Forumo techniniai klausimai

Bendrosios taisyklės ir forumo klausimai
Post Reply
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

Sigis wrote:Deja, tai vyksta visoje interneto erdvėje ir visuose forumuose.

Kitose forumose visus tuos besireklamuojančius servisinius ir montuotojus už forumo naudojimasi reklamai apmokestina klubo naudai ,o perpardavėjus trina be pasigailėjimo iš forumo.
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
User avatar
Sigis
Posts: 5429
Joined: 2007 Mar 23 Fri, 2:45
Location: Sos tinÄ—

Post by Sigis »

Jūriui: apie reklamą jau buvo kalbėta, o apmokestinti deja jos neįmanoma.

Sigitui: žinučių redagavimas įjungtas deja nebus. Kai mes išsiunčiame laišką elektroniniu paštu, mes laiško susigrąžinti ir redaguoti taip pat jau nebegalime.
Norint forume redaguoti žinutę, galima tiesiog papildyti nauja žinute.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Jūris wrote:Ar nebūtų galimybės ,reikalauti,kad forumo dalyviai registruodamiesi privalomai įrašytų savo gyvenamają vietą, o tai dabar pusė forumo dalyvių neturi pastovios gyvenamosios vietos,juk įrašyti gyvenamąją vietą nereikia didelių pastangų ir laiko.
Mano manymu internetas turi užtikrinti privatumą ir anonimiškumą. Jei mes reikalausime adresų, tada gal reikėtų reikalauti ir nenaudoti slapyvardžių, o tikruosius vardus bei pavardes?
Dabar žmogus gali pats rinktis nurodyti adresą ar ne, o jei ir būtų griežtai reikalaujama nurodyti, tada žmogus gali ir pameluoti, tad nėra didelės prasmės...
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Paprastas pvz., kas būtų jei būtų galima redaguoti savo pranešimus.

dzo_marija: vieni žiopliai šitam forume sėdi!
Vytas: asilas kažkoksÖ
Saulius: ar ne idiotas?

Po kiek laiko dzo_marija sugalvoja pakeisti savo pranešimą, o atsakymai nebūtinai gali būti pakeisti jų autoriųÖ

dzo_marija: man labai patinka jūsų gražūs vabalai!
Vytas: asilas kažkoksÖ
Saulius: ar ne idiotas? :)


Žodis ne žvirblis kaip sakant...:)
Dabar yra užtikrinamas atsekamumas.
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

dzo_marija wrote:Mano manymu internetas turi užtikrinti privatumą ir anonimiškumą. Jei mes reikalausime adresų, tada gal reikėtų reikalauti ir nenaudoti slapyvardžių, o tikruosius vardus bei pavardes?
Dabar žmogus gali pats rinktis nurodyti adresą ar ne, o jei ir būtų griežtai reikalaujama nurodyti, tada žmogus gali ir pameluoti, tad nėra didelės prasmės...
Niekas gi neprašo nurodyti adreso,kalba eina apie tai kad nurodytų ar miestą ar kaimą ar rajoną ar bent apskritį.
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Jūris
Posts: 554
Joined: 2010 Oct 29 Fri, 23:21
Location: Pan.LT

Post by Jūris »

dzo_marija wrote:Mano manymu internetas turi užtikrinti privatumą ir anonimiškumą.
Miestas tai nurodytas,tai ir net internetas nebeužtikrins privatumo ir anonimiškumo,šiuo atveju :roll: :wink:
Viskas ką sakau yra tik mano asmeninė nuomonė ... ir ji gali nesutapti su kitom nuomonėm .
Sigitas

Post by Sigitas »

dzo_marija wrote:Paprastas pvz., kas būtų jei būtų galima redaguoti savo pranešimus.

dzo_marija: vieni žiopliai šitam forume sėdi!
Vytas: asilas kažkoksÖ
Saulius: ar ne idiotas?

Po kiek laiko dzo_marija sugalvoja pakeisti savo pranešimą, o atsakymai nebūtinai gali būti pakeisti jų autoriųÖ

dzo_marija: man labai patinka jūsų gražūs vabalai!
Vytas: asilas kažkoksÖ
Saulius: ar ne idiotas? :)


Žodis ne žvirblis kaip sakant...:)
Dabar yra užtikrinamas atsekamumas.
Deja esi neteisus.Pasiziurek kad ir "Oldtimers" foruma.O gal musu forume vien tik vaikai ir ziopliai sedi????

O ziurint is kitos puse man jau dzin...vis vien nieks nepasikeis,kam cia veltui kazka rasineti.
User avatar
dzo_marija
Posts: 1695
Joined: 2007 Oct 22 Mon, 8:38
Location: Vilnius

Post by dzo_marija »

Aš įrašiau savo miestą, kitas nusprendė nenurodyti...kiekvienas renkasi pats.


Sigitai, tu pats teisiausias! :)
Jei taip yra Oldtimeriuose, taip būtinai turi būti ir čia?
Sigitas

Post by Sigitas »

As jau pasakiau ,kad man vienodai....
User avatar
Mindaugas
Posts: 883
Joined: 2007 May 10 Thu, 10:01
Location: Vilnius

Post by Mindaugas »

:D Like
dzo_marija wrote:Paprastas pvz., kas būtų jei būtų galima redaguoti savo pranešimus.

dzo_marija: vieni žiopliai šitam forume sėdi!
Vytas: asilas kažkoksÖ
Saulius: ar ne idiotas?

Po kiek laiko dzo_marija sugalvoja pakeisti savo pranešimą, o atsakymai nebūtinai gali būti pakeisti jų autoriųÖ

dzo_marija: man labai patinka jūsų gražūs vabalai!
Vytas: asilas kažkoksÖ
Saulius: ar ne idiotas? :)


Žodis ne žvirblis kaip sakant...:)
Dabar yra užtikrinamas atsekamumas.
VW T1 '65
VW T2 '72
VW T3 '82 westfalia aircooled
VW T3' 87 doka SY
Post Reply