieko geriau kaip "pačiulpiklis" :roll:
Kazkdada jau postinau, bet visada aktualu :)


[youtube]HUmE7-mFtjs[/youtube]
Last edited by Sergej on 2019 Nov 22 Fri, 19:55, edited 1 time in total.
VW Beetle, '51
VW T1 bus, '61
GedasV
Posts: 55
Joined: 2009 Mar 16 Mon, 12:02
Location: Kaunas

Post by GedasV »

wilis wrote:"Sureguliavęs buvau viską- pacoso sklendę" --- svarstėm kažkada su draugais, kaip "padsosas" lietuviškai :roll: nesugalvojom nieko geriau kaip "pačiulpiklis" :roll:
Šalto variklio paleidimo sklendė. Garantuoju kad nelabai kas suprastų apie ką kalba eina.
Kaip ir paklausus fūristo ar turi ratų atsparą, gauni atgal klausimą kas tai per daiktas. Kai pasakai rusiškai, tai tada visi lietuviai supranta.
wilis
Posts: 89
Joined: 2018 Jun 18 Mon, 20:30
Location: Vilnius

Post by wilis »

netikslu kažkaip... padsosas pavadintas pagal funkciją, o savoka "šalto variklio paleidimo sklendė" nesako nieko: nei ka "užsklendžia"/"atsklendžia", nei kas darosi užsklendus/atsklendus... :roll:
User avatar
Rimgaudas
Posts: 713
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:50
Location: Vilnius
Contact:

Post by Rimgaudas »

jei jau techniškai teisingai, tai - oro sklendė. Ją pridarius pariebėja mišinys
GedasV
Posts: 55
Joined: 2009 Mar 16 Mon, 12:02
Location: Kaunas

Post by GedasV »

wilis wrote:netikslu kažkaip... padsosas pavadintas pagal funkciją, o savoka "šalto variklio paleidimo sklendė" nesako nieko: nei ka "užsklendžia"/"atsklendžia", nei kas darosi užsklendus/atsklendus... :roll:
Aišku, tamstai geriau žinot, negaliu ginčytis čia su jumis.
Pacoso lietuviškas variantas ir buvo vadinamas pagal jo funkciją. Karštam varikliui nelabai ir reikalingas, ir jei aukščiau mano išvardinta sąvoka tamstai nesako nieko, tai čia jau ne mano problema. O pacoso esmę žemiau išdėstė Rimgaudas. Turbūt tamsta nenustebsite kad degusis mišinys karbiuratoriuje skiriasi nuo darbinio mišinio cilindre. Gero vakaro!
GedasV
Posts: 55
Joined: 2009 Mar 16 Mon, 12:02
Location: Kaunas

Post by GedasV »

Rimgaudas wrote:jei jau techniškai teisingai, tai - oro sklendė. Ją pridarius pariebėja mišinys
Rimgaudai, tamstos pastaba labai teisinga ir konkreti, mano taip pat teisingas pavadinimas, tik "pilna versija".
Nepatingėjus pažaist su degimo kampais ir karbiuratoriumi galima visai neblogai "paspartint" vabaliuką. Didžiausia investicija būtų laikas.
wilis
Posts: 89
Joined: 2018 Jun 18 Mon, 20:30
Location: Vilnius

Post by wilis »

GedasV, kažkaip per rimtai čia pažiūrėjot i papliurpimą padsoso-pačiulpiklio tema...
Post Reply