VW T2 galinė važiuoklė

Konsultacijos taisant, perkant autobusiukus, techniniai duomenys, priežiūra, remontas...
Post Reply
Marius
Posts: 621
Joined: 2007 Aug 06 Mon, 10:53
Location: Radviliškis/Vilnius

VW T2 galinė važiuoklė

Post by Marius »

Sveiki. Siandien issiardziau galinius bugnus na siaip viskas ten normaliai vienas cilindriukas pakeistas kito reikia bet rudziu rudeliu ir vat "skardos" (net nezinau kaip juos pavadinti) surudijusios, kai kuriuose vietose net kiaurai, ka patartumet restauruoti tas pacias? Gal yra naujos nebrangios? O gal kaip nors galima pritaikyt nuo T3?
Sigitas

Post by Sigitas »

Mano autobuselyje, sitos skardos dar baisesnes. naujos kainuoja apie 60 eur (pas vokiecius), pats bandysiu ieskoti keliu kaip parsigabenti is Lenkijos, ten visos dalys zymiai pigiau. Gali buti kad kazkas panasaus stovi ant t-3....reiks irgi paanalizuoti.
Marius
Posts: 621
Joined: 2007 Aug 06 Mon, 10:53
Location: Radviliškis/Vilnius

Post by Marius »

Sigitai zinok ziurejau t3 netinka nieko nepritaikysi. Na o as tai spresiu taip radom Tevuko aparata smeliaputi, tai nupurksim su smeliu skyles uzvyrinsim nugruntuosim ir nudazysim su karsciui atspariais dazais :) manau bus gerai :)
Sigitas

Post by Sigitas »

Pas mane virinti jau ner ka.. :(
Marius
Posts: 621
Joined: 2007 Aug 06 Mon, 10:53
Location: Radviliškis/Vilnius

Post by Marius »

O tu gal pabandyk paskambinti Arunui nes jis turi paleides autobusiuka ant daliu gal sitie dalykai pas ji geresnio stovio ir tikrai nepaims 60euru gal ka ir surinksi :) o jei ne tai gal t3 skardas pasimsi apipjaustysi jei aisq menininko gyslele turi :wink:
Sigitas

Post by Sigitas »

Pastebejau, kad mano buse vienas galinis ratas truputi pavirtes i viduri, o kitas lygiai stovi...pakaba lyg ir nepazeista. Dar pastebejau, kad kituose busuose pas vienus ratai i vidu palinke (kaip vabalo ), o pas kitus ne.... :shock: Kame beda ir kaip gydyti?
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

O negali tiesiog skirtingi buti auksciai?
Jei jau busikai skirtingi, tai gal amortizatoriai, padangu auksciai, torcionu nusedimas skirtis.
Manau tai normalu, jei labiau iskeltas ratai isvirte, nusedes - i vidu ilinde... :idea:
Sigitas

Post by Sigitas »

Siap torsionus reguliuoti tikrai teko, nes iki manes ten kazkoks zmogelis buvo visai viska nusukes ir busas stovejo labai kreivai. Dabar po mano reguliavimu yra neatitikimas 1-torsiono dantuku, o tai apie 1cm. bet nemanau kad butu toks ratu isvirtimo skirtumas del 1cm.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Pacitavau ne visa teksta specialiai, tik del kitu busiuku ratu isvirtimu...

Bet kai to paties busiuko ratai isvirte nevienodai, tai jau anomalija...
Kaip gydoma neisivaizduoju, matyt reikia ieskoti skirtumu tarp abieju pusiu (stovint ant lygaus pagrindo), tada gal paaiskes...
Sigitas

Post by Sigitas »

deja skirtumo nerandu
Post Reply