Blevyzgos...

Įvairūs patarimai, vertingos nuorodos, istorinė apžvalga
Post Reply
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

idomia foto radau, speju jog sis isradimas buvo naudotas vabaluose - mokamuosiuose :D
tais laikais turbut reikejo daugiau sugebejimu vairavime, kad issilaikyti egzamina su neitin manevringomis masinomis...
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Unikali pedalų nuotrauka, niekada neteko matyti tokių įdomybių. Matosi, kad padaryta apgalvotai.
Vabalų senais laikais buvo daug, vairavimo mokyklų taip pat daug, gal būt tokius pedalus specialiais užsakymais kadaise gamino pati VW gamykla.

1. Prisidedu ir papildau. Nežinau kas čia, gal būt tai VW traktoriuko pedalai? :D:
(nuotrauka iš thesamba.com)
2. Indonezijoje pagamintas Vabalas:

Būtų labai neįprasta vairuoti Vabalą su vairu dešinėje pusėje, be to, krenta į akis keistos formos signalo lankelis.
(radijo imtuvas nepakartojamas).
User avatar
Vytas
Posts: 587
Joined: 2007 Mar 19 Mon, 20:01
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vytas »

Siandiena per Radiocentra isgirdau, kad kazkoks Vabalistas laimejo daug litru benzino... tikrai daug :shock:
Vardo nenugirdau, tai gal kas nori prisipazinti? :D
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=2011576

Uztikau skelbimuose. Pardavinejamas bagis, idomu ar atsiras norinciu Lietuvoje :)
1968 m., 1500 cm≥, spalva juoda. Kaina 17 229 Lt (5000 euru). Estija.
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Šiek tiek išgalvotų blevyzgų apie autoforumus. Dominuoja amerikietiškas humoras, bet šis bei tas pritaikyta ir mūsų geografinei platumai :D.

Bentley forumas:
- Šiandien ištepiau peleninę. Skambinau į Bentley saloną - atskirai jie peleninių neturi. Gal patarsite ką daryti? Gal vėl pirkti Mersedesą? Jie peleninėmis prekiaudavo.

Mustang forumas:
- Na negaliu, kažkoks valkata su savo nusususiu Civiku bandė mane lenkti.

Civic forumas:
- Įsivaizduojate, veikėjas su Mustang pabaisa užsimanė su manimi palenktyniauti.

Ford Focus forumas:
- Padėkite! Viską pakeičiau! Bet vistiek neužsiveda!

VW Passat forumas:
- Šią savaitę į mano automobilį niekas net nebandė įsilaužti.

Mazda MX-5 forumas:
- Vakar kažkoks galvijas su savo Tahoe pervažiavo per mano automobilį!

Chevy Tahoe forumas:
- Kažkieno Mazda įstrigo mano Tahoe durų slenkstyje, kaip ją saugiai iškrapštyti?

Delorean forumas:
- Tik ką grįžau iš ateities... Pradegė mano variklio bloko tarpinė. Padėkite, aš iš 1985 metų.

Mercedes forumas:
- Mano žmona ir jos bjaurus advokatas rezga prieš mane pinkles, nori mane sužlugdyti. Kaip man juos abu pribaigti ir dar taip, kad nieko neužuostų draudėjai?

Firebird forumas:
- Buvęs kameros draugelis miega su mano žmona. Patarkite, kaip juos abu saugiai pradanginti, nes sėsti antrą kartą aš nenoriu.

Hummer forumas:
- Šiandien kiek nepataikiau, įdrėskiau sparną. 24 sužeisti ir 10 žuvusių. Kaip man gauti tų juodų Stelth dažų, nes iki artimiausio atstovo 25 kilometrai, nenoriu kloti 50 dolerių benzinui.

Corvette forumas:
- Kodėl aš turiu mokėti 150 000 dolerių už automobilį, kuris turi tokį patį vairą, kaip ir Lacetti?

Chevy Monte Carlo forumas:
- Kliedžiu blyn nuo šių vežėčių, nes tačka tai vogta.

VW Beetle forumas:
- Pasaulio gelbėjimo koncepcija.

Renault forumas:
- Ei bičai, galiu paklausti? Kada jūs paskutinį kartą užvedinėjote savo automobilį? Aš tai 1992-ais.

Lamborghini forumas:
- Kai pasiekiu 310 km/h, kažkas ima ūžti.

Pontiac forumas:
- Nusipirkau vienkartinį rožinį kostiumą su apsiuvais. Kaaaifuojuuu...

BMW 7 forumas:
- Mielieji, gal žinote kas remontuoja netikrus Roleksus, a?

Cadillac forumas:
- Sunku pasistatyti automobilį. Perku policinį buferį.

Chevy Suburban forumas:
- Benzino kainų lentelė. Paverkime kartu.

Ford Crown Victoria forumas:
- Kaip man nesubraižyti dažų ir nustumti nuo kelio tuos, kurie neduoda man pravažiuoti!?

Honda Accord forumas:
- mama wykendui dawe mashyna. lexim rinkti tiolkas. skubei perku pigius 18 diuimu diskus.

Citroen forumas:
- Brangusis, gal pasimatysim?
- Taip šelmi, atvažiuosiu šiandien su violetiniu automobiliu.

Ferrari forumas:
- Gal turite minčių, kaip organizuoti biznio kelionę po Kolumbiją? Noriu greitai sulakstyti ten ir atgal. Patarkite.

McLaren F1 forumas:
- Kažkoks stipena vakar bandė lenktyniauti su savo senu, suklerusiu ir lėtu kaip bobutės karutis F-16.

Porsche forumas:
- Ratas leidžia orą. Servise pasakė, kad aš idiotas ir išvijo. Bjauri mašina - jokios pagarbos žmonėms. Automobilį man geriau parduoti salone ar parduoti internete?

Jaguar forumas:
- Bičai, ar dar nevėlu klube įsigyti karboninius spidometro apvadus? Žadėjo lyg ir nuleisti iki 1500 žalių.

Dodge Viper forumas:
- Praeitą savaitgalį įsibėgėjau iki 280 km/h. Kaip nuplauti ''š'' nuo sėdynių (mašinoje veliūras)?.

Dodge forumas:
- Kaip lengviau salone patalpinti visus futbolo žaidynių grafikus, nenoriu nuo kelio atitraukti dėmesio ilgiau kaip minutei? Nes visą buferį baigiu subraižyti...

Fiat forumas:
- Aūūū! Forume aš vienas ar ką?

Subaru WRX forumas:
- Nekenčiu mentų. Prirašė baudų už ''driftingą'' prekybos centro aikštelėje. Aš gi apsidraudęs! Aš visiems už remontą sumokėsiu!

Oldtaimer forumas:
- Nusipirkau nikelio dažų, rytoj nikeliuosiu buferius. Gal patarsit, kuo juos špakliuoti.

Tiuningo forumas:
- Tai pakenks garantiniam laikotarpiui?
- O tai?

Оka forumas:
- O man tai patinka viskas, kas aptempta!

Toyota Supra forumas:
- Pardavimo priežastys: negaliu įlysti į automobilį. Galiu keisti į tokią pačią, bet be stogo ir durų.

Маzdа 3 forumas:
- O mašinytė mūsų tai reta, va kol nulėkiau iki artimiausio miestelio, suskaičiavau tokių gal 120.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Neberestauruokit savo automobiliu, nes juos deja teks utilizuoti :) ...
Visiskas durdomas.

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pi ... 893/?fid=2
Donatas
Posts: 85
Joined: 2008 Sep 22 Mon, 16:49
Location: Vinius-Kaunas

Post by Donatas »

Sveiki, negaliu neparašyti :) Šiaip esu UŽ eko idėjas, pats tuom domiuosi, stengiuosi rūšiuoti buitines šiukšles ir panašiai..., bet nesakykit kad Jūs tikit viskuo ką rašo laikraštis L.T. ? Baikit juokus :lol:

PATI IDĖJA: Kur čia ekologija jei po 8 metų transporto priemonės eksploatavimo reiktų visiem keisti automobilius? Vien kiek resursų sunaudojama jai pagaminti, t.y. metalų liejimui, dažymui, gumų ir plastmasių gaminimui... Na o ir apie hibridinius auto kalbant tai LiPo akumuliatorius pagamint visgi nėra taip pigu ir ekologiška, kad jais galima būtų šitaip lengvai disponuoti/utilizuoti. Be to utilizuoti auto taip pat reikalaus tiek žmogiškųjų, tiek materialiųjų, tiek ekologinių išteklių...

ES ir ACEA+ pasąmonė: ES juk yra ekonominiu pagrindu paremta sąjunga, taip, kad ekologija čia antroj vietoj,o gal ir 102 :) Kita vertus jūs skaitykit tai ką rašo, o ne tai, ką straipsnio autorius nori, kad jūs perskaitę suprastumėte/įsivaizduotumėte. "Ne viskas kas girdima yra tai kas tau sakoma ir ne viskas kas sakoma yra išgirstama."
Bent jau kiek aš supratau tai, jei visgi netyčia bus įgyvendintas šis projektas, nebebus galima išvežti nebetinkamų naudoti automobilių už ES ribų, o vietoj to nebetinkamas naudoti transporto priemones reikės likviduoti ES viduje ir tiek. Blogiausiu atveju senesnius, o gal tiksliau padidintos taršos automobilius apmokestins(jei dar neapmokestino)...
O apie tai, kad nebus galima važinėti tarkim '72 vabalu ar '78 autobusiuku taip kaip ir nerašoma...taip kad kol ratai sukasi- manau važinėsim.

Klausimas: Tiesa ar gandas, kad Turkija neįsileidžia senesnių nei 10 metų automašinų? Ir dar klausimėlis pamąstymui, jei visiem čia taip rūpi ekologija tai kodėl "Nanosolar" technologija (kas nežino- nano technologijomis paremta saulės panelė/baterija) nėra taip paplitusi kaip buvo prognozuojama iš pradžių,a? ..OPEC...
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Pritariu Donatui, aš taip pat manau, kad Lietuvoje kardinaliai niekas nepasikeis. O laikraščiui ''15 minučių'' senai laikas persivadinti pavadinimu ''Blevyzgos'' :D.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Na durniausias dalykas yra tai jog ten pamineta klimato atsilimas, masinas tad galima kaltinti del ismetamo CO2, taciau yra aisku kad CO2 kiekis padideja, kai klimatas syla, o ne atvirksciai...
Ir dar zmogaus visa veikla tesukuria berods 2% CO2 kiekio, visa kita is gamtos...

Ir apskritai visi tie gamtos myletojai ir klimato atsilimo fanatikai perlenkia daznai lazdas. Del politiniu ir finansiniu priezasciu mano manymu.
Donatas
Posts: 85
Joined: 2008 Sep 22 Mon, 16:49
Location: Vinius-Kaunas

Post by Donatas »

Pasitaisysiu dėl Turkijos- Ar įsileidžia senesnes nei 20 metų automašinas?

dzo_marija, tai, kad CO2 kiekis padidėja šylant temperatūrai aš pirma kartą girdžiu, arba aš kažko nesuprantu, arba Tu kažko nedasakei, arba, arba... :shock: gal atvirkščiai? Fizika ir chemija sako, kad šylant dujoms jų tankis tūrio vienete mažėja t.y. dėl paprasčiausio Brauno judėjimo ar dar vadinamos dujų ir skysčių judėjimo molekulinės kinetinės teorijos. Dėka ko ir oro balionai skrenda... :wink:
...Na nebent turi omenyje vandenynus, t.y. kad padidėjus temperatūrai sumažėjo CO2 tirpumas vandenyje, taigi dėl ko iš dalies CO2 koncentracija ore padidėjo..., bet nereik pamiršt, kas pašildė vandenį- ogi "Žemės šiltnamis" :D

Procentai
CO2 įkvepiamame ore (atmosferoje) sudaro ~0,04%
Europos Sąjungoje 2007-2008 metais transporto priemonių išskiriamas CO2 kiekis sudaro ~12% viso EU išskirto CO2 kiekio.
Post Reply