Gal kam reikia VW T2 (parduotas)

Įvairūs patarimai, vertingos nuorodos, istorinė apžvalga
Post Reply
Marius
Posts: 621
Joined: 2007 Aug 06 Mon, 10:53
Location: Radviliškis/Vilnius

Gal kam reikia VW T2 (parduotas)

Post by Marius »

Sveiki ziurinejau ziurinejau ir autopliuse radau vat tokia idomybe :) gal kam reikia? http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... id=1925858
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Kad būtų įdomiau, nuotrauką įkėliau čia, nes skelbimai vėliau dingsta (1979 m., 1,6 ltr., 5000 LT).
Berods kažkas autobusėlį bus gerokai modernizavęs. Tik kyla klausimas, ar vertėjo tiek vargti, jei buvo galima imti ir įsigyti įprastą kempinginį VW autobusėlį. Autobusėlyje įrengtos taip pat ir jungtys, skirtos prisijungimui prie kempingo tinklų.
Kad lengviau įsivaizduoti, kaip atrodė jis anksčiau, žemiau įkėliau tokio pačio, tik 1978 metų gamybos VW Bus Doppelkabine originalų pavyzdį.
2. Didesnė: http://images.thesamba.com/vw/gallery/pix/21976.jpg
3. 1968 metai
User avatar
Mindaugas
Posts: 883
Joined: 2007 May 10 Thu, 10:01
Location: Vilnius

Post by Mindaugas »

esu apziurejes sita autobuseli. Nuotraukos autopliuse darytos senai, tie stovejimo metai ji gerokai pasendino. Bendrai remas, kebulas gana neblogas, kiauru vietu mazai. Darytas kemperis, yra viduj nemazai irangos. Dazymas - baisus. Bent jau as tai mesciau ta RAF buda ir daryciau originalu (stogas nepazeistas, tik nera dvigubos kabinos galines sieneles). Siu metu nuotrauka prisegu :) Kaina man buvo pasakyta zemesne, galbut seimininkas pasiliko dideli gabala deryboms.
VW T1 '65
VW T2 '72
VW T3 '82 westfalia aircooled
VW T3' 87 doka SY
vitalijus
Posts: 29
Joined: 2007 Aug 28 Tue, 13:13
Location: Panevezys

Post by vitalijus »

Sveiki, neseniai buvau nuvazeves pasiziureti sio kemperio, jis stovejo aiksteleje kurioje yra prekiaujama sunkvezimiu dalymis. Taciau kemperio jau nebebuvo. Moteriske dirbanti ten pasake jog jis jau parduotas. Gal naujas sio autobuselio savininkas prisistis? :)
Mano batai buvo du
vienas dingo akiniai
as su vienu be kepures
niekur eiti pargriuvau
Valdemaras
Posts: 132
Joined: 2008 Feb 17 Sun, 17:31
Location: Radviliskis

Post by Valdemaras »

taip autobuselis yra jau senai nupirktas ir stovi jau radviliskyke. o savininkas esu as :D
Post Reply